Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Košice - Sídlisko KVP    6     Profil používateľky
Košice - Sídlisko KVP    6     Profil používateľky
👍 Prosím, NEPOSIELAJTE mi ponuky na VÝMENU, tovar len predávam. Ďakujem za rešpektovanie. 👍

Podmienky najprv stručne:

👉 Nezjednávajte už aj tak nízke ceny, prosím! Pri väčšom nákupe sa dá dohodnúť na cene, ale nie pri nákupe jednej - dvoch vecí (alebo pri nákupe za 3 €). Je to môj bazár, ja si určujem ceny. Už ma nebaví odpovedať na iks otázok, pridávať dodatočné fotky, premeriavať a potom správa "cena je pevná?" Nemám záujem o zjednávanie, unavuje to a oberá o čas. Ak s cenou nesúhlasíte, ani mi k inzerátu nepíšte. Ďakujem za pochopenie!
👉 Na žiadosti o výmenu nereagujem.
👉 Na žiadosti o poštovné v cene nereagujem.
👉 Minimálna cena nákupu na zaslanie poštou je 3 €.
👉 Pri viacerých záujemcoch uprednostňujem toho, kto prvý zaplatí.
👉 Dám prednosť záujemcovi, ktorý berie tovar z viacerých inzerátov.
👉 Ak ste s nákupom spokojní, poteší ma vaše hodnotenie ツ


A teraz milšie:

Som rada, že ste zavítali na stránky s mojimi inzerátmi. Nižšie ceny neznamenajú zlý stav vecičiek, potrebujem iba uvoľniť priestor v šatníku, a preto rada posuniem oblečenie, ktoré už nevyužijeme, aby ešte potešilo iných :) Vaša spokojnosť s kvalitou tovaru je pre mňa na prvom mieste, preto u mňa nenájdete zničené či poškodené kúsky. Aj keď ide o bazár a tovar z druhej ruky, neznamená to, že budem predávať veci súce na vyhodenie. Odpad patrí do koša ;) Ak sa náhodou vyskytne drobný nedostatok, je to jasne popísané a nafotené v inzeráte. Všetky ponúkané veci pochádzajú z nefajčiarskej domácnosti bez domácich zvieratiek.

Ceny platia pri osobnom odbere (Košice), inak je k nim účtované poštovné podľa taríf Slovenskej pošty (účtujem minimálne poštovné 1,10 €). Štandardne zásielky posielam doporučene 2. triedou, na Vašu žiadosť (a zodpovednosť) aj inak. Vecičky posielam po pripísaní platby na účet. Po zlých skúsenostiach zakúpený tovar nevymieňam za iný ani neberiem späť, preto sa vopred pýtajte na všetko, čo vás zaujíma, aby sme predišli nedorozumeniam. Ďakujem za pochopenie.

Ak sa po prejavení záujmu potenciálny kupujúci neozve do 24 hod. od mojej reakcie (individuálne nie je problém dohodnúť dlhšiu dobu), posúvam tovar ďalšiemu záujemcovi. Vďaka za akceptovanie podmienok predaja.

Dúfam, že si z mojej ponuky niečo vyberiete k obojstrannej spokojnosti ツ
Zobraz celé podmienky
asenet: Veľa vecičiek vo výbornom stave darujem k nákupu, pozrite si celú ponuku ツ (Vždy jeden darček na danú hodnotu nákupu.)
Kategória
Cena v EUR
Pre koho
Veľkosť
Kľúčová farba

117 inzerátov

Aktualizované