PRO    Bratislava - Petržalka    265     Profil používateľky
Bratislava - Petržalka    265     Profil používateľky
Vitajte!! Som velmi rada, že ste si vybrali moj obchodik :-) Ďakujem :-) Pokiaľ máte akékoľvek otázky, nejasnosti veľmi rada Vám na ne odpoviem, snažím sa o maximálnu spokojnosť zákazníkov, pokial sa náhodou vyskytne dajaký problémik určite ho spolu vyriešime :-) S internetovým predajom mám bohaté skúsenosti, rada vám poradím.

* Doba dodania, cas odoslania balicka:
- Pri platbe na ucet balicek zasielam cca do 2- 3 pracovných dní odo dna prijatia uhrady.
- Dobierka 2 - 3 pracovne dni od prijatia zavaznej objednavky. Verim, ze ak si tovar objednate na dobierku, ze ho aj preberiete. V pripade neprevzatia dobierky, pisem negativne hodnotenie a ziadam Vas o uhradu postovneho (vratane spiatocneho).
- Prva trieda URGENTNE odoslanie, objednavanie na poslednu chvilu alebo k urcitemu terminu:
Zakaznikom vychadzam maximalne v ustrety a mozem odoslat aj skor ako nabehnu peniaze na ucet na zaklade potvrdenia o uhrade - je to len moja dobra vola ;) Ak potrebujete balicek rychlo, odporucam doplatit si prvu triedu. Je potrebne ma na to upozornit ak potrebujete tovar rychlo!! V takomto pripade prosim napiste aj KONKRETNY termin do kedy tovar potrebujete. A poviem Vam aj ci je to mozne v tomto termine stihnut.

* Postovne od 1.3.2022 islo hore!!!!
NIE JE ZARÁTANÉ v cene tovaru. K postovnemu je priratane aj minimalne balne.
- Obycajne postovne (bez sledovaniceho cisla) je na vlastnu zodpovednost kupujuceho, za pripadnu stratu balicka nezodpovedam!
Nie je ani dovodom na udelovanie negativneho hodnotenia v pripade straty balicka nesiete zodpovednost vy alebo posta.
- Doporucene postovne aj dobierka maju sledovanice cislo. Viete si pzriet, kde sa balicek po odoslani nachadza.

Vo výnimočných prípadoch, keď sú sviatky, prázdniny a kalamitné počasie, pripadne cestujem alebo z inych osobnych ci rodinnych dovodov, môže byť dodacia lehota dlhšia - na co Vas ale upozornim alebo to uvediem v ozname.
Nezodpovedám za oneskorenú dodávku tovaru zavinenú poštou.


*POSIELAM INFO O ODOSLANI BALICKA mailom. Ak ju chcete dostat poslite mi v objednavke vasu mailovu adresu.

*NEPÍŠEM SPRÁVY o prijatí úhrady (iba ak by dlhsie nechodila upozornim Vas na to). Standard nabehnutia uhrady je 1 - 2 pracovne dni od odoslania.

* Snažím odpovedať vždy v čo najkratšom čase, cez víkendy a dni voľna odpisujem priebežne. Ak som odcestovana alebo bez pritupu na internet uvadzam to v ozname.
*Telefonicky ma kontaktujte v pracovne dni po-pia: 9.00-18.00.
*Najlepsie je pisat priamo pod inzerat, vidim na ktory tovar konkretne reagujete a mate zaujem.

NERUCIM ZA SLUZBY POSTY!!! Vzdy posielam info o odoslani balicka mailom, ktory mi poslite rovno pri zadavani objednavky. Podla toho si viete vypocitat, kedy Vam bude zasielka cca dorucena. IItr. 2-3 pracovne dni od odoslania, Itr. na druhy prac den od odoslania. Ak balicky meskaju, pytajte si odo mna podacie cislo (len v pripade doporucenej zasielky), obycajna zasielka ho nema.
Ak Vam vasa posta nevhodila oznam o zasielke do schranky, treba sa stazovat na prislusnu postu a jej sluzby.
V pripade doporuceneho postovneho Vam viem poslat podacie cislo zasielky.
V pripade ak Vam zasielka meska, mozem taktiez podat reklamaciu na poste.
Ak nedostanete oznam o zasielke, musite to riesit vy s vasou postou na zaklade podacieho cisla pri dopo zasielkach vam balicek musia najst.

