Logopédia pre trojročného vo Zvolene

ally99
15. mar 2021

Ahojte, prosim Vas, viete mi odporucit logopediu vo Zvolene, kde by ma zobrali s trojrocnym 🙏🙏

nikazuz
15. mar 2021

Ja chodim so synom do logopedickej ambulancie mudr. Volčkovej. Je na kozačekovej oproti centrumu v budove u spasitela na 1.posch. Chodíme od 3 rokov a som spokojná 😊 ináč chvália si aj mudr. Švecovú, ale tam je vraj dlhá čakacia doba...

ally99
autor
16. mar 2021

@nikazuz Dakujem, pediatricka nam odporucila Svecovu, ale neviem, ci berie novych pacientov 🤷
A navyse sa tam clovek ani dovolat nevie....
Skusime aj tu vasu 😉

dnes_rozpravam
16. mar 2021

Dobrý deň, som študentkou logopédie a mám za sebou všetky predmety týkajúce sa raného vývinu reči, narušení raného vývinu rečí a porúch súvisiacich s rečou, ktoré sa objavujú už v predškolskom či školskom veku. V momentálnej situácii ponúkam online hodiny (cez teams/skype/zoom/messenger) s deťmi. Či už máte logopéda a iba by ste chceli zintenzívniť terapie, ste na čakacej listine k logopédovi, alebo máte pocit, že s rečou vášho dieťaťa nie je všetko v poriadku, môžeme sa dohodnúť na spolupráci. Mám skúsenosti s prácou s deťmi predškolského i školského veku a verím, že aj v online priestore budeme vedieť zapracovať a zlepšiť komunikačné schopnosti vášho dieťaťa. Ak by ste mali záujem, kľudne sa mi ozvite a poskytnem vám bližšie informácie 🙂