Čo odporúčate navštíviť vo Zvolene?

niki11223344
18. jún 2022
mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sparrows
18. jún 2022

Pustý Hrad, Borovú Horu, Zvolenský zámok, Môťová priehrada a okolie, pancierový vlak, Kráľová
Z reštaurácii neviem povedať konkrétnu - je ich tam veľa, ale napríklad Season alebo Bistro Chef 😂 ale ako kaviareň odporúčam Spezax, La Donuteria, City Cafe, Michelle..

ankare
18. jún 2022

@niki11223344 ak sa chcete kúpať, tak Kováčová, hotel Kaskády.
Zámok, Pustý hrad. Pre deti je super Masarykov dvor vo Vígľaši, Ekoma na Sekieri.

sasitimi17
18. jún 2022

Arboretum

slavkadi
19. jún 2022

@niki11223344 terarium Tropical World

niki11223344
autor
19. jún 2022

@sparrows popri Motovej sa da prejst aj s kočíkom?

niki11223344
autor
19. jún 2022

@sparrows zakotvili sme s v season a v zivote som nezazila vacsiu ignoráciu. Min rok sme boli v bistro chef a boli sme nadmieru spokojni. #season zvolen bol neskutocny zazitok. Musim podotknut ze som mala tricko v neonovych farbach,sedeli sme vpredu, a mala som 8mesacne dieta ktore davalo o sebe vediet a aj napriek tomu sme sa museli usadit samy (podla ich vyjadreni za najspinavsi stôl) ( vybrali by sme si aj iny ale bud bola rezervacka alebo vzadu sukromna akcia), dostali sme cistu vodu. Naslednesme cakali 20 min kym sme po nasom upozorneni dostali vobec jedalny listok, pricom sa nazaciatku pytali ci budeme jest a mali sme pred sebou pribor. Nasledne prisli po objednavku s ktorou sa pol hodinu nic nerobilo. A tak sme sa postavili na odchod. Za pol hodinu od objednavky pan casnik nebol schopny doniest ani napoje. Bohuzial to ze
ma na sebe profi zasteru z nich nerobi dobry personal. Na to aby vas obsluzili musite byt ich znamy. Prednejsie ako zakaznik je im hladanie casnickynej nausnice, a priprava drinkov pre kamaratov ktory sedia za stolom pol minuty.

sparrows
19. jún 2022

@niki11223344 Season malo vždy dobré recenzie, takže ma toto celkom prekvapilo. Ale asi ste mali smolu na zlý deň čašníkov alebo čo ☹️ Hádam aspoň zvyšok výletu bol fajn. Dnes je aj korzo na námestí.
A popri priehrade je skôr taký trávnatý terén (na jednej strane je ale normálna cesta), ale mali by sa dať. Neskúšala som 😄 aj keď už je asi neskoro na moju odpoveď

ninusa221
19. máj 2023

@niki11223344 ja som tam bola raz a teda personal ok ale ja som sk z jedálneho lístka nevedela vybrať.