Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Nové Zámky    6     Profil používateľky
Nové Zámky    6     Profil používateľky
AK si vypýtate podklady k platbe,ja inzerát pozastavím a vy sa viac neozvete budem písať zlé hodnotenia!!!Aj ja tu nakupujem ,ale takéto veci som nikdy nerobila,snažím sa byť férová,prosím buďte aj vy!Ak si kúpu rozmyslíte,treba napísať,neberiem,rozmyslela som si to!!

Dobrý deň prajem.
Ďakujem, že ste nahliadli do môjho bazárika. Veci posielam poštou po pripísaní peniažkov na účet. Na dobierku neposielam.Ceny sú bez poštovného. Poštovné podľa taríf slovenskej pošty. Za doručenie obyčajným poštovným nenesiem zodpovednosť. O výmenu nemám záujem.
Vecičky sú väčšinou nosené-niektoré viac,niektoré menej,snažím sa sem vyberať veci v dobrom stave,nositeľné aj naďalej,vždy napíšem aj chybičky,ktoré vidím a aj to, ak vec je už skôr na doma,na behanie,alebo na ihrisko-lebo aj také niekedy dieťa potrebuje.Môže sa stať, že si nevšimnem nejakú chybičku, dopredu sa ospravedlňujem, nechcem zavádzať, nie je to úmyselne.Snažím sa vždy čo najskôr odpísať,vzájomná komunikácia je dôležitá a budem sa tešiť,ak budú obe strany spokojné:-)
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
myskadada
25. jún 2020
Obchodík na výbornú. Max.spokojnosť.🙂🙂🙂
henka80
22. jún 2020
Oblecko splnilo ocakavania, dakujem. Odporucam.