Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Nová Baňa (okres Žarnovica)    2     Profil používateľky
Nová Baňa (okres Žarnovica)    2     Profil používateľky
Ceny sú bez poštovného, ak nie je uvedené inak, to pripočítam podľa taríf slov.pošty a pošlem po pripísaní peňazí na účet. Viem sa s cenami aj ROZUMNE dohodnúť, hlavne ak toho beriete viac😉
IBAN: SK33 0900 0000 0004 1270 6958
Na Vašu žiadosť pošlem aj obyčajne, ale na Vašu zodpovednosť. Ďakujem za pochopenie.
Rada odpoviem na Vaše otázky ,ale nemám rada obchod typu- týždeň si budeme vypisovať o veciach, ktoré sú zrejmé z fotografií -lebo vždy sa snažím všetko detailne pofotit aj popísať - a potom si to aj tak rozmyslíte .Mám rada obchody,ktoré netrvajú dlho😊Myslim ze každá z mamičiek má pre to pochopenie.
Ak sa na nejakú vec pýtate,bolo by celkom slušné dať vedieť, či ju aj chcete,alebo nie. Vždy totiž idem vec rovno pohľadať ,vybrať ,(mám ich dost),aby som ju skontrolovala,mohla Vám ju odvážiť a podľa toho Vám napísať cenu poštovného , snažím sa robiť všetko pre to, aby k Vám tovar prišiel co najskôr..a potom mi vecicka stoji 2tyzdne vonku,lebo neviem, či ju chcete či nie..tak ak si ja nájdem čas každý deň skontrolovať, či Ste pisali,tak bude super,ked aj Vy napíšete 👍
Stane sa, že vecičku zaradím do inej veľkostnej kategórie ako je na štítku a robím to vedome, lebo udavane veľkosti niekedy nezodpovedajú realite. Vždy však na to upozorním v popise.
Vecičky pridávam postupne ako malý z nich vyrastá a ako stíham☺
Ak je cena uvedená za viac kusov spolu, neznamená to, že musíte kúpiť všetky kusy..kľudne si nakombinujte,povyberajte ako Vám pasuje.
Zobraz celé podmienky
tetkaevka: zacinam davat neg.hodnotenia,ak sa nevyjadrite, ci kupim-nekupim! Kopia sa záujemcovia, ktorym je zaťažko dať vedieť.
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

196 inzerátov

Aktualizované