Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
PRO    Kriváň (okres Detva)    430     Profil používateľky
Kriváň (okres Detva)    430     Profil používateľky
Milé mamičky a milí zákazníci,
Ďakujem Vám za prejavený záujem o môj tovar. Ceny sú PEVNÉ, ak je nejaká zľava, alebo akcia, všetko je uvedené.
V prípade záujmu a dohody tovar rezervujem.
Na objednávky väčšinou odpovedám v poobedňajších hodinách, preto prosím o trpezlivosť, odpovede sa určite dočkáte.
Balíčky posielam po nabehnutí platby na účet cca 2-3x do týždňa!!! Poštovné je podľa taríf Slovenskej pošty. Veľké balíky odosielame kurierom GLS. Balné je zdarma.
Ak sa jedná o akciu poštovné zdarma, myslí sa tým poštovné doporučene 2. trieda bez poistenia balíka.....avšak každé poštovné uvedené pri tovare, je myslené bez poistenia, v prípade záujmu o poistenie balíka alebo zásielky ma prosím vopred informujte...pošta totiž pri strate zásielky bez poistenia prepláca max. výšku 12€. ak si teda želáte zásielku poistiť, navýši sa vaša úhrada o výšku poistenia podľa tarify sl.pošty.
Ak máme tovar skladom, posielame po nabehnutí platby. Môže sa ale stať, že pri našom množstve tovaru nie vždy zmeníme na karte dostupnosť tovaru, z časových dôvodov a pri množstve objednávok to nie je možné. V tom prípade je tovar na objednávku. Dostupnosť tovaru. je tak cca. týždeň, max. 14 prac. dní.
Nie je v našich silách priebežne informovať zákazníka o stave objednávky. Vždy keď pošleme zákazníkovi náhradný tovar bez jeho vedomia, posielame ho ale s vedomím, že ak sa nebude páčiť, pošleme pre tovar kuriéra GLS samozrejme na naše náklady. Robíme, čo môžeme, aby sme si zachovali spokojnosť našich zákazníkov. 😞 Nie je nám nič ľahostajné.
Aj my uprednostňujeme plynulé obchody, nie vždy to ale výjde ako má. V čase objednávky sa tovar u výrobcu nachádza a v čase expedovania je už vypredaný, k nám nedodaný, to neviem nijak ovplyvniť. Uvedomujem si, že konečného zákazníka to nemá čo zaujímať, zodpovednosť je na mne predajcovi 😞
Účet mám vedený v banku VÚB. Pri priamom vklade je poplatok navyše 0,50€.
Po dohode posielam aj na dobierku ( registrovaným užívateľom s hodnotením )
Máte možnosť vrátiť tovar (odstúpiť od kúpnej zmluvy) do 7 pracovných dní od jeho prevzatia, bez uvedenia dôvodu. O tomto ma vopred informujte písomne - dohodneme ďalší postup.
Objednávku máte možnosť stornovať do 24 hod od objednania a to písomnou formou.
Na tovar sa vzťahuje zákonom stanovená záručná doba a to 24 mesiacov.
Ak zistíte chybu výrobku, na ktorú sa vzťahuje reklamácia počas záručnej doby, zistené chyby nám oznámte čo najskôr e-mailom , telefonicky alebo písomne na uvedené kontakty. Reklamácia by mala obsahovať nasledovné informácie:
názov a typ tovaru ktorý reklamujete
dôvod reklamácie (popis vady)
dátum nákupu - číslo objednávky
Záruka sa vzťahuje iba na výrobné chyby. Oprávnenie na záruku zaniká v prípade, že k chybe došlo mechanickým poškodením výrobku, bežným opotrebením veci, nesprávnym použitím a zaobchádzaním, nesprávnym ošetrovaním či prevádzkovaním výrobku v nevhodných podmienkach.
Na Vaše hodnotenia neodpovedám z časovej tiesni, ale vopred za všetky veľmi pekne ďakujem a cením si každé Vaše slovíčko.
