Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
PLUS    Nitra    9     Profil používateľky
Nitra    9     Profil používateľky
Teším sa, ze ste nazreli do môjho bazárika. Po obrovskom upratovaní, som zistila, že sa nám vecičky nahromadili a preto ich takto posuvam dalej. vacsina je nosena mojou rodinkou, ale nasli sa aj take, ktore sa nestihli vynosit. často nakupujem cez web a niektoré veci nám veľkostne nesedia, takže sú nové.
pri prejavenom zaujme ich kontrolujem, rada premeriam, ci odpoviem na otazky. na male nedostatky upozornim. stane sa, ze na vecickach si chybu nevsimnem. v tom pripade prosim mamicky nech ma kontaktuju, rada sa dohodnem na spokojnosti.
vecicky su bez postovneho. Platí cena + pošta , www.posta.sk / cenník , ak nie je uvedené v inzeráte inak. balicky posielam podla aktualnych tarif SP. pri obycajnom poštovnom za zásielku nerucim !!!

Zasielky posielam po pripisani peniazkov na ucet. Peniazky mi mozte poslat aj na číslo IBAN SK8802000000002179061653 .
Rada na mojom bazariku vitam seriozne mamicky. Pri niektorom inzeratiku sa da hybat aj s cenou, podla dohody. Rada vytvorim aj cenovo zvyhodneny balicek z viac inzeratikov.

Prosím o výmenu ma nežiadajte. Na DOBIERKU posielam iba registrovanym s dobrymi hodnoteniami, inak neziadajte odo mna, uz som bola viackrát oklamaná.

Pri objednavke viac veci na 25 eur. poštovné je odo mňa zdarma.

Prosím rešpektujte, ak neodpovedám hneď, kedže chodím do práce. Snažím sa odpovedať, čo najskôr, ako sa mi dá.

Prajem prijemny nakup.
Zobraz celé podmienky
36khana: ZLACNENIE na viacerých inzerátoch 1 euro. Niektoré ceny sú nižšie kvôli rýchlejšiemu predaju. NEVYMIENAM
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

67 inzerátov

Aktualizované