avatar
Bardejov    2     Profil používateľky
Bardejov    2     Profil používateľky
Sú to veci prevažne nosené a pripadne aj nenosené lebo sa nestihlo po jednom dievčatku a chlapčekovi. Väčšinou vo veľmi dobrom až výbornom stave. Není problém premerať veľ.oblečenia. Posielam až po zaplatení na účet + poštovné, možnosť aj 1,triedou.
Veci pre dospelých sú tiež nosené, ponúkam len veci v solidnom stave žiadne moc opotrebované, niektoré málo nosené ako nové.
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
avatar
katarinatamarka
11. mar 2026
Mamičku odporúčam na 100% ešte raz ďakujem.
avatar
vanko
12. feb 2026
Maminu odporúčam,ďakujem pekne
avatar
ancazranca
28. jan 2026
Rýchly a bezproblémový obchod
avatar
monika0915
1. nov 2025
Ďakujem, mamičku odporúčam, všetko prebehlo v poriadku 🙂
avatar
futasova
27. aug 2025
Dakujeme za predaj, vsetko ok 👍
avatar
petravankova
4. jún 2025
Odporúčam
avatar
szivika
15. mar 2025
Super obchod. Odporúčam. 🙂
avatar
petka154
7. feb 2025
Odporúčam všetkymi desiatimi, všetko prebehlo bezproblémovo 😘😊
avatar
cipa33
7. okt 2024
Ďakujeme za čižmičky. Rýchly obchodík,určite predávajúcu odporúčam! Maximálna spokojnosť. 🙂 😉
avatar
lemge
3. feb 2024
Ďakujem tenisky sú krásne. Predávajúci odporúčam.
avatar
horalka79
18. jan 2024
Ďakujem a odporúčam
avatar
khkt
13. dec 2023
Mamičku odporúčam, som veľmi spokojná.
avatar
darcek5
20. jún 2023
dakujem, vsetko prebehlo v poriadku, tovar v super stave. odporucam!
avatar
natjuska
4. máj 2023
Maximalna spokojnost 😉
avatar
lenka805414
19. apr 2023
Odporucam spokojnost
avatar
weronikart
12. apr 2023
Veľmi spokojná, rýchle reakcie, ochota, rýchle dodanie, tovar zodpovedal popisu. Môžem len odporučiť 👍
avatar
juliet81
7. mar 2023
Výborný nákup 🙂 odporúčam
avatar
jankaj1972
18. dec 2022
👍👍👍
avatar
janus5
14. nov 2022
Vrelo odporúčam 🙂
avatar
otrida11
20. máj 2022
Bezproblémový obchodík. Ďakujem a odporúčam...
avatar
duda76
15. okt 2021
Len a len odporúčam ďakujem
avatar
otrida11
11. okt 2019
Ďakujem a odporúčam...
avatar
luckaajanko
20. feb 2019
Dakujem krásne saticky sú úžasné cítim sa v nich ako princezná ,😉 sadli perfektne ,😉
avatar
anka2910
14. feb 2019
Odporučam.
avatar
nnautiluss
11. feb 2019
Maminku odporúčam, bola som s obchodíkom spokojná 🙂
avatar
zuzanahviz
11. jan 2019
Všetko v poriadku a rýchlo
avatar
ivikuska28
15. dec 2018
Mamičku odporúčam, rýchli a bezproblémový obchodík . Ďakujeme
avatar
betari
15. dec 2018
Ďakujem, nech slúži čo najdlhšie ...
avatar
zuzika219
23. sep 2018
Dakujem za obchodík...odporučam 🙂
avatar
betari
23. sep 2018
ďakujem, napodobne
avatar
veronika2405
28. mar 2018
❤❤❤Dakujem za krasne kotnicky...som veelmi spokojna 👍👍👍
avatar
betari
28. mar 2018
.... som rada, nech slúžia ....
avatar
lenusa133
26. nov 2017
Ďakujem za super obchodik. Mamičku odporúčam 🙂
avatar
betari
27. nov 2017
Ďakujem, nech sa darí a nech slúžia ... pekný deň
avatar
kattty85
4. nov 2017
Ďakujem za super čižmičky, určite odporúčam 🙂
avatar
betari
4. nov 2017
Ďakujem ...
avatar
zuzik593
26. apr 2017
Predavajucu odporucam ma spokojnost dakujem a odporučam 🙂
avatar
naomih
25. nov 2016
Rychle, super kvalita, odporucam.
avatar
alicia1983
21. okt 2016
Ďakujem veľmi pekne za krásny kabát ☺predávajúcu určite každému odporúčam 👍
avatar
betari
21. okt 2016
Ďakujem, nech Vám slúži 😁
avatar
terka258
2. aug 2016
okej dakujem🙂
avatar
sonaniki
9. máj 2016
predávajúcu odporúčam milá ochotná pekný tovar super cen😃😃😃😃😃
avatar
kacenka2710
8. apr 2016
Ďakujem za čižmičky a mamičku odporúčam🙂.
avatar
elena111
13. jan 2016
dakujem bundička došla som velmi spokojná dakujem a odporúčam🙂
avatar
betari
15. jan 2016
som rada, nech slúži 🙂
avatar
ila41
2. dec 2015
Spolahlivá predávajúca ,odporúčam🙂🙂🙂:-p
avatar
moa
6. nov 2015
Predavajucu odoprucam mila,ochotna,krasne riflicky v super stave,dakujem🙂
avatar
betari
8. nov 2015
Dakujem, nech sluzia 🙂
avatar
zuzikambo
6. nov 2015
Ďakujeme za čižmičky a super obchodík , predávajúcu odporúčam 🙂😉😃
avatar
minky112
21. okt 2015
Ďakujem za bundu. ...mamičku odporúčam 🙂
avatar
kajkah
13. okt 2015
Dakujeme za super kostým,ochotná a mila predávajúca,môžem len odporučiť🙂🙂🙂
avatar
betari
15. okt 2015
Ďakujem a tešim sa, že ste aj vy spokojné 🙂
avatar
julie133
25. sep 2015
odporucam,som spokojna🙂🙂🙂🙂🙂
avatar
rastikovalucka
14. máj 2015
Obchodik na 1*, odporucame a dakujeme 🙂
avatar
betari
14. máj 2015
dakujem, nech sluzia 🙂
avatar
leuskat
4. mar 2015
super balerinky dakujem a odporucam 🙂 🙂 🙂
avatar
betari
4. mar 2015
dakujem, nech sluzia co najdlhsie a najpohodlnejsie 🙂
avatar
ivkaivka
30. sep 2014
super rýchly nákup, vrelo odporúčam
avatar
misicka1311
21. aug 2014
Výborná komunikácia, ústretovosť, flexibílnosť 🙂 Sandálky vo výbornom stave a za skvelú cenu! Ďakujeme 🙂 MD
avatar
basula30
4. júl 2014
mamičku odporúčam každému..obchodík prebehol na jednicku..🙂
avatar
i2011
16. jún 2014
Maminku ako predávajúcu odporúčam super obchodík 🙂 🙂 🙂