Prajem príjemné nakupovanie
Provozovatel
Ján Šulek
Kriváň 679
Kriváň
96204
Slovenská republika
IČO 36871508
DIČ 1031766692
IČO DPH SK1031766692
Část I.
1. Zrušenie objednávky a Odstúpenie od zmluvy :
Kupujúci má právo zrušiť objednávku bez udania dôvodu kedykoľvek pred expedíciou tovaru a to prostredníctvom elektronickej pošty alebo telefonicky.
V zmysle ustanovenia § 7 zákona O ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji (zákon č. 102/2014 Z. z.) má kupujúci právo od takto uzavretej zmluvy odstúpiť bez uvedenia dôvodu do 14 kalendárnych dní odo dňa prevzatia tovaru alebo od uzavretia zmluvy o poskytnutí služby, pričom je nevyhnutné, aby bolo v uvedenej lehote predávajúcemu odoslané písomné Odstúpenie od zmluvy. Toto právo má kupujúci aj v prípade, ak si tovar objednaný prostredníctvom internetu vyzdvihol osobne v priestoroch výdajného miesta predávajúceho.
Pri odstúpení od zmluvy znáša kupujúci náklady na vrátenie tovaru predávajúcemu (Zbierka zákonov č. 102/2014 §10 ods. 3). Spotrebiteľ zodpovedá za zníženie hodnoty tovaru, ktoré vzniklo v dôsledku takého zaobchádzania s tovarom, ktoré je nad rámec zaobchádzania potrebného na zistenie vlastností a funkčnosti tovaru. (V prípade, že kupujúci odstúpi od zmluvy a doručí predávajúcemu tovar, ktorý je použitý, poškodený alebo neúplný, predávajúci vráti kupujúcemu zníženú kúpnu cenu tovaru v súlade s ustanovením § 457 Občianskeho zákonníka o hodnotu jeho opotrebovania.)
Predávajúci sa zaväzuje vrátiť kupujúcemu cenu zaplatenú za príslušný tovar v lehote 14 kalendárnych dní odo dňa doručenia oznámenia o odstúpení od zmluvy predávajúcemu.
Spotrebiteľ môže odstúpiť od zmluvy, predmetom ktorej je dodanie tovaru, aj pred začatím plynutia lehoty na odstúpenie od zmluvy.
Spotrebiteľ nemôže odstúpiť od zmluvy, predmetom ktorej je
a) poskytnutie služby, ak sa jej poskytovanie začalo s výslovným súhlasom spotrebiteľa a spotrebiteľ vyhlásil, že bol riadne poučený o tom, že vyjadrením tohto súhlasu stráca právo na odstúpenie od zmluvy po úplnom poskytnutí služby, a ak došlo k úplnému poskytnutiu služby
b) predaj tovaru alebo poskytnutie služby, ktorých cena závisí od pohybu cien na finančnom trhu, ktorý predávajúci nemôže ovplyvniť a ku ktorému môže dôjsť počas plynutia lehoty na odstúpenie od zmluvy,
c) predaj tovaru zhotoveného podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa, tovaru vyrobeného na mieru alebo tovaru určeného osobitne pre jedného spotrebiteľa,
d) predaj tovaru, ktorý podlieha rýchlemu zníženiu akosti alebo skaze,
e) predaj tovaru uzavretého v ochrannom obale, ktorý nie je vhodné vrátiť z dôvodu ochrany zdravia alebo z hygienických dôvodov a ktorého ochranný obal bol po dodaní porušený,
f) predaj tovaru, ktorý môže byť vzhľadom na svoju povahu po dodaní neoddeliteľne zmiešaný s iným tovarom,
g) predaj zvukových záznamov, obrazových záznamov, zvukovoobrazových záznamov, kníh alebo počítačového softvéru predávaných v ochrannom obale, ak spotrebiteľ tento obal rozbalil,
j) predaj periodickej tlače s výnimkou predaja na základe dohody o predplatnom a predaj kníh nedodávaných v ochrannom obale,
k) poskytnutie ubytovacích služieb na iný ako ubytovací účel, preprava tovaru, nájom automobilov, poskytnutie stravovacích služieb alebo poskytnutie služieb súvisiacich s činnosťami v rámci voľného času a podľa ktorej sa predávajúci zaväzuje poskytnúť tieto služby v dohodnutom čase alebo v dohodnutej lehote,
l) poskytovanie elektronického obsahu inak ako na hmotnom nosiči, ak sa jeho poskytovanie začalo s výslovným súhlasom spotrebiteľa a spotrebiteľ vyhlásil, že bol riadne poučený o tom, že vyjadrením tohto súhlasu stráca právo na odstúpenie od zmluvy.
