Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Trenčín    1     Profil používateľky
Dobrý deň.
Ponúkam Vám naše oblečenie - obuv. Máme toho veľa, takže mnohé veci sme vôbec nenosili, niektoré boli nosené minimálne. Oblečenie - obuv je bez známok opotrebenia. Ak je nejaká vada, vždy všetko uvediem v popise. V prípade nejasností, alebo ak mate pocit, že Vám nejaká informácia /foto chyba, rada doplním informácie ( premeriam, doplním ďalšie foto), neváhajte ma kontaktovať. Tovar späť neberiem, vopred si kúpu dobre premyslite.

Všetky inzeráty sú AKTUALNE !!!

Tovar posielam až po pripísaní peňazí na účet ( nestačí Screen platby !!!) . Na dobierku neposielam. Na platbu čakám po zlých skúsenostiach 2 dni, ak do 2 pracovných dní nie je platba pripísaná na účet a záujemca sa ani neozve, tovar automaticky posúvam ďalej.

Ceny sú uvedené bez poštovného. Poštovné je podľa ceníka SP. Obyčajné zásielky sú posielané na Vaše riziko, keďže nemám doklad o podaní zásielky.

Balné si neúčtujem. O podaní balíčka na poste posielam informáciu v správe. Pri doporučenej zásielke je u mňa samozrejmosťou poslanie podacieho čísla zásielky.

PROSIM, NEVYJEDNAVAJTE CENY ANI POSTOVNE. Poštovné platíte Slovenskej poste, nie mne. Dakujem za pochopenie a rešpektovanie.

Tover pozastavujem /rezervujem na 2 dni aj to až vtedy, ak mi napíšete svoju adresu.

O VYMENU tovaru záujem NEMAM, prosím nekontaktujte ma s takou ponukou. Ďakujem.

Sme nefajčiarska domácnosť, bez domácich zvierat.

Ak prejavite o vec záujem, tak po mojej odpovedí, ktorá je väčšinou promptna, mi dajte vedieť, či Váš záujem trvá alebo nie. Ak sa neozvete do 24 hodín od mojej odpovede a mam záujemcu o tu istú vec, tak ju predám tomu, kto je rýchlejší.

Prajem príjemné nakupovanie.
Číslo účtu: SK66 7500 0000 0007 1132 3623.
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

236 inzerátov

Aktualizované