Inzeráty > Oblečenie detské > Mikiny, svetre, bolerká
Použitý tovar

Teplá mikinka

Raz opraná,nenosená,zabudli sme na ňu.Krásna,teplučká.
Aktualizovaný pred 2 dňami
14 zobrazení od 2. okt 2019
3,30 €
kismarika    Nové Zámky
AK si vypýtate podklady k platbe,ja inzerát pozastavím a vy sa viac neozvete budem písať zlé hodnotenia!!!Aj ja tu nakupujem ,ale takéto veci som nikdy nerobila,snažím sa byť férová,prosím buďte aj vy!Ak si kúpu rozmyslíte,treba napísať,neberiem,rozmyslela som si to!!

Dobrý deň prajem.
Ďakujem, že ste nahliadli do môjho bazárika. Veci posielam poštou po pripísaní peniažkov na účet. Na dobierku neposielam.Ceny sú bez poštovného. Poštovné podľa taríf slovenskej pošty. Za doručenie obyčajným poštovným nenesiem zodpovednosť. O výmenu nemám záujem.
Vecičky sú väčšinou nosené-niektoré viac,niektoré menej,snažím sa sem vyberať veci v dobrom stave,nositeľné aj naďalej,vždy napíšem aj chybičky,ktoré vidím a aj to, ak vec je už skôr na doma,na behanie,alebo na ihrisko-lebo aj také niekedy dieťa potrebuje.Môže sa stať, že si nevšimnem nejakú chybičku, dopredu sa ospravedlňujem, nechcem zavádzať, nie je to úmyselne.Snažím sa vždy čo najskôr odpísať,vzájomná komunikácia je dôležitá a budem sa tešiť,ak budú obe strany spokojné:-)
Zobraz celé podmienky
Teplá mikinka, pepco,122
Teplá mikinka, pepco,122