Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
PLUS    Súľov-Hradná (okres Bytča)    17     Profil používateľky
Súľov-Hradná (okres Bytča)    17     Profil používateľky
Milé mamičky, ďakujem, že ste si pozreli môj bazár a v prípade, že ste si z neho vybrali, uvádzam moje podmienky pri predaji.

POPROSIM INZERAT KOMENTOVAT LEN V REALNOM ZAUJME !!!!!!!

Ceny uvedené v mojich inzerátoch sú bez poštovného. Tovar pošlem po predchádzajúcom prevode na účet. Na dobierku neposielam.Všetky veci sú v dobrom stave. Tovar pošlem v čo najkratšom možnom čase. Tovar je len na predaj, o výmeny nemám záujem. Ďakujem za pochopenie. Pri prevode na účet posielam poštou ako list 2. triedou (na vlastné riziko), hmotnosť do 0,5 kg 1,10euro, do 1 kg je to 1,90 eura (myslím, že je to najlacnejší spôsob zasielania :-), v prípade záujmu pošlem aj 1 triedou, vtedy je cena 1,30 eura a 2,10 eura ).
Vyhradzujem si pravo predať tovar tomu záujemcovi, ktorého sama vyberiem. V prípade, že dlhšie neodpovedáte na správy a o tovar prejaví záujem ďalší kupec, tovar posielam tomu kto rýchlejšie reaguje. Ďakujem za pochopenie.
V prípade, že si z mojej ponuky vyberiete a tovar si zakúpite, po prebehnutí obchodu rada uvítam vaše hodnotenie spokojnosti, ktoré vykonám aj ja.
Tovar spat neberiem. Kludne sa pytajte na rozmery alebo cokolvek vas zaujima☺ nemam problem odpovedat.
Príjemné nakupovanie:-)))
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

52 inzerátov

Aktualizované