Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
PLUS    Námestovo    34     Profil používateľky
Námestovo    34     Profil používateľky
IBAN: SK31 5600 0000 0040 5866 8001
Výmena------Nie!!!,mam toho veľa...dakujem.
Upozornenie!!!Poslednú dobu sa mi stáva že niekto napiše mam záujem a viac žiadna odoozva!!Ja potom neviem či danú vec pozastaviť al.posunuť ked píšu dalsi!!!!Alebo ked už urobim 10 fotiek premeriam pofotim z kazdej strany tak aspon ako taká slušnosť napisať nie nemam zaujem a pod.

Milé maminky, som rada, ze ste sa nakukli do mojho bazárika. Predávam rôzne vecičky realny stav podrobne opisujem v pripade potreby premeriam.Na odpoved cakam 24 hod.potom danu vec automaticky posuvam dalsiemu zaujemcovi.Balíčky posielam po pripísaní eur na účet po dohode ako si budete želať poslať(aktuálne cenníky pošty).
Veci sú maximálne zachovalé, niektoré nove, alebo parkrát nosene. Rada Vám premeriam vecičky, ak ma o to požiadate. Veci sú reálne nafotené. Odpisujem priebežne, podľa toho ako mám čas a ako som doma. Rada zodpoviem na Vaše otázky. Ešte poprosím o spätnú informáciu, či vam vecičky došli v poriadku.
Zobraz celé podmienky
baduska41: Milé mamičky,vzhľadom na vzniknutú situaciu sa prosim u mňa informujte o dodaní tovaru...ďakujem za pochopenie
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

131 inzerátov

Aktualizované