Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Horná Súča (okres Trenčín)    21     Profil používateľky
Horná Súča (okres Trenčín)    21     Profil používateľky
Ďakujem všetkým, ktorí ste nakukli do nášho bazárika. Hneď na úvod: Veci nevymieňam!!! Na takéto otázky už nebudem reagovať
Vecičky, ktoré ponúkam na predaj sú všetky po mojich deťoch, väčšinou boli kupované nové, takže sú v super stave, niektoré ani neboli nosené. Vecičky, ktoré som nekupovala ako nové, ponúkam za nižšie ceny a na prípadné nedostatky upozorňujem. Niekedy sa môže stať, že niečo prehliadnem, nepovažujte to prosím za zámer, aj ja som len človek a potom sa dá dohodnúť na finančnej kompenzáci. Neakceptujem vrátenie tovaru v prípade, že je vám malý alebo veľký. Rozmery vám rada zašlem a potom je to už na vás.
Tovar vám pošlem po dohode ako si budete priať.
Osobné odbery už nerobím, nakoľko bývame na samote v lese a nie je jednoduché sa k nám dostať a z tohoto dôvodu aj na poštu nechodím každý deň, ale určite minimálne 2-3 krát do týždňa.. Poštu máme dosť ďaleko, takže vás poprosím o trpezlivosť. Ak však potrebujete vec súrne, stačí napísať a zariadim to. Vecičky posielam po pripísaní peniažkov na môj účet v SLSP.
Ak o nejakú vec prejavíte záujem, prosím aby ste to jasne uviedli a následne sa ozvali do 24 hodín, či danú vec beriete a či vám ju mám rezervovať. Požiadavku na premeranie nepovažujem za záujem o tovar.
Potom ako sa rozhodnete tovar kúpiť Vám ho rezervujem max. 2 dni. Pokiaľ do tej doby nenabehne platba na účet a vy sa neozvete, že ste už peniaze poslali, tovar posúvam do predaja.
Na dobierku neposielam, nežiadajte ma o to. Ak však máte dobré hodnotenia, tak som ochotná urobiť výnimku.
Prajem vám príjemné nakupovanie a verím, že budete spokojné.
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

226 inzerátov

Aktualizované