Hľadá sa kamarátka - Zvolen a okolie

minas5
17. jan 2024

Ahojte, rozhodla som sa skúsiť to aj takto. Hľadám si kamarátku z okolia, ktorá je tiež sama alebo nemá takú ozaj ozajstnú kamarátku s ktorou si hocikedy zavolá, napise ako sa ma ( neozve sa len keď niečo potrebuje) , človek jej môže čokoľvek povedať. Hľadám si kamarátku, kľudne aj s detmi, (ja mam tiež 2) s ktorou, by sme raz za čas vybehhli von na ihrisko, na na kávu, spoločný výlet...čokoľvek. Nie som typ co riesi len nakupovanie, značky a co kde je za aku cenu a podobne zbytočnosti...ako Mam kamaratky ale nie su také co by som im všetko povedala. Chcele by som takú co je ozaj poviem čokoľvek. Ak tu taka je, budem rada ak napise. Ďakujem

drianaa
17. jan 2024

Ahoj, ak chceš, kľudne mi napíš správu 🙂 mám jedno dieťa 9,5m, takže sa stane, že nie vždy odpíšem hneď. Ale možno najskôr cez správy zistíme, či by sme si sadli, tiež mi chýba taká “echt” kamoška

nikusa93
18. jan 2024

@minas5 ahoj, kľudne mi napíš, tiež tu nemám takú kamošku, tak budem rada. Možno si sadneme, mám 2 detičky 😉

mimir22
18. jan 2024

@minas5 ahoj kludne sa ozvi,som zo ZV a mám 8mesacneho syna 🙂

nikinka19
18. jan 2024

@minas5 prisťahovala som sa do ZV, cize tiez mi tu chybaju kamosky, takisto mam 2 deticky, tak kludne napis budem rada 🙂

hottie23
20. feb 2024

@minas5 Ahoj, kľudne mi napíš, deti síce nemám ale budem rada, ak sa bližšie spoznáme. A možno časom si budeme oporou.😊

patricia265
27. feb 2024

Ahojte, aj mne môžeš napísať, tiež mi po pôrode neostalo veľa kamarátok, mám 10 mesačnú a druhé na ceste 😊