Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
PRO    Bratislava - Petržalka    202     Profil používateľky
Bratislava - Petržalka    202     Profil používateľky
Vitajte!! Som velmi rada, že ste si vybrali moj obchodik :-) Ďakujem :-) Pokiaľ máte akékoľvek otázky, nejasnosti veľmi rada Vám na ne odpoviem, snažím sa o maximálnu spokojnosť zákazníkov, pokial sa náhodou vyskytne dajaký problémik určite ho spolu vyriešime :-) S internetovým predajom mám bohaté skúsenosti, rada vám poradím.

* Doba dodania sa počíta od dňa prijatia platby na účet nie od dňa vytvorenia objednávky.
* Cena sukniciek zavisi od velkosti, ktore su rozpisane v inzeratoch.
* Uprednostnujem doporucene postovne, OBYCAJNE POSTOVNE (bez sledovaniceho cisla) posielam na vlastnu zodpovednost kupujuceho, za pripadnu stratu balicka nezodpovedam! Cize nie je ani dovodom na udelovanie negativneho hodnotenia v pripade straty balicka. Odporucem radsej si priplatit doporucene postovne so sledovacim cislom.
* Na inzerátiky sa snažím odpovedať vždy v čo najkratšom čase, cez víkendy a dni voľna odpisujem priebežne nesedim tu nonstop :) Dakujem za pochopenie ;) Telefonicky ma kontaktujte v pracovne dni po-pia: 9.00-18.00.
No uprednostnujem komunikaciu priamo pod inzerat!

Z časových dôvodov POSIELAM INFO O ODOSLANI BALICKA mailom a NEPÍŠEM SPRÁVY o prijatí úhrady.

CAS ODOSLANIA TOVARU. Tovar zasielam cca do 3 pracovných dní od prijatia uhrady na účet, alebo objednavky na dobierku, najneskôr však do 7 prac. dní. Dodacia doba sa stále ráta na pracovné / nie na kalendárne / dni.

URGENTNE ODOSLANIE + OBJEDNAVANIE NA POSLEDNU CHVILU
Ak potrebujete balicek rychlo, odporucam doplatit si prvu triedu k postovnemu. Je potrebne ma na to upozornit ak potrebujete tovar rychlo!! V takomto pripade prosim napiste aj KONKRETNY termin do kedy tovar potrebujete. Mozem odoslat aj skor, ako nabehne platba, na zaklade potvrdenia o realizacii uhrady. Len musim o tom vediet :) A poviem Vam aj ci je to mozne v tomto termine stihnut. Taketo odoslanie je LEN moja osobna dobra vola a tato sluzba nie je narokovatelna, ani v pripade, ak to nevyde... standardne odoslanie je cca do 3 pracovných dní od prijatia uhrady na účet, alebo objednavky na dobierku, najneskôr však do 7 prac. dní. Dodacia doba sa stále ráta na pracovné / nie na kalendárne / dni.

TERMIN DODANIA nie je záväzný, keďže preprava je uskutočňovaná treťou stranou a ja za ňu nezodpovedám. Zákazník berie na vedomie, že pri plnení záväzkov predávajúceho majú uvádzané termíny dodávok orientačný charakter a nie sú dôvodom na negatívne hodnotenie predávajúcemu. Vo výnimočných prípadoch, keď sú sviatky, prázdniny a kalamitné počasie, pripadne cestujem alebo z inych osobnych ci rodinnych dovodov, môže byť dodacia lehota dlhšia.
Nezodpovedám za oneskorenú dodávku tovaru zavinenú poštou.

NERUCIM ZA SLUZBY POSTY!!! Vzdy posielam info o odoslani balicka mailom, ktory mi poslite rovno pri zadavani objednavky. Podla toho si viete vypocitat, kedy Vam bude zasielka cca dorucena. IItr. 2-3 pracovne dni od odoslania, Itr. na druhy prac den od odoslania. Ak balicky meskaju, pytajte si odo mna podacie cislo (len v pripade doporucenej zasielky), obycajna zasielka ho nema.
Ak Vam vasa posta nevhodila oznam o zasielke do schranky, treba sa stazovat na prislusnu postu. Nie je to moja chyba. Cize nie je ani dovodom na udelovanie negativneho hodnotenia tak isto ako ani meskanie zasielok zavinenych postou.
V pripade ak Vam zasielka meska, mozem podat reklamaciu na poste. Ak nedostanete oznam o zasielke, musite to riesit vy s vasou postou.

