Prešov    0     Profil používateľky
Dobrý deň, som rada, že ste zavítali do môjho bazáru. :) Snáď sa Vám tu niečo zapáči a rozhodnete sa kúpiť si to.
Podmienky:
- Berte do úvahy, že väčšina tovaru je už použitá a ceny sú tu minimálne, takže mi prosím, tovar nevracajte! Reklamácie neprijímam. Tým, že si tovar objednáte, musíte rátať s tým, že nemusí byť už na 100% v poriadku, aj keď sa snažím aby bol :)
- Tovar je uvádzaný BEZ poštovného a balného. Poštovné je za celý nákup a to 2,70€ balík na poštu alebo 3,90€ balík na adresu. Balné podľa veľkosti balíka. Väčší balík cca 1€.
- Tovar posielam, až keď mi prídu peniaze na účet.
- Fotografie pri inzeráte berte s rezervou. Skutočnosť sa môže trošku líšiť od fotky. Ja za to nemôžem, že fotografia skresľuje, ale pokúsim sa tomu predchádzať.
- Veci na žiadosť premeriam. Ale pokiaľ ma preháňate hore-dole merať všetky možné Vami vymyslené miery, tak by sa patrilo potom aspoň odpísať alebo poďakovať.
- Pri každom inzeráte je na fotke číslo produktu. To číslo mi prosím pošlite v popise transakcie, ak mi budete posielať peniaze, aby som vedela, kto mi poslal peniaze.
- Som ochotná sa dohodnúť na cene.
Na ostatnom sa dohodneme v správach. Dúfam, že budete so mnou a s tovarom spokojní. Som ochotná sa na všetkom dohodnúť. Ak budete spokojní, bola by som vďačná, ak by ste mi nechali dobré hodnotenie. Prajem pekný deň. :)
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
orenda
30. apr 2020
Mam ju. Je super. Dakujem
bbshop
30. apr 2020
Ja ďakujem. 😊