POZOR
Pri šití sa môže stať, že vznikne nejaká odchýlka v uvadzanych orientacnych rozmeroch, môže sa vyskytnúť, najma u elastických materiálov!! Nemám bohužiaľ možnosti na to, aby som merala každý jeden kus. Taktiež treba rátať aj s možnou s farebnou odchýlkou, ktorá je spôsobena monitorom, fotoaparátom, atď.. tovar može byť o niečo tmavší alebo bledší ako na obrázku.

VELKOSTI *Čo sa týka veľkosti musíte brať na vedomie, že každé dieťa má inú postavu a aj to, že rovnaká veľkosť moze mat iné rozmery. Preto je potrebné riadne si pozrieť veľkosť, premerať dieťa a ak vám niečo ohľadne veľkosti nesedí alebo je nejasne prosím kontaktujte ma, rada Vam odpoviem a poradim. V inzeratoch uvadzam velkosti oblecenia nie deti.

VRATENIE TOVARU:  
1. Právo na odstúpenie od zmluvy má kupujúci v prípade, ak bol tovar objednaný prostredníctvom internetu.
2. V prípade odstúpenia od zmluvy zašle kupujúci tovar na vlastné náklady na adresu miesta prevádzky predávajúceho doporučene.
V prípade, ak kupujúci zašle tovar na dobierku, predávajúceho ho neprevezme.
3. Predávajúci tovar prevezme späť,  skontroluje a  vráti kupujucemu celú cenu zaplatenú za tovar, okrem poplatku za dopravu na ucet, ktorý zadá kupujuci. Náklady na vrátenie tovaru, vrátane poštovného, sú v tomto prípade na strane kupujúceho. Po prevzatí a skompletizovaní vráteného tovaru predávajúci vráti cenu za tovar do 14 dní na účet kupujúceho.
4. Vrátený tovar nesmie byť poškodený, praný, znečistený, nosený či inak používaný. Tovar, musí byť nepoužitý, nepoškodený, inak nebude vrátenie tovaru akceptované.
5. Kupujúci zašle predávajúcemu svoj IBAN na vrátenie peňazí vypísaný v správe na mieste, kde tovar objednával.
POZOR!! Dobierky nebudú prevzaté.  Peniaze šekom neposielam. 
6. Tovar sa odporúča poslať doporučene (po odoslani mi poslite cislo zasielky), poistený a použiť vhodné balenie, aby počas prepravy nedošlo k popísaniu, polepeniu, ani inému znehodnoteniu samotného tovaru (predávajúci neručí za prípadnú stratu alebo poškodenie tovaru počas prepravy), D) uhradiť výdavky súvisiace s vrátením tovaru (poštovné, poistenie, ...).
Kupujuci je povinny  
1. Pri uplatnení práva na odstúpenie od zmluvy (ďalej len “objednávka”) informovať o svojom rozhodnutí jednoznačným písomným vyhlásením alebo formulárom na odstúpenie od zmluvy zaslaným e-mailom na tutusukna@azet.sk, alebo poštou spolu z tovarom na adresu predávajúceho (všetko Vám po vyžiadaní pošlem mailom). Ak ste objednavali tovar tu na mk prosim info o tom, ze chcete vratit tovar pisat na miesto, kde ste si tovar objednali.
2. Zaslat tovar na adresu predavajuceho najneskôr do 14 dní odo dňa prevzatia tovaru. Lehota 14 dní na vrátenie tovaru začína plynúť odo dňa jeho prevzatia vrátane.
3. Ďalej je povinný uviesť dátum zakúpenia tovaru a číslo svojho účtu IBAN pre vrátenie peňažných prostriedkov.
Tovar sa odporúča poslať doporučene (po odoslani mi poslite cislo zasielky), poistený a použiť vhodné balenie, aby počas prepravy nedošlo k popísaniu, polepeniu, ani inému znehodnoteniu samotného tovaru (predávajúci neručí za prípadnú stratu alebo poškodenie tovaru počas prepravy),
4. uhradiť výdavky súvisiace s vrátením tovaru (poštovné, poistenie, ...).