POZOR
Pri šití sa môže stať, že vznikne nejaká odchýlka v uvadzanych orientacnych rozmeroch, môže sa vyskytnúť, najma u elastických materiálov!! Nemám bohužiaľ možnosti na to, aby som merala každý jeden kus. Taktiež treba rátať aj s možnou s farebnou odchýlkou, ktorá je spôsobena monitorom, fotoaparátom, atď.. tovar može byť o niečo tmavší alebo bledší ako na obrázku.

VELKOSTI *Čo sa týka veľkosti musíte brať na vedomie, že každé dieťa má inú postavu a aj to, že rovnaká veľkosť moze mat iné rozmery. Preto je potrebné riadne si pozrieť veľkosť, premerať dieťa a ak vám niečo ohľadne veľkosti nesedí alebo je nejasne prosím kontaktujte ma, rada Vam odpoviem a poradim.

POSTOVNE *Pokiaľ nie je uvedené inak - poštovné NIE JE ZARÁTANÉ v cene tovaru. K postovnemu je priratane balne.

DOBIERKA *Posielam aj na dobierku, verim, ze ak si tovar objednate, verim, ze ho aj preberiete. V pripade neprevzatia dobierky, pisem negativne hodnotenie a ziadam Vas o uhradu postovneho (vratane spiatocneho).

VRATENIE TOVARU:  
Kupujuci je povinny  a) oznámit predavajucemu vratenie tovaru v lehote do 14 dní od prevzatia tovaru výlučne
písomným spôsobom (ak ste objednavali tovar tu na mk prosim pisat na miesto, kde ste posielali objednavku) ako aj zaslat tovar na adresu predavajuceho do 14 dni od prevzatia tovaru.
Lehota 14 dní na vrátenie tovaru začína plynúť odo dňa prevzatia tovaru spotrebiteľom.
b) zaslať tovar predávajucemu ako aj
 c) zaslat číslo svojho účtu (IBAN) pre vrátenie peňazí. 
Tovar treba zaslať naspäť na adresu predávajúceho. Tovar sa odporúča poslať doporučene (po odoslani mi poslite cislo zasielky), poistený a použiť vhodné balenie, aby počas prepravy nedošlo k popísaniu, polepeniu, ani inému znehodnoteniu samotného tovaru (predávajúci neručí za prípadnú stratu alebo poškodenie tovaru počas prepravy), d) uhradiť výdavky súvisiace s vrátením tovaru (poštovné, poistenie, ...).
Vyhlásenie o vrateni tovaru je možné odoslať tu v správe. 
Predávajúci tovar prevezme späť,  skontroluje a  vráti kupujucemu celú cenu zaplatenú za tovar, okrem poplatku za dopravu na ucet, ktorý zadá kupujuci. Náklady na vrátenie tovaru, vrátane poštovného, sú v tomto prípade na strane kupujúceho.
Vrátený tovar nesmie byť poškodený, praný, znečistený, nosený či inak používaný.  
Peniaze za tovar Vám zašleme do 14 dní od odstúpenia, nie však skôr než dôjde k doručeniu vráteného tovaru späť na našu adresu. 
POZOR!! Dobierky nebudú prevzaté.  Peniaze šekom neposielam. 
V prípade nesplnenia niektorej z podmienok  nebude predávajúci akceptovať odstúpenie od vybavenej objednávky a tovar bude vrátený na náklady kupujúceho naspäť.

VYMENA TOVARU: 
Napíšte mi konrétne za čo chcete tovar vymeniť a dôvod výmeny. Po vzajomnej dohode  poslite vymienany tovar na adresu z balicka, ak ju nemate, poslem Vam ju. a) Tovar treba zaslať naspäť na adresu predávajúceho, b) tovar sa odporúča poslať doporučene, poistený a použiť vhodné balenie, aby počas prepravy nedošlo k popísaniu, polepeniu, ani inému znehodnoteniu samotného tovaru c) predávajúci neručí za prípadnú stratu alebo poškodenie tovaru počas prepravy, d) uhradiť výdavky súvisiace s vrátením tovaru (poštovné, poistenie, ...).
Po odoslani mi prosim poslite cislo zasielky.
Predávajúci tovar prevezme späť a skontroluje. Vrátený tovar nesmie byť nosený, poškodený, znečistený, používaný. Musí mať originál visačky a etikety.  Tovar na výmenu odosielame po doručení vráteného tovaru späť na našu adresu do 14 dní.
Poštovné a ostatné náklady spojené s výmenou hradí kupujúci vrátane poštovného na zaslanie nového tovaru.


