Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Kremnické Bane (okres Žiar nad Hronom)    6     Profil používateľky
Kremnické Bane (okres Žiar nad Hronom)    6     Profil používateľky
Milé mamičky, aj nemamičky... ďakujem vám za prečítanie, verím že nám to pomôže sa skôr dohodnúť a nebudeme sa navzájom oberať o čas..

Veci sú aktuálne, na správy kde zjednávate ceny už nereagujem!

Veci sa snažím opísať reálne, prípadne dať fotku poškodenia. Ale prosím, REAGUJTE len ak máte VÁŽNY ZÁUJEM! Nechcite po mne foto vyblednutých gumákov za 2 eurá, fotiť mm škrabančeky a potom po 4 dňoch aj tak od kúpy odskočíte.. Som rada, že si bazárom vieme navzájom pomôcť, ale mám komu venovať svoj voľný čas...
Veci do 3 eur z časových dôvodov NEMERIAM a späť neberiem.
Balík posielam po pripísaní peňazí na účet, na dobierku NIE!,poštovné rátam podľa cenníka SP, obyčajne posielam len na vlastnú zodpovednosť. Pokiaľ si vypýtate podklady k platbe a tvrdíte že máte záujem, no napriek tomu k platbe nepríde, už dávam negatívne hodnotenie. A zároveň ďakujem všetkým férovým maminkám.

Snažím sa odpovedať hneď ako je to možné a taktiež dávam info o odoslaní, preto ocením aj z Vašej strany komunikáciu a férovosť.
Balíčky sa snažím odosielať čo najskôr, ale keďže sa mi nedá chodiť na poštu každý deň a sem-tam sa veci pri 4 deťoch skomplikujú , tak poprosím o trpezlivosť. Ak potrebujete vec súrne, napíšte mi to prosím hneď... ak sa nedá, napíšem a máte možnosť pohľadať inde..
Ďakujem ešte raz za prečítanie a rešpektovanie mojich podmienok.

moje č.ú. SK33 0200 0000 0019 9939 2453
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

429 inzerátov

Aktualizované