Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Pezinok    13     Profil používateľky
🐞 o výmenu ma neziadajte😀🐞

☝️nepiste mi, že máte záujem, keď ho na 100% nemáte! Dám za to negatívne hodnotenie☝️

K veciam, ktoré darujem... Vec môže mať nejaké poškodenie... dierka, fliačky, viac nosene a iné..ale aj nemusí 👍

Dobrý deň maminky a budúce maminky. Som rada, že ste nakukli do môjho albumu. Veci, ktoré predávam sú po mojej dcérke, syncekovi alebo po mne. Ceny zodpovedajú ich stavu. Veľa z nich je používaných minimálne, čiže sú vo veľmi dobrom stave alebo aj nové, nepoužité. Ak je nejaká chybička krásy, tak je to v popise a snažím sa to aj čo najlepšie odfotiť, aby nedošlo neskôr k reklamácii (ide hlavne o topánky). Na všetky Vaše otázky rada odpoviem, tak sa treba pýtať, pretože ak vec predám neberiem ju späť. Čo sa týka výmien, tak veci nevymieňam, mám ich doma dosť, keďže rada nakupujem :)
Ceny sú uvedené bez poštovného, to si účtujem podľa taríf SP,ale na dobierku neposielam. ( klamem 😁... Ak má mamička veľa pozitívnych hodnotení, tak pošlem aj dobierkou😉)
V prípade, že chcete poslať obyčajne za dodanie slov.poštou nezodpovedám a v prípade straty balíčka peniaze nevraciam. Balíček posielam hneď na druhý deň ako prídu peniažky na účet a bola by som rada ak by ste ma informovali, či k Vám aj docestoval. A v poslednej dobe sa mi stava, že kupujúca prejaví záujem, a potom žiadna odpoveď. Takúto kupujúcu hodnotím negatívne. Pekný deň a príjemný nákup :)
Zobraz celé podmienky
aknel9: Kúp 3ks oblečenia a obyčajnú postu platím JA👍
Kategória
Cena v EUR
Pre koho
Veľkosť
Kľúčová farba

273 inzerátov

Aktualizované