Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
PLUS    Prešov    100     Profil používateľky
Prešov    100     Profil používateľky
Vitajte,
Milé mamicky, babičky a oteckovia.

Nevymienam!

Nákup v mojom bazariku sa snažím realizovať vždy tak, aby bol pre kupujuceho vždy výhodný, pri vernostných nákupoch poskytnem kupujúcim vždy malicku zľavu. U mňa je možné vrátenie tovaru (ale pozor len obratom do 24 hodín od obdrzania zasielky). Vyhradzujem si právo rozhodnúť komu tovar posuniem. Zároveň aj právo tovar stiahnuť z ponuky bez zdlhaveho vysvetľovania. Tovar priebežne zlacnujem, no ak je tovar v ponuke už príliš dlho, inzerát vymazem a ponúkneme ho znova, no v pôvodnej cene. Odporúčam nevyckavat na zlacnovanie na minimum.

Neposkytujem ďalšie rozmery okrem tych, ktore sú v inzerate uvedene.
Neposkytujem osobný odber- nie som z presova
Nefotim na postave. Za pochopenie vám vopred ďakujem.Obyčajné poštovné na vlastnú zodpovednosť kupujúceho, v prípade straty balíčka poštou, peniaze za zakúpený tovar nevraciam.

TOP STAV- vecí nové s visačkou, či bez visacky, môžu byť oprate, aj neoprate, raz oblečené na skúšku, či na veľmi krátku chvíľu cca do 1 hod.
PERFEKTNY STAV - veci nosené veľmi málo, párkrát oblečené, bez poškodení, bez zmolkov.
DOBRY NOSENY STAV - veci nosené na bežné nosenie, napr. Do školy, do mesta. . Už môžu mať známky nosenia, ako sú zmolky, bledsiu farbu, či sú po menšej oprave. Stále však vhodné na nosenie.alebo vecí bez poškodení, no nosené viac ako 1 osobou, napr. nosené 2 dcérkami, či kúpené na bazariku.
NA DONOSENIE - vecí s výraznejšou chybou, môžu byť aj bez chyby, no viac nosené. Sú buď za symbolickú cenu, alebo na darovanie.

Balíčky posielam prevažne v papierových obálkach 90% z celkového počtu odoslaných balíčkov, no niekedy použijem aj iný obalový materiál, ak je balíček väčší, alebo mi dôjdu obálky. Balné si neúčtujem. Ak máte špeciálnu požiadavku na zabalenie balíčka, prosím informujte ma, na obale sa vieme dohodnuť, no pri zvýšených nákladoch je potom balné po dohode s kupujúcou.


Realizujem predaj v minimálnej hodnote 2€, za pochopenie ďakujem.

Veci na darovanie sú iba k nákupu, no je potrebné si ich vyžiadať. Možnosť darovania aj viac veci k jednému nákupu, to závisí od celkovej hodnoty nákupu. Cca pri nákupe nad 5e/1 vec.
Veci na darovanie je možné si aj kúpiť, samostatne, bez nákupu,vtedy je cena 1€ za 1 inzerát + poštovné.

Vyskladajte si vlastný balík oblečenia a dohodneme si výhodnejšiu cenu. Veci zlacňujem priebežne, veci ktoré zlacnim nie sú poškodené a ak áno, uvádzam to v texte inzerátu. Vecí sú prevažne v nosenom stave, nakoľko ide o súkromný predaj, nie podnikateľskú činnosť. Nakupujem aj veci tu na bazariku, ak ich nepoužijem, posúvam ich ďalej, uvádzam to v texte. Pri nosenych veciach môžu byť známky nosenia ako sú nedoprate fliaciky, jemné zmolky a pod. Niektoré veci si nevšimnem, tiež som len človek, fotím aj v noci pri umelom osvetlení, môže sa stať že niečo prehliadnem, v takom prípade má prosím, kontaktujte. No zároveň apelujem na kupujúcich, že ide o veci nosené, je teda zrejme, že môžu mať bežné známky nosenia. Čomu zodpovedá aj cena. Veci periem na 30°C, niekedy na obleceni mozu zostat nie celkom doprate fliaciky-tiene, ak sa fliacik najde, treba len dôkladnejšie oprat.

- neposkytujem osobný odber, nie som Prešovcanka
- neposielam na dobierku
- nefotim na postave
- momentálne nemeram veci, rozmery sú udávané v inzeráte.
- možná dohoda pri kúpe viacerých kusov noseneho oblečenia.
- NEVYMIENAM
- peniaze za nakúpený tovar nevraciam..
- predavam aj na inych bazarikoch, uprednostnim kupujuceho, ktory uhradi platbu skor, lebo sa mi casto stava, ze po vypytani podkladov k platbe sa mi mnohe mamicky viac neozvu.

🏵- reklamácia a vrátenie tovaru iba po vopred dohodnutých reklamačných podmienkach. Iba oprávnené reklamácie. Zla veľkosť nie je dôvodom na reklamáciu, pred odoslaním si tovar fotím, aby som predišla špekuláciám.v takom pripade doporucene postovne ide vždy
na účet kupujúceho.realizacia reklamacie do 24 hodín od doručenia.neskor reklamáciu neuznávam kvôli vypocitavosti niektorých kupujúcich!!!!!!! 🏵Prajem Vám príjemné nakupovanie. :-)
Zobraz celé podmienky
12345anna: AKCIA 3+1 zadarmo. Poštovné zadarmo pri nákupe nad 20e. Veci na darovanie
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

367 inzerátov

Aktualizované