Skalica    2     Profil používateľky
Ahojte,
teší ma, že ste pozreli do mojej ponuky :-) Vecičky, ktoré predávam, sú nové a boli nosené len mojím synčekom. Na bazárik dával len také vecičky, ktoré sú v TOP stave. Ak je náhodou niečo staršie alebo opotrebovanejšie, tak to v inzeráte uvediem. Veci opisujem pravdivo a keď sú nejaké chybičky, napíšem to k popisu. V prípade potreby veci rada premeriam.
Nakoľko je teraz obdobie Corony, bohužiaľ, veľa vecí sme pokúpili a nosili takmer minimálne, resp. vôbec. Keďže potrebujeme v šatníku rýchlo miesto na nové veci, snažím sa ponúknuť kvalitné veci za pár Eur.
Ceny sú uvádzané bez poštovného, ak nie je uvedené inak. Poštovné počítam podľa tarify Slovenskej pošty. Posielam doporučene I. alebo II.triedou, po dohode aj obyčajne. NA DOBIERKU NEPOSIELAM !!! Balíčky posielam po pripísaní peniažkov na účet. Po obdržani peňazí na môj účet obratom kupujúcich informujem, a tak isto aj o termíne odoslania balíčka. Po doručení balíčka Vás prosím o krátke info či Vám dorazil v poriadku.
Želám Vám príjemný nákup. Aďa
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
andriska133
1. aug 2022
Ďakujeme. Mamičku odporúčam. Všetko na 1.
slahorka
1. jún 2022
Milá a spoľahlivá predávajúca, príjemná komunikácia, rýchle doručenie, pekný tovar… ďakujem, som spokojná a rada odporúčam 🙂