PRO    Myjava    592     Profil používateľky
Myjava    592     Profil používateľky
Maminky, nemaminky :)

V prípade akýchkoľvek otázok ma kontaktujte aj telefonicky 0915 714 159, na nete som väčšinou cez pracovné dni od 8 do 16, cez víkend nepracujem, na otázky odpoviem hneď v pondelok, ak sa neozývam viac ako 48hod, napíšte znovu alebo kľudne volajte, píšte smsky .... :)

Tovar je skladom, doklad o kúpe a 2 roky záruka sú samozrejmosťou....

Ak sa len na niečo pýtate (nepovažujem to za rezerváciu), poprosím odpoveď do 24 hodín, inak vec posuniem bez upozornenia ďalšiemu záujemcovi.
Maminky pri platbe je potrebné uvádzať do poznámky svoje meno, ak posielate z účtu manžela, priateľa, mamy a pod...tak neviem identifikovať platbu. Takéto veci mi prosím oznámte, predídeme tým zdĺhavému posielaniu balíčka. Ak mi to vedieť nedáte, budem čakať kým sa sama neozvete, že vám balíček neprišiel.....

Poštovné za balíčky účtujem podľa cenníka Slovenskej pošty, na dobierku a obyčajne neposielam!!! Pri strate alebo poškodení balíčka vám vrátim iba tu sumu, ktorú mi vráti pošta...!!!!

Maminky.....topánočky je vždy možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní, prosím ak mi budete balíček posielať na výmenu alebo vrátenie, pošlite to aspoň ako doporučený list, najlepšie by bolo ho dať poistiť, hlavne ak posielate topánočky za 30eur. Za stratu doporučeného listu neručím, pošta vám vráti cca 12eur.....preto si to dobre zvážte ako to pošlete.

Platby mi nabiehajú poobede, balíčky pripravujem vždy večer, cez deň toľké množstvo nestíham, takže posielam na druhý pracovný deň ako mi príde platba!

Ďakujem za pochopenie a prajem príjemné nakupovanie.
Zobraz celé podmienky
obuvprotetika: Maminky, OBYČAJNE neposielame, ani na vašu zodpovednosť !!!
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

424 inzerátov

Aktualizované