Vrátenie tovaru pri pri osobnom odbere:
Žiadny právny predpis nepriznáva spotrebiteľovi nárok na bezdôvodné vrátenie tovaru, zakúpeného v tzv. prevádzkarni pri osobnom odbere. Ak predávajúci takúto možnosť (prípadne možnosť výmeny tovaru za iný tovar) spotrebiteľovi ponúka, činí tak nad rámec svojich povinností. Nárok na bezdôvodné vrátenie alebo výmenu tovaru nie je právne vymáhateľný.

VYMENA TOVARU: 
Napíšte mi konrétne za čo chcete tovar vymeniť a dôvod výmeny. Po vzajomnej dohode  poslite vymienany tovar na adresu z balicka, ak ju nemate, poslem Vam ju. a) Tovar treba zaslať naspäť na adresu predávajúceho, b) tovar sa odporúča poslať doporučene, poistený a použiť vhodné balenie, aby počas prepravy nedošlo k popísaniu, polepeniu, ani inému znehodnoteniu samotného tovaru c) predávajúci neručí za prípadnú stratu alebo poškodenie tovaru počas prepravy, d) uhradiť výdavky súvisiace s vrátením tovaru (poštovné, poistenie, ...).
Po odoslani mi prosim poslite cislo zasielky.
Predávajúci tovar prevezme späť a skontroluje. Vrátený tovar nesmie byť nosený, poškodený, znečistený, používaný. Musí mať originál visačky a etikety.  Tovar na výmenu odosielame po doručení vráteného tovaru späť na našu adresu do 14 dní.
Poštovné a ostatné náklady spojené s výmenou hradí kupujúci vrátane poštovného na zaslanie nového tovaru.


OSOBNY ODBER - je moja dobra vola a nie je narokovatelny :)
V pripade dohody osobneho odberu dochadza prostrednictvom internetu len k predbeznej k rezervacii konkretneho tovaru, nie k uzavretiu kupnej zmluvy na dialku. K uzavretiu kupnej zmluvy dochadza az pri prevzati tovaru v mieste predaja, v okamihu vydania a prevzatia tovaru. Zakaznik ma moznost si tovar prezriet priamo v mieste odberu. Preto mu nevznika narok na vymenu alebo vratenie tovaru.
Os. odber je mozny cez pracovne dni, vo vopred dohonutych hodinach, okrem vikendu a sviatkov - ak môžem a súhlasím s os.odberom.
Uvedomte si prosím, že poskytnutie osobného odberu je len moja dobrá vôľa, nie povinnosť, ešte aj usetrite na poštovnom, preto Vás žiadam, aby ste prisli načas v dohodnutom čase a termíne. Pre mňa je to skôr časová záťaž a nie vždy je to možné, keďže na poštu chodím pravidelne a je to pre mňa oveľa jednoduchšie. No rada Vam vydem aj takto v ustrety.
Prosím teda o rešpektovanie, ak Vám poviem, že osobný odber vo Vami navrhovanom termíne nie je možný.

*Vyhradzujem si právo na zákaz udeľovania negatívneho hodnotenia bez môjho vedomia!!!! Mám právo o situácií vedieť a riešiť ju!!!!

OBJEDNÁVKOU SÚHLASÍTE S UVEDENÝMI PODMIENKAMI!!!

