Ulož - uložené 4×

Kompletik

Bez poškodení
Aktualizovaný pred 6 dňami
47 zobrazení od 30. aug 2019
8 €6 €
Oznam od predajcu: Pekný deň prajem! Znížená cena na letné veci detské aj dámske od 1€ ks🙂
cia7    Trenčín
IBAN SK24 1111 0000 0012 5944 0018
SPODNÉ PRÁDLO A SEXI PYŽAMKÁ NA SEBE NEFOTÍM!!!! - veď už majte rozum, ďakujem za pochopenie.
Na poštu chodím väčšinou v piatok popoludní(sobotu/nedeľu-je to jedno pretože balíky tak vždy odchádzajú v pondelok) nakoľko pracujem a musím ísť na poštu autom do mesta pretože otváracie hodiny v našej obci nestíham......samozrejme ak sa nedohodneme inak.

Prajem pekný deň, teší ma ak ste ku mne nazreli a niečo si vybrali :-) a rada vám odpoviem na všetky vaše NORMÁLNE otázky k danej veci! Avšak po neustálych únavných bojoch a nevy drásajúcich skúsenostiach s kupujúcimi, ktoré sa asi doma nudia a radi sa z poza monitora pobavia na cudzí účet píšem rázne podmienky predaja!!! Určite nie som jediná a viaceré vedia o čom hovorím!
NEVYMIEŇAM!!! Ak niečo potrebujem tak si to kúpim a nebudem robiť výmenu za niečo čo nepotrebujem len aby som vyhovela!
NEDOKLADÁM NEZMYSELNÉ FOTO napr. rubom otočené veci, detail na gombíkovú dierku, pohľad dole hlavou a podobne! Ak chcete foto na postave, snažím sa ho pridať čo najskôr ale nie vždy mám čas.
NEDOKLADÁM NEZMYSELNÉ MERANIA napr. dĺžku zipsu na rozkroku, dĺžku šnúrky na kapucni, veľkosť vrecka...atď!!! Na to skutočne nemám čas ani nervy.
A ZDVORILO ale DORAZNE žiadam ak mi napíšete, odpoviem na milión vašich otázok, dajte si aspoň tú námahu mi ODPÍSAŤ, že záujem nemáte!!!
Na všetko upozorňujem opisom veci a a ak mám uvedené, že bez poškodení, dier alebo fľakov tak je to naozaj tak -!!! NEKLAMEM a NEZAVÁDZAM!!! - svedčia o tom aj moje hodnotenia, ktoré si každý môže prečítať!
Späť tovar neberiem, preto som povedala, že odpoviem na všetky normálne otázky tak sa pýtajte ak vám niečo nie je jasné alebo vás zaujíma.
POŠTOVNÉ PROSÍM NEZJEDNÁVAJTE! Účtujem ho podľa aktuálnych taríf SP. Neostáva mne ale platím ho pošte za jej služby.
V prípade, že toho vezmete viac som ochotná sa ROZUMNE dohodnúť na cene :-) To neznamená, že čím viac zoberiem tým viac mám zadarmo!
DOBIERKOU NEPOSIELAM! Po viacerých negatívnych skúsenostiach pošlem len po pripísaní sumy na účet či už cez IB alebo na pošte šekom, registrovaným s kladnými hodnoteniami možno, po dôkladnom zvážení!
Zásielky odoslané bez doporučenia sú na VAŠE riziko,to znamená, že pri strate nenesiem žiadnu zodpovednosť nakoľko nemám od takej zásielky žiaden doklad!
Prajem pekný deň a príjemné nakupovanie!
Zobraz celé podmienky
Kompletik, 36
Kompletik, 36
Kompletik, 36
Kompletik, 36
Kompletik, 36
Kompletik, 36