Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
PRO    Kriváň (okres Detva)    361     Profil používateľky
Kriváň (okres Detva)    361     Profil používateľky
Milé mamičky a milí zákazníci,
Ďakujem Vám za prejavený záujem o môj tovar. Ceny sú PEVNÉ, ak je nejaká zľava, alebo akcia, všetko je uvedené.
V prípade záujmu a dohody tovar rezervujem.
Na objednávky väčšinou odpovedám v poobedňajších hodinách, preto prosím o trpezlivosť, odpovede sa určite dočkáte.
Balíčky posielam po nabehnutí platby na účet cca 2-3x do týždňa!!! Poštovné je podľa taríf Slovenskej pošty. Veľké balíky odosielame kurierom GLS. Balné je zdarma.
Ak sa jedná o akciu poštovné zdarma, myslí sa tým poštovné doporučene 2. trieda bez poistenia balíka.....avšak každé poštovné uvedené pri tovare, je myslené bez poistenia, v prípade záujmu o poistenie balíka alebo zásielky ma prosím vopred informujte...pošta totiž pri strate zásielky bez poistenia prepláca max. výšku 12€. ak si teda želáte zásielku poistiť, navýši sa vaša úhrada o výšku poistenia podľa tarify sl.pošty.
Ak máme tovar skladom, posielame po nabehnutí platby. Môže sa ale stať, že pri našom množstve tovaru nie vždy zmeníme na karte dostupnosť tovaru, z časových dôvodov a pri množstve objednávok to nie je možné. V tom prípade je tovar na objednávku. Dostupnosť tovaru. je tak cca. týždeň, max. 14 prac. dní.
Nie je v našich silách priebežne informovať zákazníka o stave objednávky. Vždy keď pošleme zákazníkovi náhradný tovar bez jeho vedomia, posielame ho ale s vedomím, že ak sa nebude páčiť, pošleme pre tovar kuriéra GLS samozrejme na naše náklady. Robíme, čo môžeme, aby sme si zachovali spokojnosť našich zákazníkov. 😞 Nie je nám nič ľahostajné.
Aj my uprednostňujeme plynulé obchody, nie vždy to ale výjde ako má. V čase objednávky sa tovar u výrobcu nachádza a v čase expedovania je už vypredaný, k nám nedodaný, to neviem nijak ovplyvniť. Uvedomujem si, že konečného zákazníka to nemá čo zaujímať, zodpovednosť je na mne predajcovi 😞
Účet mám vedený v banku VÚB. Pri priamom vklade je poplatok navyše 0,50€.
Po dohode posielam aj na dobierku ( registrovaným užívateľom s hodnotením )
Máte možnosť vrátiť tovar (odstúpiť od kúpnej zmluvy) do 7 pracovných dní od jeho prevzatia, bez uvedenia dôvodu. O tomto ma vopred informujte písomne - dohodneme ďalší postup.
Objednávku máte možnosť stornovať do 24 hod od objednania a to písomnou formou.
Na tovar sa vzťahuje zákonom stanovená záručná doba a to 24 mesiacov.
Ak zistíte chybu výrobku, na ktorú sa vzťahuje reklamácia počas záručnej doby, zistené chyby nám oznámte čo najskôr e-mailom , telefonicky alebo písomne na uvedené kontakty. Reklamácia by mala obsahovať nasledovné informácie:
názov a typ tovaru ktorý reklamujete
dôvod reklamácie (popis vady)
dátum nákupu - číslo objednávky
Záruka sa vzťahuje iba na výrobné chyby. Oprávnenie na záruku zaniká v prípade, že k chybe došlo mechanickým poškodením výrobku, bežným opotrebením veci, nesprávnym použitím a zaobchádzaním, nesprávnym ošetrovaním či prevádzkovaním výrobku v nevhodných podmienkach.
