Stráženie detí - Zvolen

mixik_lilik
11. feb 2021

Prosím Vás, neviete náhodou o nejakej slečne alebo pani, na ktoru za dá spoľahnúť, poprípade aj ma nejaké skúsenosti s opatrovanim deti a chce si privyrobiť?
Na pár hodín týždenne by som potrebovala moju malú postrazit, kým som v práci. Cas strávený v práci nie je pravidelný, ale vždy by sa dalo dopredu vedieť aspoň 4 dni, kedy by bolo treba. Poprosim kontakt. Ďakujem 💙

ninusa221
11. feb 2021

Dobrý deň koľko € na hodinu?

1angelika
11. feb 2021

@mixik_lilik opatrovanie detí Jazminko

veronica23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gasparovaka
14. feb 2021

@veronica23
@mixik_lilik ja by som mala zaujem kolko na hotku

wevik
16. feb 2021

@mixik_lilik Dobrý večer,písala som ss.G

1angelika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alexashe
18. jan 2022

@mixik_lilik , prosim Vas nasla ste nejaku opatrovatelu, ktoru by ste mi vedela odporucit? Dakujem krasne za info

evelyns
25. máj 2022

@mixik_lilik dobrý deň, prosím Vás, našli ste vtedy niekoho? Aké sú skúsenosti? Momentálne riešim podobný problém. Ďakujem za info, pekný deň

alexashe
25. máj 2022

@evelyns mne sa ozvala jedna pani z Ocovej, ze opatruje deticky, skusenosti s nou zial nemam, pretoze min. hodin strazenia boli 4. My sme potrebovali na max.2 hodiny. Ak by ste chceli napisem jej ci mozem poslat kontakt.

evelyns
10. jún 2022

@alexashe dobrý deň, ak môžem poprosiť, tak áno, nech si uložím,máme malú prísť v auguste ukázať do jednej mini škôlky, ale ak by to nevyšlo,nech mám rezervu pre istotu. Ďakujem vám veľmi pekne za ochotu, pekný deň

alexashe
21. jún 2022

@evelyns, prepacte, ze az tak neskoro reagujem, ale nejak som dlhsiu dobu necitala fora.. Mozno ste uz niekoho zohnala, v kazdom pripade poslielam nick, kt. ma pani na MK je to Wevik

evelyns
27. jún 2022

@alexashe ďakujem ❤️