Dunajská Streda    212     Profil používateľky
Dunajská Streda    212     Profil používateľky
Milé mamičky, zákazníčky.

V prvom rade ďakujem, že ste nakukli do môjho bazárika. :)
Veci posielam až potom, ako mi prídu peniažky na účet (cena tovaru + poštovné). Účet mám v mBank. Do správy pre prijímateľa vždy uveďte prosím Váš nick, aby som vedela identifikovať od koho mi peniažky prišli. Platiť sa dá prevodom z Vášho účtu, alebo poštovou poukážkou typu U mi viete poslať peniažky priamo na účet. Na dobierku posielam iba overeným zákazníkom.

Poštovné je podľa taríf Slovenskej pošty. Väčšinou je vždy pri tovare uvedené. Ak kupujete viac vecí a balíček bude ťažší, poštovné je samozrejme vyššie. Balíčky do 1kg posielam ako doporučený list. Ťažšie balíčky ako balík.

Vy si viete sami určiť ako chcete mať balík poslaný a na koľko ho chcete mať poistený. V prípade straty balíčka preplácam iba sumu, ktorú mi vyplatí pošta.
Možný je aj osobný odber buď priamo v Dunajskej Strede alebo cez víkend v Komárne, resp. v piatok poobede vo Veľkom Mederi.

Veci do 6€ na vlastnú žiadosť zákazníčky, pošlem aj obyčajne, ale za doručenie tejto zásielky neručím!
Čo sa týka rezervácie vecí. Ak máte o vec záujem, vyžiadate si údaje k platbe a čakám maximálne 7 dní na peniažky. Rezervácia na veci je iba na čas kým peniažky nabehnú na účet, nie na to, aby ste rozmýšlali či danú vec chcete alebo nie. Po týždni neuhradené objednávky a rezervácie, ak sa mi nepodarí s Vami kontaktovať bohužial ruším.
Potvrdením a uhradením objednávky zároveň akceptujete moje podmienky predaja. Preto prosím čítajte pozorne, v prípade nejasností sa prosím dopredu informujte, aby nedošlo k zbytočným nedorozumeniach.

Ďakujem za pochopenie a prajem príjemné nakupovanie.

Alena.
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
erechteion
28. mar 2022
Mamičku ako predávajúcu jednoznačne odporúčam, z mojej strany maximálna spokojnosť. Ďakujem. 🌺🌺🌺
alis39
29. mar 2022
Ďakujem. 🌹