Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Joolz Day

Výroba ukončená 2016

Popis

Joolz Day je high-endový kočík s mäkko odpruženou konštrukciou špecifického dizajnu. Kolesá sú určené najmä do mesta, na horších povrchoch ich dokážeš zaaretovať jednoduchým stlačením nohou bez potreby sa zohýbať. Pre jazdu v teréne je v ponuke náprava all-terrain s neotočnými prednými kolesami. Otočné sedadlo je ergonomicky tvarované a umiestnené vysoko, takže je k tebe dieťatko bližšie a môžeš ho v kočíku usadiť aj za stôl. Polohovať ho možno zo sedu až do ľahu celkovým naklonením. Opierka nôh sa dokonca dá pre väčšie deti predĺžiť, čím tiež zväčší ložnú plochu sedáku. Strieška sa nedá predĺžiť, pre väčšie tienenie je však dostupná dokúpiteľná UV slnečná clona. Voliteľným príslušenstvom je aj veľká nákupná sieť upevniteľná na zadnú časť konštrukcie, ktorá rozšíruje menší košík.

Day je dostupný v športovej verzii s dokúpiteľnými nadstavbami, ale tiež v kombinácii. Hlboká vanička je dobre vetraná s hypoalergénnym priedušným matracom. Pomocou adaptérov môžeš na konštrukciu nakliknúť niektorú zo známych značiek autosedačiek. Pre letné dni je možné si voliteľne dokúpiť aj letné sieťované sedadlo.

Kočík je dostupný v troch základných edíciách: zemou inšpirovaná Earth kolekcia, francúzsky chic Studio kolekcia s dvojitým šitím a Talianskom šmrncnutá elegantná Quadro kolekcia s prešívaním. Vo koncepte Tailor si môžeš upraviť farbu madla, rukoväte a akcentov. Okrem toho vyšiel Day aj v limitovaných edíciách Expedition, Discovery a Tokyo.
Viac informácií na oficiálnej stránke Joolz Day

Parametre

Značka
Joolz
Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia, viackombi
Hmotnosť (v kg)
11,6
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
1 110 × 62 × 88
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
92 × 62 × 50
Pôvod značky
Holandsko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
17
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 30
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre