Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
PLUS    Nové Mesto nad Váhom    62     Profil používateľky
Nové Mesto nad Váhom    62     Profil používateľky
Ahojte
predávam kvalitné oblečenie po mojich deťoch , vsetko su kvalitne veci niektoré nosene viac, iné menej a niektoré vôbec . Oblečenie je iba po mojich deťoch , nieje 2-3-4-5 krát prekonikovane. Teda vždy po jednom dieťati. Mam veľký vekový rozdiel a veci po staršom neodkladam lebo menšiemu doteraz nesadli čo som mala odložené . Aj po menšom predávam. Vecicky su v super stave prečítajte si hodnotenia nepredavam žiadne obnosené vyťahané handry. Veci naspäť neberiem. Ceny sú uvedené bez poštovného, ak sa nedohodneme inak. Tovar posielam po pripísaní sumy na účet, posielam podľa taríf slovenskej posty doporučene. Číslo úctu je

SK14 1100 0000 0029 1964 0694

Do poznámky prosím napíšte o akú vec sa jedna ďakujem .
Za balné si uctujem symbolickú sumu 10 centov nakoľko vecicky balim slušne a objednávam si na ne kuriérske obálky . Nezdá sa to ale sa to nazbiera a jednorazovo za tie obálky zaplatím dosť veľkú sumu . Ďakujem za pochopenie.


Na vlastnú zodpovednosť pošlem aj obyčajne. Na dobierku posielam iba zaujemcom s kladnymi hodnoteniami. Veci nevymienam ku každej veci je foto s mierami ak chýba premeriam. Veci pod hodnotu 5€ nepremeriavam bohužiaľ nemám nato čas to by som len s metrom chodila po dome. Ak je niečo menšie alebo väčšie ako je uvedena veľkosť tak nato upozornim v popise.
O VYMENU NEMÁM ZÁUJEM na takéto "ponuky" ani neodpovedám . Ďakujem
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

409 inzerátov

Aktualizované