Na Vaše hodnotenia neodpovedám z časovej tiesni, ale vopred za všetky veľmi pekne ďakujem a cením si každé Vaše slovíčko.
Prajem príjemné nakupovanie
Provozovatel
Ján Šulek
Kriváň 679
Kriváň
96204
Slovenská republika
IČO 36871508
DIČ 1031766692
IČO DPH SK1031766692
Část I.
1. Zrušenie objednávky a Odstúpenie od zmluvy :
Kupujúci má právo zrušiť objednávku bez udania dôvodu kedykoľvek pred expedíciou tovaru a to prostredníctvom elektronickej pošty alebo telefonicky.
V zmysle ustanovenia § 7 zákona O ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji (zákon č. 102/2014 Z. z.) má kupujúci právo od takto uzavretej zmluvy odstúpiť bez uvedenia dôvodu do 14 kalendárnych dní odo dňa prevzatia tovaru alebo od uzavretia zmluvy o poskytnutí služby, pričom je nevyhnutné, aby bolo v uvedenej lehote predávajúcemu odoslané písomné Odstúpenie od zmluvy. Toto právo má kupujúci aj v prípade, ak si tovar objednaný prostredníctvom internetu vyzdvihol osobne v priestoroch výdajného miesta predávajúceho.
Pri odstúpení od zmluvy znáša kupujúci náklady na vrátenie tovaru predávajúcemu (Zbierka zákonov č. 102/2014 §10 ods. 3). Spotrebiteľ zodpovedá za zníženie hodnoty tovaru, ktoré vzniklo v dôsledku takého zaobchádzania s tovarom, ktoré je nad rámec zaobchádzania potrebného na zistenie vlastností a funkčnosti tovaru. (V prípade, že kupujúci odstúpi od zmluvy a doručí predávajúcemu tovar, ktorý je použitý, poškodený alebo neúplný, predávajúci vráti kupujúcemu zníženú kúpnu cenu tovaru v súlade s ustanovením § 457 Občianskeho zákonníka o hodnotu jeho opotrebovania.)
Predávajúci sa zaväzuje vrátiť kupujúcemu cenu zaplatenú za príslušný tovar v lehote 14 kalendárnych dní odo dňa doručenia oznámenia o odstúpení od zmluvy predávajúcemu.
Spotrebiteľ môže odstúpiť od zmluvy, predmetom ktorej je dodanie tovaru, aj pred začatím plynutia lehoty na odstúpenie od zmluvy.
Spotrebiteľ nemôže odstúpiť od zmluvy, predmetom ktorej je
a) poskytnutie služby, ak sa jej poskytovanie začalo s výslovným súhlasom spotrebiteľa a spotrebiteľ vyhlásil, že bol riadne poučený o tom, že vyjadrením tohto súhlasu stráca právo na odstúpenie od zmluvy po úplnom poskytnutí služby, a ak došlo k úplnému poskytnutiu služby
b) predaj tovaru alebo poskytnutie služby, ktorých cena závisí od pohybu cien na finančnom trhu, ktorý predávajúci nemôže ovplyvniť a ku ktorému môže dôjsť počas plynutia lehoty na odstúpenie od zmluvy,
c) predaj tovaru zhotoveného podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa, tovaru vyrobeného na mieru alebo tovaru určeného osobitne pre jedného spotrebiteľa,
d) predaj tovaru, ktorý podlieha rýchlemu zníženiu akosti alebo skaze,
e) predaj tovaru uzavretého v ochrannom obale, ktorý nie je vhodné vrátiť z dôvodu ochrany zdravia alebo z hygienických dôvodov a ktorého ochranný obal bol po dodaní porušený,
f) predaj tovaru, ktorý môže byť vzhľadom na svoju povahu po dodaní neoddeliteľne zmiešaný s iným tovarom,
g) predaj zvukových záznamov, obrazových záznamov, zvukovoobrazových záznamov, kníh alebo počítačového softvéru predávaných v ochrannom obale, ak spotrebiteľ tento obal rozbalil,
j) predaj periodickej tlače s výnimkou predaja na základe dohody o predplatnom a predaj kníh nedodávaných v ochrannom obale,
k) poskytnutie ubytovacích služieb na iný ako ubytovací účel, preprava tovaru, nájom automobilov, poskytnutie stravovacích služieb alebo poskytnutie služieb súvisiacich s činnosťami v rámci voľného času a podľa ktorej sa predávajúci zaväzuje poskytnúť tieto služby v dohodnutom čase alebo v dohodnutej lehote,
l) poskytovanie elektronického obsahu inak ako na hmotnom nosiči, ak sa jeho poskytovanie začalo s výslovným súhlasom spotrebiteľa a spotrebiteľ vyhlásil, že bol riadne poučený o tom, že vyjadrením tohto súhlasu stráca právo na odstúpenie od zmluvy.
