Nové Zámky    12     Profil používateľky
Nové Zámky    12     Profil používateľky
Milé dámy - maminy - zákazníčky, páni - oteckovia - zákazníci,
ďakujem Vám, že ste nahliadli a vybrali si aj z mojej ponuky. Dúfam, že veci, ktoré si odo mňa práve kupujete sa Vám budú páčiť a zároveň splnia svoju funkciu.

PLATBA ZA TOVAR:
Platbu môžete zrealizovať buď bankovým prevodom na môj účet - upresním. Ak nemáte inú možnosť úhrady, ako prevodom, je možný aj priamy vklad - pripočítajte si prosím k sume poštovného, ešte 0,50 € naviac, čo je manipulačný poplatok banky za prieme vklady, ktoré mi potom banka na konci mesiaca účtuje. Pri platbe je dobré ak do poznámok vpisujte Vaše meno resp. názov tovaru, aby som ľahšie rozpoznala od koho mi € nabehli.
Po avíze od vás ohľadom platby a adresy tovar okamžité zabalím.

POSIELANIE VECÍ:
Tovar zasielam Slovenskou poštou, cenník je podľa hmotnosti tovaru a podľa platného cenníka + k poštovnému si účtujem aj balné.
Dobierkou neposielam kvôli zlým skúsenostiam, tovar nebol prevzatý v lehote uloženej na pošte, prišla som o výšku poštovného a musela som platiť poplatok za neprevzatie a vrátenie zásielky.
Je možné zaslať zásielku aj ako obyčajný list, ale to už na vaše vlastné riziko, nakoľko nie je k dispozícii doklad o zásielke, len doklad o zaplatení poštovného.
Po nabehnutí sumy na účet okamžite odosielam zásielku a píšem aj hodnotenie.
V prípade zaslania zásielky balíkom, ak si vyberiete zaslanie balíka na poštu, je potrebné uviesť aj telefónny kontakt alebo e-mailovú adresu, aby vám pošta mohla zaslala info o uložení zásielky. Niektorým info od pošty však hádže do spamu a potom píšu, že ani po viac ako dvoch týždňoch nemajú zásielku.

V prípade akýchkoľvek otázok ma kľudne kontaktujte.

Ďakujem a prajem pekný deň... :-)
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

133 inzerátov

Aktualizované