Kurz pedikúra - Akadémia Plus Zvolen

1. aug 2022

Zdravím máte niekto skúsenosť s kurzom pedikúra vo Akadémia plus Zvolen? Oplatí sa ?

lasona
1. aug 2022

Dostaneš papier, ale nenaučia ta pomaly nič...bohužiaľ....žiadne poriadne pomôcky, učia pedikuru robit bez rukavíc 🤦skús nájsť niečo lepsie

autor
1. aug 2022

@lasona ďakujem 👍

jana621
14. aug 2022

@lasona môžem sa opýtať? Kurz si absolvovala alebo máš od niekoho info že to tak funguje? Ďakujem.

lasona
15. aug 2022

@jana621 robila som u nich kozmetický kurz a nadávala som ako pohan...baba čo si ho so mnou robila, tak predtým robila aj kurz na pedi a ona mi to všetko povedala...že sa musela všetko učiť sama🤦žiadne vybavenie, no hrôza za tie peniaze...

jana621
16. aug 2022

@lasona Dakujem za info. Veď toto, človek keď si už zaplatí tak očakáva nejakú kvalitu. Asi fakt radšej pozrieť niečo lepsie a inde.

lasona
16. aug 2022

@jana621 len či nájdeš niečo ...ja som musela vziať tu vo zvolene, kvôli dochádzaniu..inak by som sa na to vyprdla...skús mrknut pani Miladu Nadasiovu, ona je riaditeľka podologickej spoločnosti, otvárali aj školu s maturitou pre podologov a pedikerov...ona sa v tejto sfére pohybuje a je ozaj odbornicka...mám u nej doplnkové kurzy a ozaj boli dobré

jana621
16. aug 2022

@lasona takže si si robila aj kurz na pedi vo zvolene? Či len tu kozmeticku? Neviem si predstaviť zaplatiť si kurz a všetko aby som sa nakoniec učila sama 🙈
Joj, len ona je v BA a to je už ozaj ďaleko. Našla som niečo v Nitre, možno tam skúsim.

hannah25
22. sep 2022

Ahojte sli ste ma ten kurz do Zv? Ja strasne váham mám nastúpiť v pondelok. Mám ešte možnosť Žilinu ale to sa predražuje o cestovanie. Prosim poraďte

renton
27. sep 2022

@hannah25 Ahoj, nastúpila si na ten kurz? Ak áno, tak čo hovoríš?

hannah25
27. sep 2022

@renton ahoj nenastúpila lebo som nasla kopec zlých recenzií. Idem do za síce ma to bude stať veľa ale verim tomu že sa viac naučím. Ty si nastúpila? Som zvedavá na dojmy 🙏🏼

renton
27. sep 2022

@hannah25 dám vedieť po víkende aký mám z toho pocit

hannah25
27. sep 2022

@renton budem rada a určite treba recenzie.

jana621
27. sep 2022

@hannah25 Podľa mňa si sa dobre rozhodla. Ja som to tiež zavrhla z dôvodu zlých recenzií. Uvazujem nad tou Bratislavou. Nech to už stojí za to. Kedy nastupujes do ZA?

jana621
27. sep 2022

@renton Takže ty teraz absolvujes kurz? Držím palce 😊

hannah25
28. sep 2022

@jana621 ešte neviem presne lebo jeden kurz som prepásla teraz v septembri, mala som akurát covid. Takze si mám volať s kočkou aby sme dohodli kedy.

hannah25
2. okt 2022

@renton ahoj horím zvedavosťou 😂 tak aké máš pocity z kurzu?

jana621
2. okt 2022

@renton aj ja som zvedavá 🧐 ďakujeme za recenzie 🙃