2. Záručné podmienky
V zmysle § 620 Občianskeho zákonníka je záručná lehota na nový tovar 24 mesiacov, s výnimkami stanovenými Zákonom. Ak ide o použitú vec, kupujúci a predávajúci sa môžu dohodnúť aj na kratšej záručnej dobe, nie však kratšej než 12 mesiacov. Záručná doba začína plynúť dňom prevzatia tovaru kupujúcim.
V prípade, že sa po prevzatí Tovaru Kupujúcim vyskytnú v záručnej dobe chyby Tovaru, môže Kupujúci uplatniť svoju oprávnenú Reklamáciu.
Reklamácie vrátane odstránenia poruchy musia byť vybavené bez zbytočného odkladu, v odôvodnených prípadoch najneskôr do 30 dní odo dňa uplatnenia Reklamácie. Po uplynutí tejto lehoty má spotrebiteľ právo od zmluvy odstúpiť alebo má právo na výmenu výrobku za nový výrobok.
Reklamačný postup je uvedený nižšie v druhej - vlastné časti podmienok predaja..
3. Vyhlásenie:
Predávajúci prehlasuje, že sa zoznámil s podmienkami, ktoré by mal spĺňať predajca ponúkajúci tovar cez internet.
Zároveň predávajúci zodpovedá za to, že vo svojich podmienkach predaja bude uvádzať požadované informácie a zároveň informácie, ktoré sú v súlade s aktuálnym znením jednotlivých zákonov.
Zobraz celé podmienky
beasulekova: Prosíme o strpenie s dodaním tovaru, v tomto období mešká. AKCIA Poštovné ZDARMA pri kúpe 2 párov obuvi z nášho albumu.
Zobraziť hodnotenia:
lojzikaa
Dnes o 09:06
Spokojnosť, odporúčam 👍
gondyo
Dnes o 06:24
bohužiaľ...poprosila som predávajúcu o rozmery ponča,dala som jej týždeň,za taký čas mi neodpovedala ani sa mi neozvala...už som nakupovala tričká,je to 100% ba ale nie je to adler,je to vyrobené v číne alebo bangladeš,už neviem...chcem kupovať slovenské výrobky alebo české...to čierne farbí...už nebudem kupovať...😢☹
beasulekova
Dnes o 06:43
Moje vyjadrenie k hodnoteniu : 1. V návale objednávok som nechtiac na pani pozabudla 😞 čo ma mrzí, nezvyknem neodpovedať na dotazy, je to aj v mojom záujme. 2. Tričká, ktoré si pani zakúpila sú značky Adler, iné ani nemám v ponuke, Adler si dáva vyrábať svoj sortiment do azijských krajín, ako mnohé dokonca aj celosvetové značky.
