MDDr. Bohdan Longauer - Zvolen

luckahakelova
13. nov 2021

Zdravím, prosím Vás chcela by som sa opýtať ak niekto chodíte k pánovu dr Bohdanovi Longauerovi vo Zvolene (zubar), či by ste mi vedeli napisat aky je. Aj pristup k pacientom aj cenovo. Nechcem platit za obyčajnú vložku kt mi stále vypadne v mesiaci aj 3x ked idem k svojmu zubarovi po 50€. Ďakujem vopred za odpovede

ninusa221
13. nov 2021

No ujo vravel že velmi príjemný a aj sestrička ale bol len na preventivke tak nič neplatil.. chodime tam cela rodina ale ešte nikto nebol. 😅

luckahakelova
autor
13. nov 2021

@ninusa221 ja som bola zatial len na vstupnej prehliadke 🙂 nechcela som si robiť názor na základe jedného videnia sa s nimi ale pôsobili milo

klip0
13. nov 2021

Neviem poradiť, ale chodili sme spolu na stretnú a je fakt super milý a empatický. Teda tak si ho pamätám

luckahakelova
autor
14. nov 2021

@klip0 ďakujem aj tak 🙂

stefangolian
17. nov 2021

Do ambulancie dr. Longauera som prišiel s malou dušičkou a viac menej zmierený že zub pôjde von. Doktor mi zub zachránil. Patrí mu moja vďaka....oproti iným zubárom ľudové ceny, ťahal mi zo zuba nervy povedal mi o čo sa jedná, dal mi na výber či chcem zub von alebo ho zachrániť.... platil som tri krát po 50 eur..... u nemenovanej zubarky kde som bol predtým som za niečo podobné platil cez 300 eur

luckahakelova
autor
18. nov 2021

@stefangolian to je super. Mne by mal tiez nervy vyberat. A trosku som sa bala kolko budem platit lebo u minuleho zubara som za obycajnu vlozku platila cca 52 eur a musela som ist 2x lebo mi vypadla. Samozrejme mi vypadla aj druha. Uz som tam nesla. Mne by mal plombu davat tqk dufam ze tam nenecham celu matersku 😀😀

stefangolian
18. nov 2021

@luckahakelova fúha to ste chodili k teda peknému zubarovi u dr. Longauera som platil za plombu 40 eur- vravel že tolko je za každu plombu u neho a to mi dorábal teda takmer cely zub, čo je oproti ostatným narovinu málo, u zubarky na rovnakej chodbe ako on som platil vždy za plobmu 90-100 eur a to mi vyletala do dvoch týždnov....zachránil mi zub + ludové ceny + vysoká kvalita= len odporúčam

ninusa221
18. nov 2021

@stefangolian u Čajkovej čo bola predtym tak som za zub platila vzdy okolo 20 cky.🙈škoda že odišla…

stefangolian
18. nov 2021

@ninusa221 ja som sa dostal k longaverovi skrz ženu že bola už jeho pacientka a nikdy neplatila u čajkovej menej ako 30 eur za plombu a to chodila k čajkovej od svojich 15 -16tich. Akurát sa o tom bavíme. že u kaderníčky vždy nechá cez 60 eur za zafarbenie.... 20 eur je nereálne u zubara možno v roku 2007, dobre ste ma pobavili....

ninusa221
18. nov 2021

@stefangolian okolo dvacky takže 20-25 cca nič horsie ako trhanie zubu mi nerobila.

ninusa221
22. apr 2022

Bola som u neho trhal mi zub platila som 51€ a za plombu 40€ je uplne užasny vobec ma nič nebolelo aj super prístup. Len sestrička si to von nevie zorganizovať a ako bolestivá som tam čakala 3 hodiny…

vivienao
2. máj 2022

Úžasný lekár najma ak to porovnam po skusenostiach s inymi doktorkami zachranil mi po nich zuby. Slusny ferovy pristup, vsetko mi vysvetlil ukazal aj na rentgenoch. Ceny primerane nie premrstene ako inde. klobuk dole

vik220
11. okt 2022

Berie prosim Vas este nových pacientov ?

vivienao
11. okt 2022

@vik220 skus zavolat do ambulancie , ma velmi mile sestricky aj ked toho maju vela , daj potom vediet

ninusa221
12. okt 2022

@vik220 neberie…

twinsimom
30. nov 2022

Dobry den , aj tymto sposobom by som chcela podakovat doktorovi Longauerovi za zachranu zuba potom co mi moja pani zubarka povedala ze jedinym riesenim , uz je len jeho vytrhutie. Zubok uz viac ako rok funguje bez problemov , hnis zmizol a nemusim riesit mostik. Profesionalny pristup, oproti mojej zubarke polovicna cena , cakacia doba len do 4 tyzdnov. Vsetko bezbolestne s citom. Pozdravujem

ninusa221
27. dec 2022

Neviete či ordinuje ? Teraz cez sviatky prosím vás

vladkazv
28. dec 2023

Som na invalidnom dôchodku prace neschopná onkologická pacientka ,po chemoterapii som spadla na schodoch pri paneláku a zlomila si dva predné zuby jednotky ,myslela som ze idu von a ze skoncim ako štrbana. Môj invalidný dôchodok je 420 eur, žijem sama a ledva vyžijem. PAN DOKTOR LONGAUER mi urobil na obazuby krasne porcelanove korunky ZADARMO, vôbec som to nečakala. Zubarka ku ktorej som chodila chcela 750 eur. PAN DOKTOR LONGAUER DAKUJEM VAM