PLUS    Austrália    125     Profil používateľky
Austrália    125     Profil používateľky
Ak si vyberiete vecičky (min. dve - dva inzeráty) aspoň za 15 EUR (čiže nie14,99EUR, ale 15,00EUR a viac - ďakujem za pochopenie :-)), poštu hradím ja. Toto platí na oblečenie, obuv, príp. na tovar, kde je to uvedené konkrétne v inzeráte. Balíčky hračiek sa do ponuky nezahrňujú.

Vitajte v mojom bazáriku. Tu je niekoľko bodov, ktoré nám uľahčia vzájomné obchodovanie:
1. Vecičky nevymieňam, máme toho dosť...:)
2. Na dobierku pošlem registrovaným mamičkám s kladnými hodnoteniami alebo poštovné uhradíte vopred na môj účet a následne pošlem balíček na dobierku.
3. Ak máte otázky, kľudne sa pýtajte, rada odpoviem, veci späť neberiem.
4. Uprednostňujem záujemcu, ktorý nepýta rozmery, nakoľko pri dvoch deťoch už nestíham. Ak sa na tovar iba pýtate, neberiem vás ako záväznú kupujúcu a ak sa mi medzitým ozve záujemca, ktorý mi napíše, že danú vec berie, automaticky mu ju posuniem a je jedno, či bude druhý alebo tretí v poradí.
5. K cene vecí si pripočítajte poštovné podľa taríf SP. Najradšej posielam (a aj dostávam...) 2. tr. doporučene, no pošlem aj obyčajne, ale v tom prípade nesie poštové riziko nakupujúci. Ďakujem za pochopenie.
6. Poprosím o odpoveď, či danú vec beriete alebo ste si to rozmysleli, samozrejme to pochopím, len nemám rada, keď sa na niečo pýtate a potom nedostanem odpoveď ako ste sa rozhodli. Podľa mňa je to neslušné, však stačí odpovedať krátko: Ďakujem, rozmyslela som si to.....
7. Na info o uskutočnení prevodu a adresu doručenia čakám 24 hodín odkedy som odoslala údaje k platbe. Potom posúvam ďalšej záujemkyni.

Prajem príjemné nakupovanie:)
Mata
Zobraz celé podmienky
bambulenka: Vzhľadom k situácii chodím na poštu 1-2 týždenne
Kategória
Cena v EUR
Pre koho
Veľkosť
Kľúčová farba

145 inzerátov

Aktualizované