PLUS    Poltár    23     Profil používateľky
Poltár    23     Profil používateľky
Milé maminky, vitajte v mojom bazáriku. Rozhodla som sa ponúknuť na predaj veci po mojej dcérke a synovi. Väčšina vecí je kupovaných nových. Veci som sa snažila nafotiť a opísať čo najlepšie, tak aby bol vidieť reálny stav, všetky nedostatky sú uvedené v popise. Ak máte i napriek tomu ďalšie otázky, pýtajte sa, pretože veci späť neberiem (jedine ak by došlo k zásadnému pochybeniu z mojej strany). Všade uvádzam aspoň základné rozmery, tak prosím merajte, pretože na veľkosti uvádzané výrobcami sa nie vždy dá spoľahnúť.
Ceny som sa snažila stanoviť tak, aby boli naozaj výhodné, nie preto, že by veci boli v zlom stave, ale preto, že potrebujem uvolniť miesto a nie je mojím cieľom čo najviac zarobiť, ale bola by som rada, keby vecičky ešte niekomu poslúžili a urobili radosť, tak ako robili radosť nám.
Balíčky posielam až po pripísaní peniažkov na účet, na dobierku neposielam. K cene je potrebné pripočítať poštovné (podľa taríf SP). Upozorňujem, že zásielky odosielané obyčajnou poštou sú na vlastnú zodpovednosť kupujúcej.
O výmenu záujem nemám.
Ďakujem a prajem príjemné nakupovanie.
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

129 inzerátov

Aktualizované