Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Ulož - uložené 2×

3x tepláky 6/9 mes

3x teplaky F&F (2x nové a jedny tie cele sive asi 2x oblečené)
Na veľkosť 6 az 9 mes. Dĺžka 37 cm
2€/ kus spolu 6€
Aktualizovaný pred 4 dňami
54 zobrazení od 23. feb 2021
7 €2 €
Oznam od predajcu: #Obliečky bavlnené# za skvelú cenu #náš tip na Vianočný darček,darček k narodeninám,meninám,svadobný,alebo len tak :)
cocacola3    Dolný Kubín
Firemné údaje:

Milan Taraba - Súkromný podnikateľ
Okružná 2057/71
02601 Dolný Kubín

IČO: 35079029
DIČ :1021378402
Neplatca DPH

Kontaktná osoba:

Lenka Tarabová
Tel. číslo: +421 902 767 691 (telefonovať od 8 - 18 h.)
email: lenkatarabova1@gmail.com

web: www.obliecky.webnode.sk

Na emaily odpovedám priebežne, najneskôr do 24 hodín.

´
=========================TOVAR==============================

U nás nájdete OBLIEČKY-PLACHTY - zn. český výrobok TRAST - ktorý sa snažíme denne aktualizovať, takže vzory, ktoré tu vidíte, by maly byť v danej chvíli skladom. Pokiaľ budete mat o akýkoľvek produkt záujem, kontaktujte nás...

Detské oblečenie značky SETINO, BARBIE, DISNEY, POLLY POCKET, HELLO KITTY, SPIDERMAN...Od popredných licenčných maďarských výrobcov

Všetok tovar, ktorý predávame je 100% kvalita, na čo sme aj hrdí. Všetky ponúkané značky používame aj doma, nosíme, perieme, pijeme, odkladáme, skladujeme a radi nimi obdarúvame našich priateľov, takže nie je problém poradiť aj z osobnej skúsenosti.

*** Na NOVY TOVAR ! sa vzťahuje zákonom stanovená záručná doba a to 24 mesiacov a začína plynúť dňom prevzatia tovaru zákazníkom..
Ak zistíte chybu výrobku, na ktorú sa vzťahuje reklamácia počas záručnej doby, zistené chyby nám oznámte čo najskôr e-mailom ( lenkatarabova1@gmail.com ), telefonicky alebo písomne na uvedené kontakty. Reklamácia by mala obsahovať nasledovné informácie:
názov a typ tovaru ktorý reklamujete
dôvod reklamácie (popis vady)
dátum nákupu
Záruka sa vzťahuje iba na výrobné chyby. Oprávnenie na záruku zaniká v prípade, že k chybe došlo mechanickým poškodením výrobku, bežným opotrebením veci, nesprávnym použitím a zaobchádzaním, nesprávnym ošetrovaním či prevádzkovaním výrobku v nevhodných podmienkach.

*** Záruka na použitý tovar:***

Na veci použité neplatí záruka, zodpovednosť predávajúceho sa vzťahuje iba na vady, ktoré tieto veci mali pri prevzatí zákazníkom. Ak vyje takáto vada najavo až dodatočne, je stanovené dvanásťmesačná lehota pre reklamáciu vady kupujúcim a pre uplatnenie práva zodpovednosti za vady. Zodpovednosť predávajúceho sa nevzťahuje na bežné opotrebenie a vady popísané v inzeráte alebo v všeobecne v obchodných podmienkach.