Dakujem a zelam prijemne nakupovanie :)
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
wieroslawa
Včera o 09:07
Nemám co vytknut, rychla slusna komunikacia, suknicky su fakt super. Dakujeme
vevericka2002
Včera o 08:55
Dakujem, spokojnost, odporucam, bezproblemova komunikacia, tovar zodpoveda popisu.
janulea
30. jún 2022
Ďakujem za suknicku, eshopik odporúčam 🙂👍
kokolada
29. jún 2022
Maximalna spokojnost s predavajucou, velmi rychla komunikacia, dorucenie, ustretovost a saty podla popisu a rozmerov 🙂
sojka03
28. jún 2022
Som veľmi spokojná so šatôčkami, predavajúca je veľmi milá, ústretová a promptná, ďakujem veľmi pekne.
minonna
23. jún 2022
Predávajúcu odporúčam, dobrá komunikácia a rýchle dodanie tovaru, sukňa je veľmi pekná.
asm
23. jún 2022
Doporucujem, seriozne a rychle jednanie.
hoffinka
17. jún 2022
100% spokojnosť. Komunikácia na 1. Rýchle dodanie 👍
erikamoja
16. jún 2022
Krasne mile satocky prisli rychlostou svetla,. Mamicka, profesionalny pristup, super dakujem velice moc. Možem len odporucat
soulmate9
16. jún 2022
Nadherna suknicka, extra rýchla komunikácia aj dodanie ❤ vsetkym vrelo odporucam.
jankamajchrova
16. jún 2022
Veľmi milá a ochotná predavajuca. Balíček dorazil rýchlo a v poriadku. Šatočky sú krásne. Veľká spokojnosť. Odporúčam!!!😊
stanka308
14. jún 2022
Veľmi milá pani predávajúca, obchodík prebehol úplne bez problémov, vecičky prišli dosť rýchlo a sú nádherné, odporúčam všetkými desiatimi 🙂 🌹🌺❤️☺️
susana13
10. jún 2022
Predávajúci vrelo odporúčam!!! Mila, príjemná a hlavne rýchly obchodík 👍
jarmila1
8. jún 2022
Ďakujem, všetko v poriadku 🙂
lucifuk_m
7. jún 2022
BEZPROBLÉMOVÁ KOMUNIKÁCIA, RÝCHLE A FÉROVÉ JEDNANIE
nikolasiposova57
6. jún 2022
Veľmi som spokojná aj s jednaním, aj s dodaním S ničím nebol problém, bola možná aj výmena. Vrelo odporúčam. Ďakujem za krásne šaty.
krstinymojhosyna
31. máj 2022
Maximálna spokojnosť, vrelo odporúčam 💜 super komunikácia, rýchle bezproblémové dodanie. Nákup na 1 ☆. Nenakupovala som prvýkrát a ani posledný 😉 ďakujeme za nákup a nech sa darí 💜
lampedusa
31. máj 2022
Vrelo odporúčame, tovar pekný, rýchle odoslanie, ochotná pani
herminka26
30. máj 2022
Ďakujem Vám za krásne šatocky . Váš ako osobu a aj ako obchodík ODPORÚČAM 100% a určite Vás oslovím . Moju objednávku som obdržala hneď na druhý deň. Ešte raz Vám ďakujem a prajem vám aby sa Vám darilo a veľa zdravia prajem ❤🧡💛
babina8
29. máj 2022
Ďakujem vrelo odporúčam.
kendy241
27. máj 2022
Odporúčam predávajúcu, veľmi dobrá komunikácia, rýchle doručenie a tovar v poriadku
synyyyy
26. máj 2022
zuzana4141
26. máj 2022
Vrelo odporúčam 💕💕💕 šaty sú úžasné 😍 ďakujem 😊
adriana126
26. máj 2022
👍👍👍👍určite odporúčam ďakujem za sukňu 😀😀
31ma
25. máj 2022
Veľmi milá a ústretová pani. Rýchlo reaguje na správy. Určite ODPORÚČAM ❤❤❤❤
katkamisko1989
24. máj 2022
Milá pani super odporúčam
kikuska890g