OSOBNY ODBER - je moja dobra vola a nie je narokovatelny :)
V pripade dohody osobneho odberu dochadza prostrednictvom internetu len k predbeznej k rezervacii konkretneho tovaru, nie k uzavretiu kupnej zmluvy na dialku. K uzavretiu kupnej zmluvy dochadza az pri prevzati tovaru v mieste predaja, v okamihu vydania a prevzatia tovaru. Zakaznik ma moznost si tovar prezriet priamo v mieste odberu. Preto mu nevznika narok na vymenu alebo vratenie tovaru.
Os. odber je mozny cez pracovne dni, vo vopred dohonutych hodinach, okrem vikendu a sviatkov - ak môžem a súhlasím s os.odberom. Uvedomte si prosím, že poskytnutie osobného odberu je len moja dobrá vôľa, nie povinnosť, ešte aj usetrite na poštovnom, preto Vás žiadam, aby ste prisli načas v dohodnutom čase a termíne. Pre mňa je to skôr časová záťaž a nie vždy je to možné, keďže na poštu chodím pravidelne a je to pre mňa oveľa jednoduchšie. Prosím teda o rešpektovanie, ak Vám poviem, že osobný odber vo Vami navrhovanom termíne nie je možný.

*Vyhradzujem si právo na zákaz udeľovania negatívneho hodnotenia bez môjho vedomia!!!! Mám právo o situácií vedieť a riešiť ju!!!!

OBJEDNÁVKOU SÚHLASÍTE S UVEDENÝMI PODMIENKAMI!!!

