Nezabudnime na zvieratá: Vyložte von misku s vodou
Dnes o 17:26
anonym_90e896
•
Dnes o 17:33pekne... ale preco PRI cinziak a nie k cinziaku?
anonym_65ccb8
•
Dnes o 18:02Dali sme, bezdomovci to vypili skor ako jezko.
anonym_cfd7ae
•
Dnes o 18:58@anonym_a585ba
@pribinak joj tieto AI banery. Mas kopec casu, navrhni im lepsi plagat.
@anonym_a585ba už bude takmer všetko okolo nás AI, bohužiaľ.


Robim to.