monnym
1. jún 2020
Maximálna spokojnosť odporúčam predávajúcu 😊😊😊
beasulekova
2. jún 2020
Ďakujeme 🙂
daducko
29. máj 2020
Všetko v poriadku, dieťa spokojné 🙂 určite odporúčam 👍 Ďakujeme
beasulekova
30. máj 2020
Ďakujeme 🙂
aneta274
29. máj 2020
Ďakujem za kvalitne a pekne platenky odporúčam 👍🙂
beasulekova
29. máj 2020
Ďakujeme 🙂
lalenuska
28. máj 2020
Som spokojna tak, ako doteraz zakazdym 😉
beasulekova
28. máj 2020
Ďakujeme 🙂
martinam1812
28. máj 2020
Odporúčam 🙂
beasulekova
28. máj 2020
Ďakujeme 🙂
tilonka
27. máj 2020
Max. spokojnost, urcite odporucam 🙂
beasulekova
27. máj 2020
Ďakujeme 🙂
ekankova
26. máj 2020
Milá predávajúca, všetko v poriadku - odporúčam.
beasulekova
26. máj 2020
Ďakujeme 🙂
janinkaz
25. máj 2020
Odporúčam predavajucu. Tovar nový, komunikacia super. Veľká spokojnosť ☺️ ďakujem 👌
beasulekova
25. máj 2020
Ďakujeme 🙂
zolkoj
24. máj 2020
Opäť spokojnosť, ďakujem a odporúčam. Určite tu ešte nakúpim.
beasulekova
25. máj 2020
Ďakujeme 🙂
akinom00
24. máj 2020
Určite odporúčam. Maximálna spokojnosť.
beasulekova
25. máj 2020
Ďakujeme 🙂
katarina161
22. máj 2020
100% odporucam Maximalna spokojnost !!!
beasulekova
22. máj 2020
Ďakujeme 🙂
herodias
21. máj 2020
Výborný obchod. Odporúčam 👍🏻
beasulekova
21. máj 2020
Ďakujeme 🙂
seli4
18. máj 2020
Odporúčam, rýchle dodanie, spokojnosť s tovarom 👍☺️
beasulekova
18. máj 2020
Ďakujeme 🙂
levicka37
17. máj 2020
😎👍
beasulekova
18. máj 2020
Ďakujeme 🙂
bisan
16. máj 2020
Predavajucu s radostou odpprucam, rovnako tak tovar - tricka City, vyborna kvalita, sitie, jasne farby.
beasulekova
18. máj 2020
Ďakujeme 🙂
fialka7
15. máj 2020
Objednala som na zaklade mnozstva pozitivnych recenzii. Komunikacia nulova. Pani mi poslala uplne inu farbu topanok ako som si objednala. Bez toho aby ma na to upozornila. Taktiez slubila dodanie ktore nedodrzala. Tiez ziadna komunikacia, ze to bude meskat este tak tyzden. Ja chapem pridu v obchode taketo situace. Ale predsa nemozete poslat iny tovar ako si objedname bez toho aby ta druha strana suhlasila.
beasulekova
15. máj 2020
K tomuto hodnoteniu len toľko : Nie je v našich silách priebežne informovať zákazníka o stave objednávky. Vždy keď pošleme zákazníkovi náhradný tovar bez jeho vedomia, posielame ho ale s vedomím, že ak sa nebude páčiť, pošleme pre tovar kuriéra GLS samozrejme na naše náklady. Pani zákazníčke bola vrátená 1/2 zo sumy nesprávne dodaných topánok ako odškodné od nás ešte pred uvedením tohto hodnotenia. Robíme, čo môžeme, aby sme si zachovali spokojnosť našich zákazníkov. 😞 Nie je nám nič ľahostajné.
