Hartan Racer S je predchodcom modelu Racer GT, od ktorého sa odlišuje v prvom rade prednými zdvojenými kolesami. Tento full-size športový kočík je vďaka možnosti kombinácie možné používať už od narodenia. Konštrukcia Racer S je pevná a robustná, pre hladkú jazdu plne odpružená - tvrdosť pruženia dokonca môžeš regulovať. Po zložení je však v pomere k svojej veľkosti a terénnemu výkonu pomerne kompaktná.

Predné otočné kolesá využiješ najmä v meste. Nahradiť ich možno dokúpiteľnou Quad nápravou s neotočnými väčšími kolesami, s ktorými prejdeš aj náročný terén. Zaistíš ich brzdou “Wippmatic” aktivovanou stlačením červenej strany a deaktivovanou stlačením zelenej. Tú môžeš doplniť voliteľnou ručnou spomaľovacou brzdou.

Športová časť je mäkko polstrovaná termoizolačným materiálom a plne prateľná. Sedadlo sa dá napolohovať až do ľahu. Opierku nôh môžeš dokonca predĺžiť a zväčšiť tak ložnú plochu sedáku. Pred slnkom či vetrom ochráni dieťatko mohutná strieška s vreckom. V horúcich dňoch oceníš možnosť vetrania. Pre kombináciu od narodenia je dostupná mäkká vložná taška Soft prerobiteľná na fusak, pevná vložná taška Kombi či skladateľná vanička Falt. Pomocou adaptérov možno pripojiť aj autosedačku.

Parametre

Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
14,4
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
111 × 62 × 99
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
87 × 62 × 55
Pôvod značky
Nemecko
Materiál podvozku
hliník
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
15
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Otočné sedadlo
Ďalšie parametre

Hodnotenia od mamičiek

Zatiaľ nikto nehodnotil tento kočík

Otázky a odpovede

K tomuto kočíku zatiaľ nepribudli žiadne otázky.