PLUS    Prešov    281     Profil používateľky
Prešov    281     Profil používateľky
ČÍTAJTE, PROSÍM, OBCHODNÉ PODMIENKY !!!!!
- Ďakujem, že ste nahliadli do môjho bazárika.
- PLATBA a zasielanie balíčkov. Na platbu čakám 3 dni, ak sa nedohodneme inak, potom posúvam veci ďalej. Veci posielam až po pripísaní peňazí na účet. Na poštu chodím 1-2x týždenne, ak má kupujúca inú požiadavku ohľadom zaslania vecí, tak pošlem podľa dohody. Veci neberiem späť.
- Uprednostňujem mamičky, ktoré nezjednávajú ceny, ktoré pružne reagujú na správy a sú ochotné čo najskôr uzavrieť obchodík. Množia sa mamičky, ktoré majú mnoho otázok, kopec času odpovedať a o platbe ani chýru a ešte sú urazené, že sa vec predala. Správy typu MÁM ZÁUJEM nie sú u mňa zaväzujúce.

FOTKY na postave neposielam!!!

OSOBNÝ ODBER z časových dôvodov nie je možný.

NA DOBIERKU NEPOSIELAM po zlých skúsenostiach, VECI NEVYMIEŇAM, nezjednávam ceny, nebudem reagovať na takéto odkazy. Ďakujem vopred za všetky hodnotenia, neodpovedám na všetky, ale aj ja veľmi rada pridám hodnotenie vám.

CENY A POŠTOVNÉ: Ceny sú uvádzané bez poštovného a balného. Poštovné účtujem podľa cenníka SP. Pretože sa mi asi dvakrát stalo, že obyčajná pošta - list nebola doručená, odporúčam vám minimálne doporučenú poštu - list alebo balík s dokladom o zaslaní pošty. Aj to nie je záruka, že sa balíček nestratí. Pošlem veci aj obyčajnou poštou - listom, ale upozorňujem, o zaslaní vecí nebude doklad, na pošte sa potom nedá reklamovať, takže len na vašu vlastnú zodpovednosť.

***** JA ZÁKAZNÍČKAM PÍŠEM, KEDY BALÍK ODOSIELAM, OČAKÁVAM, ŽE ZÁKAZNÍČKY ODPÍŠU AJ MNE, ŽE BALÍK DOŠIEL V PORIADKU. AK SA ZÁKAZNÍČKA NEOZVE, POVAŽUJEM BALÍČEK ZA DORUČENÝ. BALÍK BY MAL BYŤ ZVYČAJNE DORUČENÝ DO 3 DNÍ. Ak doručený nie je, treba urgovať poštu, pri doporučených listoch alebo balíkoch to robím ja, pretože mám doklad, alebo obyč. list môžete urgovať len vy na vašej pošte, či ho nájdu. Ja nemôžem, nemám žiaden doklad o podaní zásielky. Balíky a listy držia na pošte len 18 dní. Tak mi prosím nepíšte záporné hodnotenia, ak neviete, ako sa postupuje pri strate balíka a nečítate podmienky!!! A nie po 3 týždňoch kdesi napíšete do hodnotenia, nie mne do správy, že balíček nedošiel.*****

STAV VECÍ: Veci sú používané, ak nie je uvedené v inzeráte inak. Je to bazár.

VEĽKOSTI A MIERY: Veľkosti oblečenia sú uvedené podľa visačiek na oblečení, alebo ak chýbajú alebo si myslím, že veľkosť nesedí, vec premeriam a veľkosť odhadnem. Okrem veľkosti veci aj premeriavam a rozmery pridám k inzerátu, takže sa riaďte uvedenými mierami, ak máte nejaké otázky, rada veci premeriam. Miery sú merané v kľude, nie na postave: Prsia, hruď - merané v podpazuší, je to šírka, nie celý obvod. Pás - v najužšom mieste pása, je to šírka. Dĺžka meraná od pleca po spodný okraj alebo od vrchného okraja nohavíc, sukne po dolný okraj, je to celý rozmer. Rukáv je meraný od miesta všitia, ak nie je napísané inak, napr. meraný od výstrihu.

ĎAKUJEM za pochopenie, príjemné nakupovanie prajem.
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

1 434 inzerátov

Aktualizované