2. Záručné podmienky
V zmysle § 620 Občianskeho zákonníka je záručná lehota na nový tovar 24 mesiacov, s výnimkami stanovenými Zákonom. Ak ide o použitú vec, kupujúci a predávajúci sa môžu dohodnúť aj na kratšej záručnej dobe, nie však kratšej než 12 mesiacov. Záručná doba začína plynúť dňom prevzatia tovaru kupujúcim.
V prípade, že sa po prevzatí Tovaru Kupujúcim vyskytnú v záručnej dobe chyby Tovaru, môže Kupujúci uplatniť svoju oprávnenú Reklamáciu.
Reklamácie vrátane odstránenia poruchy musia byť vybavené bez zbytočného odkladu, v odôvodnených prípadoch najneskôr do 30 dní odo dňa uplatnenia Reklamácie. Po uplynutí tejto lehoty má spotrebiteľ právo od zmluvy odstúpiť alebo má právo na výmenu výrobku za nový výrobok.
Reklamačný postup je uvedený nižšie v druhej - vlastné časti podmienok predaja..
3. Vyhlásenie:
Predávajúci prehlasuje, že sa zoznámil s podmienkami, ktoré by mal spĺňať predajca ponúkajúci tovar cez internet.
Zároveň predávajúci zodpovedá za to, že vo svojich podmienkach predaja bude uvádzať požadované informácie a zároveň informácie, ktoré sú v súlade s aktuálnym znením jednotlivých zákonov.
Zobraz celé podmienky
beasulekova: AKCIA !!! Poštovné ZDARMA pri kúpe 2 párov obuvi z nášho albumu. Prosíme o Vašu trpezlivosť, ak tovar mešká.
Zobraziť hodnotenia:
kvjetecko
7. máj 2021
Odporucam ako predavajucu.
beasulekova
Včera o 04:55
Ďakujeme 🙂
zfidorka
6. máj 2021
Predávajúcu odporúčam 🙂
beasulekova
7. máj 2021
Ďakujeme 🙂
michal38
3. máj 2021
Rýchle jednanie, milí prístup, pani ochotná a tovar prišiel naozaj v top stave, takže za mňa určite odporúčam👍👍👍🍀
beasulekova
3. máj 2021
Ďakujeme 🙂
hanusko
30. apr 2021
Ochotna, mila a ustretova predavajuca..kupovala som si sandalky...odporucam 👍
beasulekova
3. máj 2021
Ďakujeme 🙂
ivonna
29. apr 2021
Odporúčam, ... seriózny prístup, možná dohoda.... ďakujem za krásne veci - tričká, blúzky 👍 , topánočky ... som spokojná a určite rada ešte nakúpim 😉
beasulekova
29. apr 2021
Ďakujeme 🙂
skefo
29. apr 2021
Rýchly obchod, vynikajúca komunikácia, rýchle dodanie, vrelo odporúčam.
beasulekova
29. apr 2021
Ďakujeme 🙂
ruzovakrava
28. apr 2021
Druhý nákup a znova veľká spokojnosť. Odporúčam, jednoznačne. Určite som nenakupovala naposledy 🙂
beasulekova
28. apr 2021
Ďakujeme 🙂
koreninka
28. apr 2021
Ďakujeme za skvelý obchodík a krásny i kvalitný tovar! 🙂
beasulekova
28. apr 2021
Ďakujeme 🙂
vcielkamaja
28. apr 2021
Dakujem za krasny tovar, za mna velká spokojnosť, odporúčam 😉
beasulekova
28. apr 2021
Ďakujeme 🙂
nilavska
28. apr 2021
Spolahlivy obchodik. Dakujem.
