Partizánske    34     Profil používateľky
Partizánske    34     Profil používateľky
Drahí nakupujúci...

Ponúkané veci sú väčšinou nosené, no niektoré naozaj len párkrát, iné viac - hlavne po mne, či po niekom z rodinky (teda predávam vecičky aj iným, nie vždy sa dá napr. pomeniť, keďže vec nie je moja). V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím kontaktujte, rada odpoviem. Prosím však, nežiadajte ma o fotky na postave, veď každá sme iná, treba sa riadiť rozmermi, ktoré vám na vyžiadanie rada zašlem. Veci sa snažím odfotiť a okomentovať jednoducho a čo najlepšie, nakoľko ich potom neberiem späť, ani nevymieňam. Čo sa týka cien - sú už len symbolické, takže kľudne si popozerajte celú ponuku a vyberte si aj viac kusov (rada sa dohodnem napr. i na cene, zbytočne mi budú vecičky stáť v skrini). V sume nie je započítané poštovné, najradšej zasielam 1. triedou, nakoľko máte veci potom na druhý deň doma al. doporučene. Za obyčajné zásielky neručím, nakoľko nemám v ruke žiadne potvrdenie a tým pádom nemám ako odkontrolovať balíky. Na dobierku po zlých skúsenostiach nezasielam! Osobný odber nie je možný!

Samozrejme, vždy sa dá so mnou dohodnúť, verím, že k spokojnosti oboch strán... Len prosím, komunikujte. :-) Ak si náhodou kúpu rozmyslíte, napíšte mi hoc len obyčajné: "nemám už záujem".

Momentálne uprednostňujem PREDAJ, ale nebránim sa ani VÝMENE. Treba napísať, za to človek nič nedá a uvidíme... :-)

Ďakujem vopred za nákup a teším sa na každú jednu spoluprácu.
Pekný deň.

:-( ŽIAĽ NEODPORÚČAM:
pipinaa - prišli mi zničené, potrhané topánky. Vraj "nové", takže som jej slušne napísala a balík zaslala obratom naspäť na svoje náklady. Bez nejakých výčitok, i keď ma to dosť sklamalo. Z jej strany som sa dočkala len hnusných vyjadrení v správach a negat. hodnotenia. Doplatila som na svoju ochotu vymieňať s pani, ktorá nemala žiadne hodnotenie. Proste zákerná špekulantka. A ja som jej ešte radila, ako si zlepšiť inzeráty, pretože ich mala neprehľadné. Nakoniec si ich aj tak všetky vymazala, čo o niečom svedčí...
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

20 inzerátov

Aktualizované