Spišská Nová Ves    6     Profil používateľky
Spišská Nová Ves    6     Profil používateľky
Milé mamičky .
Nemám záujem o výmenu, tak mi na to nepíšte. Veci nepremeriavam, nakoľko má to stálo veľa času a veľa z vás ani nevie odpísať tak žiaľ už nie!!!

Upozorňujem mamičky , že predávam veci tej , ktorá prvá napíše beriem a hneď uhradi , nemám sklad aby som doma držala veci a čakala kým mi odpíšete . Je to bazár pochopte jeho princíp niektoré. Ďakujem

Ak by ste mali akékoľvek otázky, kľudne ma kontaktujte odpovedám denne. Pridávam veci, ktoré sú kvalitné, zachovalé, málo nosené, skoro nové, úplne nové alebo na donosenie.

Na poštu chodím viackrát týždenne, nezodpovedám za stratené zásielky.Osobnú prebierku neuskutočňujem!! posielam obyčajne, doporučene alebo dobierkou (poštu si hradíte vy, takže máte právo sa rozhodnúť ako chcete). Nevymieňam ! Ani späť veci neberiem .

Pri platbe priamym vkladom prosím pripočítať 0,50 € k vydraženej sume a k poštovnému - poplatok banky za vklad hotovosti na účet , nakoľko túto sumu si banka sťahuje z môjho účtu.

Moje číslo účtu SK16 7500 0000 0040 2156 8445 čsob.

Každý kto sa rozhodol u mňa nakupovať, súhlasí s mojimi podmienkami!
Poštovné nezjednávam, nakoľko výšku ktorú zadávam sú moje náklady ( poštovné rôzne, balenie, obálky, štítky, lepiaca páska, popisky atď). Bohužiaľ pošta zvýšila musela som aj ja.

Tak teda prajem príjemné nakupovanie.
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
drusila1407
5. máj 2022
Maximálna spokojnosť s predávajúciou aj s tovarom, všetko prebehlo rýchlo a bez problémov. Určite doporučujem 😉
lamra
25. apr 2022
Spokojnosť, odporúčam.
ryusko
2. apr 2022
Ďakujem pekne za krásne legíny veľmi rada odporúčam 🥰🥰🥰
martinkakam
19. mar 2022
Predávajúcu rada odporúčam. 😉👍
fiskaivka
3. mar 2022
Maminku odporúčam