Dakujem a zelam prijemne nakupovanie :)
Zobraz celé podmienky
tutusukna: DAKUJEM, ze ste navstivili moj obchodik. Zelam prijemne nakupovanie :* :* :*
Zobraziť hodnotenia:
mackatty
Dnes o 09:36
Milá predávajúca! 🙂 Nakupovala som prvýkrát - biele šatičky na 1.sv.prijímanie. Som veľmi spokojná s tovarom, super cenou a tiež s rýchlou možnosťou osobného odberu 🔝💯% Určite odporúčam! 👍👍
pipinahege
14. jún 2021
Predávajúcu môžem len odporučiť mila komunikatívna ústretová rýchle dodanie aj informovanosť na mieste. 😁🥰
ivankaivi
13. jún 2021
Som spokojná odporúčam
andrea118083546828
11. jún 2021
Veľmi milá a ochotná pani odporúčam veľmi nádherné šaty 👍👍👍🍀
zbaronova
10. jún 2021
Môžem len a len odporučiť, všetko OK. Super komunikácia, rýchle odoslanie, krásny tovar. Ďakujem 🙂👍
sny
9. jún 2021
Krásne šaty,ochota vyhovieť, veľká trpezlivosť, milé jednanie, určite odporúčam 🥰
mishel45
5. jún 2021
Veľmi milá, príjemná pani, komunikacia rýchla a priama hlavne spoľahlivá, suknicky sú krásne veľmi som bola spokojná od komunikácie po dodanie tovaru. Teším sa aj nabudúce.
zelenyhrasok
4. jún 2021
Velmi odporucam! Super mily pristup predavajucej, rychle jednanie, kvalitna suknicka, vsetko na jednotku.
al
3. jún 2021
Výborná komunikácia, rýchle dodanie a krásny tovar. Ďakujem a kladne hodnotím🙂
mamicka1986
2. jún 2021
Dakujeme za krasne saty🙂za uzasnu komunikaciu a rychle dodanie🙂maximalna spokojnost a prajeme vsetko dobre🥰🥰🥰
kata333
31. máj 2021
Ďakujem za obchod, predávajúcu určite odporúčam, rýchla komunikácia🙂
lentilka3000
27. máj 2021
Ďakujem za obchod, predávajúcu určite odporúčam, milá komunikácia a rýchle dodanie tovaru 🙂 Sukničky sú nádherné😍
petulka1214
27. máj 2021
Skvelý prístup, úžasná a rýchla komunikácia.... Balíček zaslaný presne tak ako sme sa dohodli... Suknička je krásna ... Odporúčam
smongi
21. máj 2021
Predávajúcu odporúčam 🙂 Obchod prebehol presne podľa dohody, sukničky dorazili rýchlo a sú kvalitné. Ďakujem.
gabruna
20. máj 2021
Ďakujem za šaty, maximálna spokojnosť Predávajúcu určite odporúčam 🙂
katarinabrandis
18. máj 2021
Úžasná predávajúca,Skvelá komunikácia,rýchle doručenie a prenadherne tutu suknicky pre dcerky.Velka spokojnosť, odporúčam všetkými 10timi.
lucihan
17. máj 2021
Odporúčam, všetko prebehlo na 1* 🙂.
mooney13
17. máj 2021
Uplna spokojnost: komunikacia rychla, prijemna 🙂, krasne saticky.
majca3
13. máj 2021
Spokojnosť na100%. Príjemná komunikácia, rýchle dodanie ❤️
zuzanafur48
12. máj 2021
Dobrá komunikácia, krásne šaty. Odporúčam
livka283
10. máj 2021
Šaty nám sadli dokonale, perfektná komunikácia, krásny tovar! Ďakujem!!!
chrobacik2010
6. máj 2021
Milá predávajúca, super komunikácia, rýchle dodanie tovaru, maximálna spokojnosť.🙂🙂🙂
Som veľmi spokojná, predávajúcu určite odporúčam. 1*
lydia.b
6. máj 2021
Skvela komunikacia, rychle vybavenie a maximalna spokojnost s tovarom!
sikovnamarienka
6. máj 2021
krasny tovar mila a prijemna komunikacia velmi zodpovedna a spolahliva predavjauca, odporucam na 100%
vlastaerik
5. máj 2021
Vyborny nakup👌👌👌odporucam len👌👌👌
zuzulik167
4. máj 2021
S predávajúcou a s obchodom som bola nadmieru spokojná, veľmi rýchla komunikácia a dodanie tovaru, taktiež ochota zo strany predávajúcej poradiť. Som veľmi spokojná s tovarom a do budúcnosti želám ešte veľa úspešných predajov 😊
lenkalibor
3. máj 2021
S predavajucou som velmi spokojna. Komunikacia na vybornu, rychle dodanie tovaru, saty krasne.... Presne podla popisu. Vreli odporucam vsetkym. 😁
lili1983
30. apr 2021
Ďakujeme krásne za šaty, sú super 😉
evulka221
25. apr 2021
Veľmi pekne Ďakujem za 📦🚗 🙂 všetko prebehlo na 1**** a ODPORÚČAM Maminku 👍👍👍😇 krááááásny tovar 😍 a expres rýchle zaslanie ✈ Všetko dobré prajem 🍀 a teším sa nabudúce 🌹
diablikovci
24. apr 2021
Vrelo odporúčam. Super vecicky 🙂 👍
biaba5
23. apr 2021
Predávajúcu odporúčam, príjemná komunikácia, rýchle dodanie, maximálna spokojnosť 🌷
paulusia
23. apr 2021
Sukňa nádherná, odporúčam zakúpiť. My máme královsky modrú 👌
ivkus
22. apr 2021
Velmi prijemna pani,rychla komunikacia a odoslanie baliku.Ďakujem
petyapanda
22. apr 2021
Sukňa je krásna, z kvalitného materiálu, pekne drzí tvar. Predávajúca je veľmi ochotná, milá, extra rýchlo odoslala balíček. Odporúčam.
helka21
19. apr 2021
Predávajucu odporúčam 👍 tylova sukňa je krásna presne ako pani opísala...rýchle jednanie aj poslanie 👍👍👍👍👍👍
monkatu
18. apr 2021
Max spokojnosť. Veľmi milá predávajúca😉
petasim
8. apr 2021
Super obchodík, rýchle dodanie, šaty prišli v poriadku a sú super. Ešte raz veľká vďaka ♥️😉
bianca2308
8. apr 2021
Predavajúca je veľmi milá, rýchlo odpovedá a dodanie bolo tiež rýchle, suknička je nádherná a sedí perfektne🤩odporúčam všetkými 10 !🔝☺️
lenka226
7. apr 2021
Rýchle dodanie 🙂
peiper
7. apr 2021
Obchod na urovni👌 co sa len tak uz nevidi..komunikacia,dodadanie, tovar vsetko 100%❤️ Dakujem 🙏🙏🙏❤️
zsofika15
7. apr 2021
Len odporúčať viem,rýchle jednanie a aj dodanie ďakujem za šaty 😀😀😀
liviatarajova
6. apr 2021
Vyborna komunikacia a ochota so zaujmom poradit a pomoct. Tovar velmi pekny, urcite velmi odporucam. Pani je velmi mila a snazi sa maximalne vyhoviet!!!
jajka2407
5. apr 2021
100% odporúčam...rýchla komunikácia, sukňa krásna 👍
vlastaerik
3. apr 2021
Vyborny nakup 👌👌👌odporucam👌👌👌
dulkost
26. mar 2021
Odporúčam, všetko na jednotku 👍
miu666
25. mar 2021
Dakujem za krásne šaty.
05veronika
25. mar 2021
Maminku určite odporúčam 👏
miam37
24. mar 2021
Výborná komunikácia, môžem len odporučiť. 👍
jankas111
23. mar 2021
Všetko super. Prístup, dodanie aj komunikácia môžem iba odporučiť 🙂👍