Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Hriňová (okres Detva)    528     Profil používateľky
Hriňová (okres Detva)    528     Profil používateľky
Všetky vecičky v tomto obchodíku sú šité podľa mojích návrhov. Látky pred strihaním periem, preto mate záruku , že sa Vám dostáva do rúk vecička, ktorá aj po 1,2,3..... praní bude vypadať rovnako ako keď ste ju dostali. Samozrejme po dodržaní symbolov ošetrovania, ktorými je každá vecička vyzbrojená.
Šijem aj na želanie a vtedy sa dohodujeme so zákazníčkou mailami. Od návrhu, cez výber látok, vzorov až po finálne dokončenie výrobku. Čiže výrobok tvoríme spolu.
Prosím, ak je uvedené pri vecičke "na objednávku". Poprosím informujte sa , o čase dodania. Zvyčajne mi to trvá max.10 dni, ale niekedy je dodanie 2-3 týždne , podľa vyťaženosti. Nezabúdajte, že som len mamina bez arabelinho prsteňa. :D

Info k objednavkam: Prosím o ohľaduplnosť a šetrenie môjho času. Kedže sa mi počas celého roku stávalo , že si zákazníčka objednala väčšinou metráž a po odoslani potrebných info sa neozvala ani nedala vedieť, že objednávku stornuje, zavádzam od nového roku hodnotenie. Každej mamíčke, ktorá ma takto oberá o môj čas a robí mi chaos v účtovníctve budem písať hodnotenia.
Ono už len zo slušnosti, že si niekto nájde čas a venuje sprave čas a energiu, je normálne odpísať a v prípade rozmyslenia si objednávky , dať vedieť, že neratajte s ňou.
Poštovné:
Na dobierku zasielam len zákazníkom s registráciou. Pri objednávke nad 100 eur, bez poštovného. Uprednosťňujem platbu vopred na účet

Balíčky odosielam v pondelok a v piatok.

A. doporučene2,5 eur-dobierka-4

B. doporučene-3,5 eur-dobierka- 4,5

C. doporučene- 4,50 eur- dobierka- 5,5
A hľa je tu aj možnosť poslať balíček kuriérom GLS. Ten náš je veľmi milý a vždy ma uistí , že balíček bude na 99,99% na druhý deň u Vás. Zatiaľ nesklamal.
Baličky odosielam každý deň.

Cena 3,80eur pri platbe na účet 5 eur dobierka. :)Zásielkovňa:

Na výdajné miesto: http://www.zasielkovna.sk/kontakty-na-pobocky

A. 3,5

B. 5

Záruka. Na všetky výrobky sa vzťahuje záruka podľa platných zákonov SR.

V prípade vytvorenia výrobku na želanie t.j. všetko od návrhu cez realizáciu riešim so zákazníkom, nevťahuje sa na tento výrobok možnosť vrátenia tovaru bez uvedenia dôvodu do 14 dní.

Niečo k látkam -metráži

Z látok, ktoré ponúkam aj sama šijem. Čiže ak sa Vám nejaká látočka páči a nemáte odvahu sa pustiť do nej sama, kľudne mi napíšte zrealizujem Vašu predstavu. Pre tvorilky ponúkam látky z Čiech, Francúzska a USA.

Látky z Čiech sú v šírke 140-150 cm
Látky z Francúzska sú vo veľmi vďačnej šírke až 160 cm.
Látky z USA su v širke klasickej americkej 110 cm.

České látky odporúčam pred strihaním preprať a ešte vlhké vyžehliť. Nenechávajte ich úplne preschnúť, lebo sa pri žehličke vytrápite. :D

Niečo k materiálom:

Pred strihaním sú materiály opraté, preto Vám po prvom praní ostane vecička v pôvodnom stave v akom ste ju kúpili. Samozrejme po dodržaní ošetrovacích symbolov.

K farbeným vecičkám:

Látky sú dôkladne nafarbené a po farbení ich ešte samozrejme preperiem, aby som mala istotu, že sa Vám dostáva výrobok, ktorý môžte bežne oprať v práčke s ostatnými vecami.

K strojovému vyšívaniu.

Používam kvalitné viskózové nite, ktoré nepúšťajú farbu. Vzory Vám viem vyšiť aj na želanie ako materiál na Vaše ďalšie tvorenie. Nie každý máme vyšívaci stroj. :) Taktiež dokážem upraviť akékoľvek písmo v počítači na výšivku a tak ozvláštniť Vaše nápady, ktoré by ste radi zrealizovali. :)
Zobraz celé podmienky
ateliermm: Dočasne pozastavujem zasielanie poštou. Je mi ľúto, ale pošta absolútne neprispôsobuje svoje služby situácii. Takže zasi
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

25 inzerátov

Aktualizované