Bratislava - Petržalka    2     Profil používateľky
Bratislava - Petržalka    2     Profil používateľky
Upozorňujem mamičky, že každej dám na výber poštovné - obyč. pošta /na vlastnú zodpovednosť kupujúcej mamičky/a doporučená pošta. Neručím za dodanie balíka, ak si mamička vyberie obyčajné poštovné. Peniaze pri obyčajnom poštovnom, ak sa balík nedoručí peniaze nevraciam.
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
lazzo
16. máj 2022
Z mojej strany maximálna spokojnosť, jednoznačne odporúčam. 👍🙂
wilinkaa
29. apr 2022
Nie som spokojna, v inzerate bolo uvedene bez poskodenia, no saty a celenka mali chyby o ktorych predavajuca vedela a zamlcala to. Aspon peniaze mi chcela vratit, co som odmietla, edze by som tratila takmer 5€ na postovnom. Nabuduce odporucam uviest vsetko v inzerate aby neprislo k takejto situacii.
3009
29. apr 2022
Poštovné dopor. bolo 2,40 eur, ak by ste tovar vrátila. Chyba bola na čelenke, že tam bol zapínací špendlík pri mašli a ten trocha zhrdzavel od prania a ostali malilinké fliačiky na čelenke, ale prišitím mašle k čelenke to vôbec nevidno, ale mamičke som povedala, že nech tovar vráti. Na šatách bolo na jednom mieste prasknutá na nitka asi na pol centimetri, ale to som si nevšimla čo som aj mamičke napísala a som jej preto navrhla tovar vrátiť, ale odmietla. Boli to šaty od Cheeky me + čelenka so šiltom a napísala mi že také šaty by kúpila max.za 10 eur, ale potom takej mamičke doporučujem kupovať len nové veci , a nie za 10 eur veci, ktoré majú pôvodnú cenu za 45 eur. Predajná cena bola 20 eur. Urgovala som ju či bude vracať ale deň sa neozvala a radšej potom píše hodnotenie ako písať odpoveď a určite by sme sa dohodli pri lepšej komunikácii na nejakej zľave. Ale čo už.
majka02305
24. mar 2022
Vrelo odporúčam 👍.
janafhr
10. mar 2022
Vyborna komunikacia, tovar rychlo odoslany 🙂
radkaradix
22. feb 2022
Bezproblemova a rychla komunikacia aj odoslanie. Som spokojna a odporucam. 😊
annaodbranicky
21. feb 2022
Všetko super, odporúčam.