beasulekova
28. apr 2021
Ďakujeme 🙂
anett333
28. apr 2021
Super komunikacia,topanocky super... predavajucu odporucam 👍
beasulekova
28. apr 2021
Ďakujeme 🙂
kamilka2012
26. apr 2021
milá maminka, odporúčam!
beasulekova
27. apr 2021
Ďakujeme 🙂
gamaz
25. apr 2021
Obchod na výbornú. Skvelá komunikácia a rýchle dodanie tovaru. Tovar zodpovedá inzerátu.
beasulekova
25. apr 2021
Ďakujeme 🙂
lussi23
23. apr 2021
Pre nás v poradí druhý nákup a opäť maximálne spokojní. Rýchla komunikácia, ochota poradiť a tovar bezchybný. Odporúčam všetkými desiatimi.
beasulekova
23. apr 2021
Ďakujeme 🙂
petinka666
21. apr 2021
Vrelo odporúčam 😉 som veľmi spokojná 😉 ešte raz ďakujem 😍
beasulekova
22. apr 2021
Ďakujeme 🙂
denka81
21. apr 2021
Maximálna spokojnosť 👍
beasulekova
22. apr 2021
Ďakujeme 🙂
anaty
21. apr 2021
👍 Odporúčam. Výborná komunikácia 🙂
beasulekova
21. apr 2021
Ďakujeme 🙂
janka3.12
20. apr 2021
Maximalna spokojnost,dakujem
beasulekova
20. apr 2021
Ďakujeme 🙂
carolynn
19. apr 2021
Maximálna spokojnosť, super predávajúca, viem len odporúčať 💕 💘💋
beasulekova
19. apr 2021
Ďakujeme 🙂
janka_alusicova
19. apr 2021
Dlhá doba dodania - malo byť 7 dní, ale bolo to 11 dní.. Ale pani aj tak odporúčam všetkými 10 👍 veľmi ochotná, trpezlivá, poslala ponuky podľa mojej predstavy, pomerala, poradila, čo sa v dnešnej dobre veľmi cení ❤️ ďakujem za topánočky pre moje tri detičky, určite aj nabudúce 🤗
beasulekova
19. apr 2021
Ďakujeme 🙂
salas
17. apr 2021
Ďakujem za super tenisky a milé jednanie. Maminku odporúčam. Miňa
beasulekova
18. apr 2021
Ďakujeme 🙂
jane1974
17. apr 2021
Dakujem za krasne vsuvky a bezproblemove dodanie.👍🌹
beasulekova
18. apr 2021
Ďakujeme 🙂
samado3
16. apr 2021
Super.Odporucam👍😊
beasulekova
18. apr 2021
Ďakujeme 🙂
pipesy
16. apr 2021
Super obchodik. Uz druhýkrát tu nakupujem.. Krasny tovar. Ďakujem krásne 🙂
beasulekova
16. apr 2021
Ďakujeme 🙂
zuziku002
15. apr 2021
Vyborny obchodik. Nakupujem pravidelne, este nikdy nesklamal. Terminy su dodrzane, promptne zaslanie, bezproblemova komunikacia. Spokojnost 100%.
beasulekova
16. apr 2021
Ďakujeme 🙂
denka_denka
15. apr 2021
Ďakujem za obchod a pekný tovar!!!!
