Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Emmaljunga NXT90 F

Popis

Emmaljunga NXT90 F je všestranný športový či kombinovaný kočík odvodený od NXT90 s rozdielom v sedadle, ktoré je u rady F klasické - polohovateľné do úplného ľahu. Pre odlišný typ sedadla NXT90 F neumožňuje vytvorenie tandemu. Ostatné súčasti kočíka vrátane vaničky sú totožné. NXT90 F prejde vďaka stabilnej, odpruženej konštrukcii a kvalitným kolesám aj ťažší terén.

Pri kúpe kočíka si vyberáš okrem farebného prevedenia aj typ konštrukcie, ktorá sa okrem farby líši najmä typom kolies. Competition je najmestskejšia variácia v elegantnej čiernej (vrátane koženkového madla) vybavená užšími, bezúdržbovými gumovými kolesami a naviac šiltom na strieške športového sedadla. Lounge je chrómová strieborná konštrukcia s čiernou koženkou a robustnými terénnymi nafukovacími kolesami s bielym detailom, často kombinovaná aj s koženkovými poťahmi nadstávb. Outdoor je čierna konštrukcia s využitím kontrastne hnedej koženky a terénnych nafukovacích kolies s výrazným dezénom. Rúčku každej z nich si môžeš prispôsobiť otáčaním aj teleskopicky, takže si tú správnu výšku nájde skutočne každý. Súčasťou rukoväte sú aj úchyty napríklad na prebaľovaciu tašku či kľúče, ale tiež integrovaný popruh na ruku istiaci kočík v prípade, že by sa vyšmykol.

Plne otočné sedadlo môžeš sklopiť v troch polohách až do úplného, rovného ľahu. Individuálne sa dá prispôsobiť aj opierka nôh. Pre využívanie od narodenia si ku kočíku môžeš zaobstarať hlbokú vaničku alebo adaptéry pre autosedačku. Vanička je dostatočne priestranná a dobre odvetrávaná, ponúka tiež možnosť napolohovať opierku pod chrbátikom. Namiesto klasickej vaničky je dostupná tiež vložná vanička, ktorú jednoducho zaistíš o sedák. Ku kočíku je v ponuke množstvo ďalšieho doplnkového príslušenstva vrátane prídavného stupienka pre staršieho súrodenca Toddler Roller, druhého košíka Sidebag pripojiteľného o bok konštrukcie či Quad Kitu - prednej nápravy s veľkými neotočnými kolesami aj do najnáročnejšieho terénu.

Parametre

Značka
Emmaljunga
Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
15,8
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
115 × 58,5 × ?
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
84 × 48 × 18
Pôvod značky
Švédsko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
20
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre

Hodnotenia od mamičiek

Zatiaľ nikto nehodnotil tento kočík