Bratislava - Dúbravka    4     Profil používateľky
Bratislava - Dúbravka    4     Profil používateľky
Zdravím milé mamičky, som rada, že ste si našli čas a nazreli do môjho bazarika. Veci, ktoré predávam sú vacsinou bez chýb, ak existujú drobné nedostatky, upozorním na ne v popise. Vecicky sú len po mojich deťoch, nie kupovane z druhej ruky.
Nakoľko mám chlapceka a dievčatko, väčšina z nich bola nosena len jedným z nich. Zakúpene veci posielam postou na druhý deň, po prijatí platby na účet. Na dobierku neposielam, nakoľko viaceré píšete, že s tým nie sú dobré skúsenosti. K poštovnému účtujem aj balné, hlavne ak ide o nákup, ktorý sa zmestí do obalky, rozmedzí od 40-60 centov. :) Ak sa len pýtate info ohľadom veci a hraciek, nepokladám to za rezerváciu. Od poslania platobnych udajov,cakam 24hodin na potvrdenie,ze ste platbu naozaj aj uhradili.

Cena oblečenia je vo väčšine prípadov len zlomok z novej ceny, to však neznamena, že sú veci zničene. V mojom zaujme je sa oblečenia rýchlo zbaviť, aby som mala miesto v skrini na ďalšie. Oblečenie, ktoré je nosené viac a už ho nepokladám za vhodné na ďalší predaj, darujem väčšinou k nákupu.

Veci rada premeriam, ale na sebe ani na detoch nic nefotim. V priapade kupy viacerych veci davam zlavu na postovnom alebo pribalim nieco k nakupu.
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

48 inzerátov

Aktualizované