Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
BOB

BOB je americká značka vyrábajúca na šport určené kočíky, vozíky za bicykel a ďalšie doplnky pre aktívnych rodičov a ich deti. Vznikla v slnečnej Kalifornii po tom, čo sa v roku 1994 stretli odborník na cyklistiku Roger Malinowski a letecký inžinier Philip Novotny, ktorí spolu začali ponúkať vozíky za bicykel s jedným radom kolies nazvaných YAK. V roku 1997 založili BOB, ktorého názov je akronym pôvodného, zložitejšieho názvu Beast of Burden.

S kočíkmi začali po tom, ako si založili rodiny. Testujúc ich na svojich deťoch dosiahli kvalitu odpovedajúcu ich vozíkom, kombinujúcu množstvo vlastností vhodných na náročný terén, šport i každodenný život. Prvým modelom sa stal Sport Utility Stroller, po ktorom bol na žiadosť rodičov uvedený aj model pre dve deti Sport Utility Duallie. Modely s otáčavým predným kolesom začali pridávať v roku 2005, začínajúc kočíkom Revolution. V roku 2011 značku odkúpil gigant Britax.

Kočíky značky BOB sú známe svojou odolnosťou, všestrannosťou a výbornými jazdnými vlastnosťami. Značka sa v prvom rade sústredí na kvalitu prevedenia, dizajn je v prvom rade funkčnou záležitosťou.

Oficiálna stránka BOB