Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Bratislava - Rača    9     Profil používateľky
Bratislava - Rača    9     Profil používateľky
Milé dámy,
ďakujem, že ste nazreli do môjho bazáriku :-) Ceny sú stanovené nízko nie pre zlý stav veci, ale že sa ich potrebujem zbaviť podľa možnosti čo najrýchlejšie. K cenám je potrebné pripočítať poštovné podľa taríf Slovenskej pošty.
Mám tu aj dosť vecí, ktoré darujem, poprosím, nežiadajte pri nich premeriavanie a ďalšie fotenie, nemám tu veci deravé, znosené, také vyhadzujem. Zároveň poprosím držať sa toho, že k jednej platenej veci môžete vyžiadať jednu, ktorú darujem.
Vecičky posielam po pripísaní platby na účet - SK30 8360 5207 0042 0370 8613, väčšinou posielam 2x týždenne. Na dobierku posielam iba v prípade zaslania poštovného vopred na môj účet. V prípade, že budete požadovať zaslať veci obyčajne, neviem dokladovať ich zaslanie a teda nie je možná reklamácia na pošte, t.j. - zasielam len na vaše riziko.
Inzerát pozastavujem, ak si vypýtate IBAN, avšak ak platbu nepošlete do 3 dní, ani neodpoviete, či danú vec ešte chcete, posúvam vec ďalej. Nie je problém počkať, ale treba hlavne KOMUNIKOVAŤ.
Ďakujem.
Zobraz celé podmienky
angelheart: Vyskladajte si balíček - 3 ks za cenu 2 (najlacnejší zdarma)
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

43 inzerátov

Aktualizované