Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Dubnica nad Váhom (okres Ilava)    3     Profil používateľky
Dubnica nad Váhom (okres Ilava)    3     Profil používateľky
Vítam Vás v mojom bazáriku, predávam tu veci väčšinou po mojich detičkách, nie s vidinou zárobku, ale je mi ľúto tie veci vyhodiť, nakoľko sú väčšinou takmer nové, alebo v top stave a môžu ešte niekomu poslúžiť. Ak predávam veci s chybičkami krásy, tak ich uvádzam v popise, ale vyslovene zničené veci tu neponúkam. Ceny sa snažím dať symbolické, v prípade väčšieho odberu som ochotná sa dohodnúť na zľave/zníženiu poštovného.
Postupne budem pridávať aj nejaké dámske oblečenie, ktoré mi je už malé alebo ho nestíham vynosiť, lebo mám toho veľmi veľa. Všetko v top stave, takmer ako nové, väčšinou raz, dvakrát oblečené a potom len skladované. Ak nájdem nejakú chybičku, tak upozorním v inzeráte. Všetko som nosila pri veľkosti 38/40.
V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať, rada vám veci premeriam. Niekedy mi odpisovanie však môže trošku trvať, lebo pri dvoch malý detičkách nie vždy stíham tak, ako by som si predstavovala.
Uvedené ceny sú bez poštovného. Veci posielam vždy doporučene, nakoľko mám aj negatívne skúsenosti s poštou. Obyčajne len na žiadosť kupujúcej s tým, že riziko berie na seba. ZMENA! Do odvolania posielam len doporučene, nakoľko býva na pošte veľké množstvo ľudí a ja mám dve malé detičky, ktoré mi tam nevydržia čakať. Doporučene viem podať cez internet a na pošte bez čakania odovzdať. Ďakujem za pochopenie.
Prosím Vás, keď prejavíte o vec záujem, prípadne chcete niečo premerať a nevyhovujú rozmery, dajte mi vedieť aj keď o vec už nemáte záujem. Mnohokrát si aj vypýtate údaje k platbe a ja čakám na platbu s nachystaným balíčkom a platba nikdy nepríde. Myslím, že je slušné komunikovať a považujem za korektné, keď dáte vedieť. Nemusíte mi nič vysvetľovať, prípadne si vymýšlať, stačí stručne a jednoducho. Ďakujem veľmi pekne.
Verím, že s vecičkami budete spokojné a ešte urobia radosť a poslúžia;)
Zároveň ďakujem, že kupujete veci z druhej ruky a pomáhate tým chrániť životné prostredie;)
Zobraz celé podmienky
66misa: Do odvolania posielam len doporučene, kvôli veľkému množstvu ľudí na pošte (mám dve malé detičky, ktoré mi tam nevydržia
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

350 inzerátov

Aktualizované