************************** VRÁTENIE TOVARU *****************************************
V súlade so zákonom o ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji (zákon č. 108/2000 Z. z.) môžete tovar zakúpený v našom internetovom obchode vrátiť do 7 pracovných dní od dňa prevzatia tovaru,pričom je nevyhnutné, aby bol v uvedenej lehote jeho list o odstúpení od zmluvy doručený predávajúcemu.Toto právo platí aj v prípade, ak si zákazník tovar objednaný prostredníctvom internetu vyzdvihol osobne priamo u predajcu.
Tovar je potrebné vrátiť na adresu sídla spoločnosti v originálnom balení, kompletný (vrátane záručného listu, návodu a pod.) nepoškodený a nepraný. Vrátiť bez udania dôvodu ide aj nový tovar, ktorý nemá pôvodný obal, bol vyskúšaný alebo nemá visačky. Potom si predajca môže vrátenú čiastku ponížiť o opotrebenie výrobku.
Vrátenie tovaru nám oznámte vopred a uveďte akým spôsobom bude tovar doručený. Prepravné náklady pri vrátení tovaru hradí zákazník. Tovar zaslaný na dobierku nebude prijatý.
Ak sa rozhodnete pre odstúpenie v tejto lehote 7 dní, prosíme Vás o dodržanie týchto podmienok:
• Kontaktujte nás, že žiadate o odstúpenie od zmluvy s uvedením čísla objednávky, dátumu nákupu a Vaším číslom účtu pre vrátenie peňazí. Ak ste už tovar obdržali a prevzali, zašlite ho späť na našu adresu (viď vyššie)
• tovar musí byť kompletný (vrátane príslušenstva, záručného listu, návodu atd.)
• Tovar prosíme, posielajte doporučene a poistený, nakoľko neručíme za jeho prípadnú stratu na ceste k nám (doporučene neznamená na dobierku).
• Pri splnení všetkých vyššie uvedených podmienok pre vrátenie tovaru Vám peniaze za tovar zašleme na Váš účet (najneskôr do 30 dni) po fyzickom obdržaní tovaru.
• V prípade nesplnenia niektorej z vyššie uvedených podmienok nebudeme žiaľ môcť akceptovať odstúpenie od spotrebiteľskej zmluvy a tovar bude vrátený na náklady odosielajúceho nás

==================DODACIE A PLATOBNÉ PODMIENKY===============

Tovar je zasielaný prostredníctvom Slovenskej pošty a poštovne si účtujem podla tarif slovenskej pošty www.posta.sk + 30 centov účtujem za balné

Platbu môžete vykonať:
-medzi bankovým prevodom na účet
-poštovou poukážkou na účet alebo na adresu
-priamym vkladom na účet (nezabudnite na manipulačný poplatok banky vo výške 0,50€)
Na dobierku zasielam len po vzájomnej dohode a cena poštovného je paušálne 4,00€

========================DODACIA LEHOTA========================

Všetok ponúkaný tovar máme na sklade. Expedujeme do 2 pracovných dní od prijatia objednávky, resp. prijatia platby na účet. Vo väčšine prípadov sa nám tovar podarí odoslať nasledujúci deň.
Pokiaľ by sa stalo, že Vami objednaný tovar nebude možné z akéhokoľvek dôvodu dodať, budem Vás kontaktovať s návrhom riešenia.

***CENY PROSÍM NEZJEDNÁVAJTE ***

================OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV====================

Vaše osobné údaje budú použité len za účelom vybavenia vašej objednávky a nebudú poskytnuté tretej osobe.

Spôsob stornovania objednávky (zákazníkom do 24 hodín telefonicky alebo mailom)

******************* NEGATÍVNE HODNOTENIE ****************

Pokiaľ si záväzne objednáte tovar a tovar neodoberiete udeľujem negatívne hodnotenie.

EŠTE JEDNA VEĽMI DÔLEŽITÁ VEC: AK SA VECI CESTOU STRATIA, NIE JE TO MOJA CHYBA, PRETO JE LEPŠIE DAŤ BALÍK POISTIŤ!

POŠTOVNÉ PLATÍTE Pošte NIE MNE!!! tak prosím poštovne pri nízkom odbere nedojednávajte !!!
Zobraz celé podmienky
3x tepláky 6/9 mes, f&f,74
3x tepláky 6/9 mes, f&f,74
3x tepláky 6/9 mes, f&f,74