Nový tovar
Ulož - uložené 30×

Ortopedické papučky ABECEDA - Ihneď k odberu

Kvalitné detské papučky vyrobené z prírodných materiálov (bavlna), sú mäkké, priedušné, dobre absorbujú vlhkosť a prispôsobujú sa anatomickému tvaru nohy. Všetky vzory papučiek majú certifikát zdravotnej nezávadnosti od autorizovanej skúšobne, čo znamená, že obuv spĺňa všetky požiadavky na ortopedickú a hygienickú nezávadnosť a bezpečnosť pri používaní, použité materiály neobsahujú ťažké kovy a iné škodlivé látky a vlastnosti obuvi sú v zhode s príslušnými nariadeniami a technickými predpismi.

Správnu veľkosť vyberiete podľa veľkostnej tabuľky, ktorú odporúča priamo výrobca!
Aktualizovaný včera
853 zobrazení od 10. júl 2019
12,90 €
Oznam od predajcu: Maminky, OBYČAJNE neposielame, ani na vašu zodpovednosť !!!
obuvprotetika    Myjava
Maminky, nemaminky :)

V prípade akýchkoľvek otázok ma kontaktujte aj telefonicky 0915 714 159, na nete som väčšinou cez pracovné dni od 8 do 16, cez víkend nepracujem, na otázky odpoviem hneď v pondelok, ak sa neozývam viac ako 48hod, napíšte znovu alebo kľudne volajte, píšte smsky .... :)

Tovar je skladom, doklad o kúpe a 2 roky záruka sú samozrejmosťou....

Ak sa len na niečo pýtate (nepovažujem to za rezerváciu), poprosím odpoveď do 24 hodín, inak vec posuniem bez upozornenia ďalšiemu záujemcovi.
Maminky pri platbe je potrebné uvádzať do poznámky svoje meno, ak posielate z účtu manžela, priateľa, mamy a pod...tak neviem identifikovať platbu. Takéto veci mi prosím oznámte, predídeme tým zdĺhavému posielaniu balíčka. Ak mi to vedieť nedáte, budem čakať kým sa sama neozvete, že vám balíček neprišiel.....

Poštovné za balíčky účtujem podľa cenníka Slovenskej pošty, na dobierku a obyčajne neposielam!!! Pri strate alebo poškodení balíčka vám vrátim iba tu sumu, ktorú mi vráti pošta...!!!!

Maminky.....topánočky je vždy možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní, prosím ak mi budete balíček posielať na výmenu alebo vrátenie, pošlite to aspoň ako doporučený list, najlepšie by bolo ho dať poistiť, hlavne ak posielate topánočky za 30eur. Za stratu doporučeného listu neručím, pošta vám vráti cca 12eur.....preto si to dobre zvážte ako to pošlete.

Platby mi nabiehajú poobede, balíčky pripravujem vždy večer, cez deň toľké množstvo nestíham, takže posielam na druhý pracovný deň ako mi príde platba!

Ďakujem za pochopenie a prajem príjemné nakupovanie.
Zobraz celé podmienky
Ortopedické papučky abeceda - ihneď k odberu, rak,17 - 30
Ortopedické papučky abeceda - ihneď k odberu, rak,17 - 30