Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Britax Smile 3 je verzia obľúbeného Britax Smile 2, pokračovanie pôvodného Britax Smile, pre rok 2020. Tento full-size športový či kombinovaný kočík sa pochváli vynoveným, minimalistickým - čistejším a modernejším lookom s pridanými koženkovými detailmi. Športové sedadlo je po novom priestrannejšie, má viacero možných polôh vrátane ľahu, a samozrejmosťou sú aj nové farebné a materiálové variácie, často využívajúce neutrálne melange farby. Sedák je, rovnako ako jeho predchodca, vybavený aj predelom medzi nôžkami dieťaťa pre zvýšenie bezpečnosti. Predlžovacia UV strieška s nehlučným vetracím okienkom, ako aj nafukovacie kolesá odpružené vpredu i v strede konštrukcie sú ďalšími, už tradičným výhodami všestranného modelu Smile. Pridanou výhodou sú zjednodušené, pohodlné päťbodové bezpečnostné pásy, pamäťové vyklikávacie tlačidlá, ako aj zvýšená, 22kg nosnosť sedáku.

Smile 3 ostáva verný filozofii obrovského nákupného koša, ktorý má každej mamičke vyvolať úsmev na tvári - a ktorý dal tomuto modelu jeho meno. Nosnosť koša je 7 kg. 3M reflexné pásiky napomáhajú viditeľnosti aj v zhoršených svetelných podmienkach. Dokúpením nadstávb - hlbokej vaničky v zladených farbách, ako aj bezadaptérovo pripojiteľnej autosedačky Britax Römer (prípadne inej známej značky s príslušnými adaptérmi) môžeš zo športovej verzie vytvoriť plnohotnú kombináciu. Kočík sa prípadne dá zakúpiť v kombinačnom sete.

Parametre

Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
13
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
112 × 57 × 97,7
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
90 × 57 × 40
Pôvod značky
Nemecko
Materiál podvozku
hliník
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
22
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 30
Otočné sedadlo
Ďalšie parametre

Hodnotenia od mamičiek

Zatiaľ nikto nehodnotil tento kočík

Otázky a odpovede

Dobrý deň, dá sa pripojiť hlboká vanička Smile 3 na podvozok B-Motion 4 Plus?
Zdravím, teoreticky to možné je - s adaptérmi s koncovkou Click&Go.
Dobrý deň, prosím aké sú skutočné vnútorné rozmery vaničky. Všade sa píše inak. Ďakujem
Zdravím, ono to dosť záleží aj od miesta, kde sa to meria - niekto meria vrch vaničky, niekto matrac, niekto berie šírku cez stred, niekto sa trochu posunie (matrace sa smerom k nohám obvykle zužujú...). Matrac má každopádne 73-74 cm na dĺžku.