Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
PRO    Trenčín    52     Profil používateľky
Trenčín    52     Profil používateľky
PROSíM NEPONUKAJTE VYMENU!!!!!!!NEMÁM ZAUJEM.Len PREDAJ!!!Milé maminky, ďakujem že ste nahliadli do môjho bazarika.Tovar posielam po prijatí platby na účet. Cena za poštovné je podľa cenníka trafit.prijemne nakupovanie prajem.

DOPORUČENÁ ZASIELKA

doporučene 2tr.do 500g1,60e
doporučene 1tr.do 500g1,80e
doporučene nad 500 g-2,30e
-OBYČAJNÁ ZÁSIELKA

obyčajne 2tr. do 500g0,90e (Zašleme len na vašu žiadosť a zodpovednosť)-
obyčajne 2tr.nad 500g-1,60e(Zašleme len na vašu žiadosť a zodpovednosť)-
obyčajne 1tr.do 500g-1,15e (Zašleme len na vašu žiadosť a zodpovednosť)
obyčajne 1tr. nad 500g-1,80e (Zašleme len na vašu žiadosť a zodpovednosť)


- Dobierka do 100g -------2,4 eur
- Dobierka do 500g -------2,7 eur
- Dobierka do 1000g -------3,4 eur

- BALIK SL.POŠTY-
poštovné- balík sl.pošty na adresu pošty(balík treba vyzdvihnuť osobne na vašej pošte)
do 5kg- 2,80 €
nad 5kg 4€
nad 1000g posielam kuriérom DHL, cena 3,50€ to uz zalezi ako sa dohodneme.Tovar posielam az ked budem mat peniazky na ucte.je mozna zlavu pri velkej objednavke -Sledovanie pohybu zásielky-
V deň dodania balíka oznámi Slov.Pošta adresátovi prostredníctvom sms (alebo mailom)info o doručení zásielky za podmienky uvedenia korektného mobilného telefónneho čísla od slovenských mobilných operátorov.
V prípade uvedenia nekorektného mobilného telefónneho čísla,nebude adresátovi zo strany SP poskytnuté sms avízo o zaslaní zásielky.
Adresát alebo oprávnený prijímateľ si môže Zmluvný balík prevziať pri priehradke danej pošty po preukázaní totožnosti v odbernej lehote.Doporučené zásielky v prípade straty vieme riešiť zo Sl.poštou s vyrozumením 30lehoty,čiže ak sa stane niečo také ,podáme reklamáciu na sl.pošte a vy si musite počkať na vyjadrenie pošty,peniaze za tovar predom nezasielam,až ked bude celá záležitosť zo sl.poštou uzavretá a to vo výške akú určí sl.pošta,nie ja!

1. Potvrdením objednávky kupujúci potvrdzuje, že sa zoznámil s týmito obchodnými podmienkami a že s nimi v plnom rozsahu súhlasí.

2. Predávajúci a kupujúci sa dohodli, že plne uznávajú elektronickú formu komunikácie prostredníctvom elektronickej pošty a internetovej siete ako platnú a záväznú.
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

271 inzerátov

Aktualizované