beasulekova
15. apr 2021
Ďakujeme 🙂
chega
14. apr 2021
Veľká spokojnosť, môžem len odporučiť 🙂
beasulekova
14. apr 2021
Ďakujeme 🙂
pridecas
14. apr 2021
Super tovar,prijemna komunikacia,rychle dodanie.Odporucam😉
beasulekova
14. apr 2021
Ďakujeme 🙂
noruska4
12. apr 2021
Dakujeme❤️👍
beasulekova
13. apr 2021
Ďakujeme 🙂
ylanee
11. apr 2021
Ďakujeme za super gumáky 🙂
beasulekova
12. apr 2021
Ďakujeme 🙂
spula22
8. apr 2021
Ďakujem za prezuvky. odporúčam
beasulekova
8. apr 2021
Ďakujeme 🙂
slofman
6. apr 2021
Odporúčam, milá predávajúca, rýchla odpoveď o dostupnosti topánočiek. Ak bude treba, nakúpim znova. 👍
beasulekova
7. apr 2021
Ďakujeme 🙂
nanka2910
1. apr 2021
Odporúčam
beasulekova
6. apr 2021
Ďakujeme 🙂
nikapaulikova
1. apr 2021
Ochota poradiť, rýchly obchod a dodanie. Ďakujem a odporúčam 😉
beasulekova
1. apr 2021
Ďakujeme 🙂
uschi3
31. mar 2021
Odporúčam 🙂😉🙂😉
beasulekova
31. mar 2021
Ďakujeme 🙂
motyl29
31. mar 2021
Môžem len odporučiť, skvelá komunikácia, rýchli obchodík, max spokojnosť, ďakujeme 🙂
beasulekova
31. mar 2021
Ďakujeme 🙂
ina282
30. mar 2021
S obchodikom som spokojna, rychla odpoved. Topanocky samozrejme super. Dakujeme
beasulekova
30. mar 2021
Ďakujeme 🙂
miselesti
30. mar 2021
Predavajucu odporucam.Dakujem za kvalitne papucky.🙂
beasulekova
30. mar 2021
Ďakujeme 🙂
lienka1701
30. mar 2021
Veľmi milá predávajúci dobrá komunikácia tovar super maximálna spokojnost
beasulekova
30. mar 2021
Ďakujeme 🙂
alibabka1212
29. mar 2021
Ďakujem za vetrovku, premeranie, aj presvedčenie o veľkosti. Sadla ako uliata. Max spokojnosť.
beasulekova
29. mar 2021
Ďakujeme 🙂
katka1389
28. mar 2021
Odporucam obchodik. Bola som velmi spokojna...
beasulekova
29. mar 2021
Ďakujeme 🙂
vanesa8890
27. mar 2021
Ďakujem za obchodík 😊🌷🌼 odporúčam.
beasulekova
27. mar 2021
Ďakujeme 🙂
adkaaa30
26. mar 2021
Skvelý obchod, rýchle jednanie, tovar krásny! Odporúčam!
beasulekova
27. mar 2021
Ďakujeme 🙂
vevericka44
26. mar 2021
Mile jednanie a hlavne rychle dodanie
beasulekova
26. mar 2021
Ďakujeme 🙂
8357288775
23. mar 2021
Bezproblémový obchodík, všetko prebehlo bez komplikácií, tovar je krásny.Odporúčam na 100%👍😘
beasulekova
23. mar 2021
Ďakujeme 🙂
klinger
23. mar 2021
Ochotná predávajúca, rýchla komunikácia, nakoniec sa nepodarilo zohnať všetko o čo som mala záujem, ale bola veľmi férová a kúpené sandálky sú super, za bezkonkurenčnú cenu.
beasulekova
23. mar 2021
Ďakujeme 🙂
m45
22. mar 2021
Dakujem, za radu, rýchlosť i milé jednanie.
beasulekova
23. mar 2021
Ďakujeme 🙂
lienka2206
21. mar 2021
Obchodik odporucam, pekne topanocky, rychle jednanie, dakujem krasne.
beasulekova
22. mar 2021
Ďakujeme 🙂
gabulinka01
20. mar 2021
👍
beasulekova
22. mar 2021
Ďakujeme 🙂
fcielkag
19. mar 2021
Vrelo odporúčam. Bezproblémový obchodík, všetko prebehlo bez najmenších komplikácií, tovar je krásny. Ďakujeme 🙂
beasulekova
20. mar 2021
Ďakujeme 🙂