summer882
15. máj 2020
Veľmi nerada ale moja druhá zlá skúsenosť s pani predávajúcou, ani by som to sem nedávala , ale musím už len z toho dôvodu že ako predávajúca by mala oboznámiť zákazníka pravdivo o stave objednávky a nie zatajovať skutočnosť, ide o topánky nie o oblečenie takže by mala zvážiť prístup k zákazníkovi, pri prvej objednávke zimných čižiem mi vrátila platbu na účet bez toho aby ma oboznámila že čižmy nebudú ! Už bola dosť veľká zima a môj syn chodil v tenkých teniskách lebo sme neskutočne dlho čakali, ani žiadne ospravedlnenie ani nič ... Teraz znova, dodanie cca 7 dní a už je to mesiac a pani mi napíše po niekoľkých správach odomna že ona sa boji mi odpisovať lebo stále nemali naskladnene topánky ... Toto nieje vhodný prístup k zákazníkovi, hlavne keď sa jedná o detskú obuv, neodporúčam ani z hľadiska komunikácie ani z hľadiska spolahnutia... Teraz neviem kde nájdem veľkosť ktorú potrebujem keďže je všade vypredaná Fakt ĎAKUJEM
beasulekova
15. máj 2020
Pani zákazníčka má pravdu, plne akceptujem jej hodnotenie, nakoľko je pravdivé, žiaľ ale pri veľkom množstve obchodov nie každý aj úspešne prebehne, o to viac ma to mrzí v tomto prípade, keďže sa to stalo už po druhý krát. Verte mi, aj ja uprednostňujem plynulé obchody, nie vždy to ale výjde ako má. V čase objednávky sa tovar u výrobcu nachádza a v čase expedovania je už vypredaný, k nám nedodaný, to neviem nijak ovplyvniť. Uvedomujem si, že konečného zákazníka to nemá čo zaujímať, zodpovednosť je na mne predajcovi 😞
andry22
14. máj 2020
Tenisky prišli v poriadku, som spokojná. Určite to nebol posledny nákup. Ďakujem
beasulekova
15. máj 2020
Ďakujeme 🙂
janajanulienka
14. máj 2020
Mozem len odporucit, super komunikacia, ochota pomoct, poradit, ustretovost, a taktiez trpezlivost ktoru venuju kazdemu👍👍👌👌😘😘😘
beasulekova
14. máj 2020
Ďakujeme 🙂
vevejur
13. máj 2020
Spokojnost so vsetkym, urcite odporucam 👍
beasulekova
13. máj 2020
Ďakujeme 🙂
keksicek
13. máj 2020
Veľká spokojnosť, tenisky sú super, pani veľmi milá a ústretova. Určite odporúčam. Zuzana
beasulekova
13. máj 2020
Ďakujeme 🙂
katarina5586
13. máj 2020
Veľmi milá predávajúca, promptne odpovedá na otázky i cez sviatky a víkendy. Dodanie a všetko prebehlo tak ako ma informovala. Navyše má úžasné ceny. Doprava grátis ppri odbere 2 ks potešila. Moje známe už pozerajú jej ponuku 🙂
beasulekova
13. máj 2020
Ďakujeme 🙂
katy02201
13. máj 2020
Ďakujem krásne za gumaky sú toppp🤪👌odporúčam predávajúcu
beasulekova
13. máj 2020
Ďakujeme 🙂
tanyja
12. máj 2020
Predávajúca je 🔝🔝🔝🔝. Odporúčam ako vždy. ❤👏
beasulekova
12. máj 2020
Ďakujeme 🙂
betinka23
7. máj 2020
Odporúčam
beasulekova
7. máj 2020
Ďakujeme 🙂
ell3
7. máj 2020
Odporucam
beasulekova
7. máj 2020
Ďakujeme 🙂
andrea2118
6. máj 2020
