Košice - Staré Mesto    10     Profil používateľky
Košice - Staré Mesto    10     Profil používateľky
Milé dámy,

ďakujem, že ste si našli čas pozrieť si zopár vecí v mojom bazáre. Veci, ktoré ponúkam sú v dobrom stave. Zastávam názor, že veci by mali dostať druhú šancu, sama tu nakupujem. Myslím, že sa za to poďakuje nielen peňaženka, ale aj životné prostredie, v ktorom žijeme, no svojím spôsobom života ho nadmerne zaťažujeme.
Veci sa snažím vždy pomerať a rozmery uviesť v popise, ale ak sa stane, že to tak nie je alebo máte iné otázky, pýtajte sa, odpoviem každému, považujem to za základnú slušnosť, určite nenechám Vašu otázku nepovšimnutú. Rovnako tak považujem za korektné, ak mi dáte vedieť Vy, v prípade záujmu, najmä po zodpovedaní Vašich otázok, vec zoberiete alebo nie. Aj "nie" je pre mňa informácia, na základe ktorej sa viem ďalej zariadiť. Veci posielam poštou (prípadne osobný odber) podľa cenníka Slovenskej pošty. Poštovné nie je zarátané v cene. Balík zašlem po pripísaní peňazí na môj účet. Na dobierku neposielam. Výmenu a priori nezavrhujem, ak máte taký návrh, pozriem si Váš bazár a ak nájdem niečo potrebné, určite sa bez problémov dohodneme.
Pokiaľ ide o poštovné - nechávam na výber Vám, pre aký typ sa rozhodnete, okrem toho je jeho výška závislá aj od váhy zasielaného tovaru.
Zobraz celé podmienky
amelee: Vždy zodpovedám vaše otázky, dajte si tú námahu potvrdiť ne/záujem. ďakujem
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

44 inzerátov

Aktualizované