Nová Baňa (okres Žarnovica)    2     Profil používateľky
Nová Baňa (okres Žarnovica)    2     Profil používateľky
VECI NEVYMIEŇAM, ANI NEREZERVUJEM. ĎAKUJEM ZA POCHOPENIE.

Ceny sú bez poštovného, ak nie je uvedené inak, to pripočítam podľa taríf slov.pošty. Ak by sa vam poštovné nepozdávalo,kľudne si ho sami skontrolujte na stránke pošty. Sama to tak niekedy robim,nemam dôvod Vás zavádzať,ale pri nakupovani som sa uz stretla aj s tym..Posielam po pripísaní peňazí na účet. Viem sa s cenami aj ROZUMNE dohodnúť, hlavne ak toho beriete viac😉

IBAN: SK33 0900 0000 0004 1270 6958

Na Vašu žiadosť pošlem aj obyčajne, ale na Vašu zodpovednosť. Ďakujem za pochopenie.
Rada odpoviem na Vaše otázky ,ale nemám rada obchod typu- týždeň si budeme vypisovať o veciach, ktoré sú zrejmé z fotografií -lebo vždy sa snažím všetko detailne pofotit aj popísať - a potom si to aj tak rozmyslíte .Mám rada obchody,ktoré netrvajú dlho😊Myslim ze každá z mamičiek má pre to pochopenie.
Ak sa na nejakú vec pýtate,bolo by celkom slušné dať vedieť, či ju aj chcete,alebo nie. Vždy totiž idem vec rovno pohľadať ,vybrať ,(mám ich dost),aby som ju skontrolovala,mohla Vám ju odvážiť a podľa toho Vám napísať cenu poštovného , snažím sa robiť všetko pre to, aby k Vám tovar prišiel co najskôr..a potom mi vecicka stoji 2tyzdne vonku,lebo neviem, či ju chcete či nie..tak ak si ja nájdem čas každý deň skontrolovať, či Ste pisali,tak bude super,ked aj Vy napíšete 👍
Stane sa, že vecičku zaradím do inej veľkostnej kategórie ako je na štítku a robím to vedome, lebo udavane veľkosti niekedy nezodpovedajú realite. Vždy však na to upozorním v popise,pripadne danu vec pomeriam,aby Ste sa mali čoho držať..
Vecičky pridávam postupne ako malý z nich vyrastá a ako stíham☺
Mám 2 chlapcov,veci sú skoro všetky po nich,ale neznamená to,ze každú vec vynosili obaja,aj druhorodeny dostane občas novu vec..🤣🙃 par sa nam našlo aj dievčenských, čo bol napr. nevhodny darček..
Ak je cena uvedená za viac kusov spolu, neznamená to, že musíte kúpiť všetky kusy..kľudne si nakombinujte,povyberajte ako Vám pasuje.
Zobraz celé podmienky
tetkaevka: VÝPREDAJ TEHU RIFIEL🙃 ZBAVTE MA ICH🤣🙏
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

250 inzerátov

Aktualizované