24. máj 2022
Som veľmi spokojná z tovarom výborná kvalita 😍😍 hodnotenie 100% Balicek prišiel v rýchlom dodaní a produkty sú krásne ☺️☺️☺️☺️☺️
adik79
23. máj 2022
odporúčam predávajucu ❤
petrulovak
20. máj 2022
Ďakujeme za krásnu sukničku, dcérka sa z nej veľmi teší 🙂 obchodík, aj pani predávajúcu vrelo odporúčam. Bezproblémový a rýchly obchod. Ešte raz jedno veľké ďakujem a prajem krásny deň, veľa spokojných zákazníkov a tešíme sa na ďalší nákup 😍🙂❤
janka81111
20. máj 2022
Ďakujem za krásnu sukničku,rýchle dodanie,super komunikácia,môžem len a len odporúčať 🙂
popoluska000
19. máj 2022
Dakujeme za krasne saty na 1.sv..prijimanie, aj za ochotu a rychlost. Odporucam nakup🙂
lilli251
17. máj 2022
Výborná spolupráca,velmi milá a ústretová žena
ivanabat
16. máj 2022
Skvelá skúsenosť, rýchla bezproblémová komunikácia. Sukničky sú krásne 😍
manuela25
15. máj 2022
Som veeeľmi spokojná,pretože som narýchlo potrebovala sukničku dcérke na vystúpenie a paní sa naozaj snažila aby som ju dostala načas.Takže vysúpenie bolo s krásnou fialovou sukňou a k tomu ladiacou čelenkou. Takých predajcov by malo byť viac.👍👍👍
sophia1234
15. máj 2022
Krásna TUTU sukňa
sofijkapetko
14. máj 2022
Odporúčam
kesi99
13. máj 2022
S predavajucou som velmi spokojna,mila,ochotná,prijemna komunikácia,rychle dodanie,krásne šaty.Predavajucu možem vrelo odporúčať.
rose773
13. máj 2022
Nadherný tovar,super komunikacia,rychle dodanie Ďakujem a odporúčam 😀
11simona10
11. máj 2022
Vrelo odporúčam predávajúcu.. Veľmi milá, rýchle dodanie. 🙂))
krstinymojhosyna
10. máj 2022
Vrelo odporúčam, maximálna spokojnosť 👍👍👍
veronika7d
9. máj 2022
Veľmi milá ústretová a spoľahlivá predávajúca 👍 môžem len a len odporučiť ..obchod prebehol bez najmenších komplikácií 🙂👌
agapantus8
9. máj 2022
Predávajúca veľmi milá ústretová a vecičky nádherné a kvalitné.....určite to nebol môj posledný nákup 🙂 Vrelo odporúčam....
ketty2
9. máj 2022
Pani veľmi milá, spoľahlivá, rýchle jednanie. Vrelo odporúčam. Ďakujeme za krásnu sukničku, ktorá splnila naše očakávania.
zujezi
9. máj 2022
Veľmi rýchla ústretová komunikativna predávajúca. Môžem len odporúčať.
mirva0206
9. máj 2022
Obchodík prebehol úplne super. Veľmi ústretová predávajúca. Môžem len odporúčať 👌🙂.
lienka774
5. máj 2022
Predávajúcu vrelo odporúčam a ďakujem sukňa je krásna 🙂
pancuska
5. máj 2022
Ďakujem za spodničky sú podľa mojich predstáv! Určite nákup u vás môžem len odporučiť! Komunikácia a rýchle dodanie som Max spokojná! 👌🍀🙏🏻
ola_s
4. máj 2022
Som velmi rada za tento obchodik, vyber je naozaj pestry a pani predavajuca je mila, rychlo reaguje na spravy, ustretova 👍 ❤️
stro
4. máj 2022
Šatky ,ktoré sme si objednali na 1 sv.prijimanie sú krásne.Rychla a ústretová komunikácia a rýchle dodanie objednávky.Urcite tu ešte nákupim.❤️
terrylovicova
29. apr 2022
Veľká spokojnost😍šatočky top,zodpovedali popisu.dakujeme