Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Ulož - uložené 1×

Čiapočka Minnie 98/128

Nosená,zachovalá čiapočka,jednovrstvová.Písaná veľkosť98/128,asi tak na 3-7r.
Tie brmbolce nie sú originál,ja som ich tam našila,takto je krajšia:-)
Výška:19
Šírka v kľude 2x:21
Roztiahne sa cca 2x:25
Aktualizovaný pred 3 dňami
29 zobrazení od 19. okt 2019
2,80 €2,50 €
Oznam od predajcu: *POSIELAM IBA TOVAR V MIN.HODNOTE 3€**NA POšTU CHODÍM 1xDO TÝŽDŇA,VÄČŠ. V STREDU*VYBERTE SI 4VECI,NAJLACNEJŠIA JE ZDARMA
kismarika    Nové Zámky
***POSIELAM IBA TOVAR V MIN.HODNOTE 3€ ,poštu mám ďalej od domu,PROSÍM REŠPEKTUJTE TO!*** Mám to aj v Ozname od predajcu a aj tak to prehliadate,už na menšie objednávky, nebudem reagovať!
***A poprosím,nepýtajte sa,či je inzerát AKTUÁLNY, áno JE ,keďže ho nemám pozastavený,ani vymazaný,píšte,ak máte skutočný záujem o niečo.
Ďakujem.
💝💝💝VYBERTE SI 4 VECI Z BAZÁRIKA,NAJLACNEJŠIE Z NICH MÁTE ZDARMA!!💝💝💝***
Dobrý deň prajem.
Ďakujem, že ste nahliadli do môjho bazárika. Veci posielam poštou po pripísaní peniažkov na účet. Na dobierku neposielam.Ceny sú bez poštovného. Poštovné podľa taríf slovenskej pošty. Za doručenie obyčajným poštovným nenesiem zodpovednosť. O výmenu nemám záujem.
Vecičky sú väčšinou nosené-niektoré viac,niektoré menej,snažím sa sem vyberať veci v dobrom stave,nositeľné aj naďalej,vždy napíšem aj chybičky,ktoré vidím a aj to, ak vec je už skôr na doma,na behanie,alebo na ihrisko-lebo aj také niekedy dieťa potrebuje.Môže sa stať, že si nevšimnem nejakú chybičku, dopredu sa ospravedlňujem, nechcem zavádzať, nie je to úmyselne.Snažím sa vždy čo najskôr odpísať,vzájomná komunikácia je dôležitá a budem sa tešiť,ak budú obe strany spokojné:-)
Zobraz celé podmienky
Čiapočka minnie 98/128, disney,122