Predávajúcu jednoznačne odporucam, milá komunikácia, topanocky super aj veľkostne sedia podľa popisu 😊 Akurát sme si museli trochu dlhšie počkať 😕 ale inak super obchodík, dakujeme
beasulekova
6. máj 2020
Ďakujeme 🙂
helena93
4. máj 2020
Je to vyborna komunikacia
beasulekova
4. máj 2020
Ďakujeme 🙂
bendzi160
3. máj 2020
Prosím informujte ma keď topánočky dáte kuriérovi. Dakujem
bobka30
1. máj 2020
Dakujem a srdecne odporucam😊🍀☀️🌷🌈🌺
beasulekova
3. máj 2020
Ďakujeme 🙂
evajt
29. apr 2020
Veľmi veľká spokojnosť.👍 Veľmi dobrá komunikácia, perfektný tovar. Ďakujeme 🌷 a radi odporúčame všetkým mamičkám. 👟
beasulekova
29. apr 2020
Ďakujeme 🙂
fazulkova
29. apr 2020
Dakujem za fajn nakup, papucky Befado su super, dievky su spokojne 🙂 Dakujeme a zelame vsetko dobre 🍀
beasulekova
29. apr 2020
Ďakujeme 🙂
aninka1949
26. apr 2020
Opäť veľká spokojnosť, s týmto obchodíkom som vždy maxim. spokojná a preto ho hodnotím na 1*👍👏❤🌹
beasulekova
26. apr 2020
Ďakujeme 🙂
erus28
24. apr 2020
Super
beasulekova
25. apr 2020
Ďakujeme 🙂
luciarik
24. apr 2020
Spoľahlivá predavajuca, krásny tovar všetko prebehlo na jednotku odporúčam
beasulekova
25. apr 2020
Ďakujeme 🙂
lucy171
24. apr 2020
🙂
beasulekova
25. apr 2020
Ďakujeme 🙂
lulinka3
24. apr 2020
Dakujem za ochotu a pomoc s vyberom 🙂
beasulekova
24. apr 2020
Ďakujeme 🙂
areiv
23. apr 2020
Spokojnost,komunikacia aj dodanie ,, odporučam...😀
beasulekova
23. apr 2020
Ďakujeme 🙂
babalenka
23. apr 2020
Ďakujem za nákup 😉
beasulekova
23. apr 2020
Ďakujeme 🙂
lacica
23. apr 2020
Opat raz velka spokojnost s pristupom pani predavajucej a samotneho tovaru - papuciek pre dcerku a plateniek pre maminku 😊 Vyborna kvalita, krasne a makkucke 👌 S radostou mozem odporucit tento e-shop ❤️ Dakujem 😉
beasulekova
23. apr 2020
Ďakujeme 🙂❤
luciferko162
22. apr 2020
Pani predavajucu odporucam. Super komunikacia, mila a spolahliva pani. Cizmicky su uzasne som velmi spokojna 🙂
beasulekova
23. apr 2020
Ďakujeme 🙂
zuzi_bubi
20. apr 2020
Ďakujem za pekne kraťasy, odporúčam 👍
beasulekova
20. apr 2020
Ďakujeme 🙂
zifka
17. apr 2020
Predávajúcu určite odporúčam - nebol to môj prvý nákup. Výborná komunikácia, tovar super a všetko vyriešené k spokojnosti. Ďakujem.
beasulekova
17. apr 2020
Ďakujeme 🙂
ivkalisonova
17. apr 2020
Odporucam všetkými 10 ❤️
beasulekova
17. apr 2020
Ďakujeme 🙂
peterlettrich
16. apr 2020
Všetkými 10timi odporúčam... Max.spokojnost...Tesim sa na ďalší nákup.
beasulekova
17. apr 2020
Ďakujeme 🙂
jolie123
15. apr 2020
Odporucam 🙂
beasulekova
16. apr 2020
Ďakujeme 🙂
martina1988266
14. apr 2020
som maximalne spokojna, topanky som si dala poslat do zahranicia, rychle dodanie...objednavala som druhy krat a urcite este objednam 🙂
beasulekova
15. apr 2020
Ďakujeme 🙂
marryn
14. apr 2020
Maximálna spokojnosť, nakupovala som druhý raz a určite nie naposledy 🙂.
beasulekova
14. apr 2020
Ďakujeme 🙂