Michalovce    9     Profil používateľky
Michalovce    9     Profil používateľky
Milé mamičky,ak prejavíte o tovar záujem a rozhodnete sa, že ho neberiete, OZNAMTE MI TO PROSíM, aby som si ho mohla naspäť uskladniť.Vecičky mám uskladnené v Space Bagu,pri odložení ho musím vyfúknuť vysávačom a vyložiť hore do skrine.Všetky veci sa snažím skontrolovať a nájdené vady popísať,ak si však niečo nevšimnem,nie je to úmyselne.Som tvor omylný tak ako aj vy,navyše si treba uvedomiť,že toto je bazár.Ak sa vyskytne niečo čo som si nevšimla,treba sa ozvať a skúsime nájsť riešenie.Veci si treba prezrieť po doručení,neskôr reklamácie neprijímam.Tovar, o ktorý máte záujem, posielam po úhrade na účet. Ceny sú bez poštovného, prípadne sa viem dohodnúť na osobnom odbere v Michalovciach.Na vaše otázky rada odpoviem hneď ako to bude možné.Obyčajné poštovné je na VAŠU ZODPOVEDNOSŤ . Výslednú sumu na úhradu zaokruhľujem na 10-centove sumy smerom nahor (napr.2,25 na 2,30€).
NENESIEM ZODPOVEDNOSŤ ZA STRATU ZASIELKY POŠTOU PRI OBYČAJNOM POŠTOVNOM,PRETO SI DOBRE ROZMYSITE,AKE POŠTOVNE SI ZVOLITE !!!!!

IBAN: SK98 1100 0000 0026 1440 9088
Zobraz celé podmienky
belejova: Tykaj mi,aj ja Ti budem. Inzeráty pozastavujem až po pripísaní peňazí na účet. Sumu, kde je 5centov, zaokrúhľujem nahor.
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

296 inzerátov

Aktualizované